Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az h a nők java akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az h a nők java akkor jon ossze a pasival amikor meg nem kopasz es csak azert viselik el oket utana mert mar szeretik az adott ferfit?

Figyelt kérdés
Tehat azelotr jonnek veluk ossze h ritkulna a hajuk. Amikor mar kialakult (30 felett) akkor ezek a ferfiak java szinte ezy nonek sem kell. Betegsegnek tekintik a nok a ferfiaknal ezt a gyakori termeszetes folyamatot.
2020. jan. 7. 09:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen minden kopasz(odo) ferfire és barátnőjére ugyananazok a társasági szabályok vonatkoznak. Kivétel nélkül. Okos vagy. :)
2020. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Az én férjem mielőtt én megismertem is már kopaszodott. Az ilyen dolgoknak nincs jelentősége. Akiknek mégis gondot jelent, ott egyéb bajok is vannak fejben. Tehát az ilyenekkel alapból nem kell foglalkozni, felszínes emberek.
2020. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lassan mar 5 bol 4 felszines
2020. jan. 7. 10:02
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezt úgy mondod, mintha a férfiak javára nem lenne ugyanez jellemző, hogy inkább fiatalos csajokra buknak, mintsem öregedő nőkre...
2020. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Ja, nem jonnek be a kopasz ferfiak, de amig fiatal vagyok, addig valogathatok a nem kopaszok kozul. Ha meg a parom elkezd kopaszodni, nyilvan nem dobom ki, ahogy o sem engem, mert mar nem olyan feszes a borom, mivel szeretjuk egymast. (Ergo nem vagyunk felszinesek.) Az nem felszinesseg, hogy az ember neki tetszo emberekkel probal ismerkedni, kapcsolatot kialakitani lol.
2020. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szamomra nem csak a feszes testu 20 eves nok leteznek. Siman szoba johet egy nem annyira feszes arcu 30-34 eves is. 32 F
2020. jan. 7. 10:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 Számodra lehet, de sok férfi nem így gondolkodik
2020. jan. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azok olyanok is lehet...
2020. jan. 7. 10:16
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a sületlenséget honnan veszed? Sok nőnek kifejezetten bejön, a kopaszodás, mert komolyság, férfiasság jeleként kezelik. Továbbá, ez csak egy külső jel, nekik sok belső tulajdonság fontosabb ennél. Végül, ők is veszítenek a bájukból és ezt tudják. Ahogy idősödnek, egyre változik a kritérium rendszer.

Egy szó, mint száz, nem a kopaszodó kobakod miatt vagy sikertelen.

2020. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert nem mindegy milyen arc és test jár vele. Ilyen 40 kg-os Paudits Bela karakterrel valószínű nem sok nő ismerkedne ellenben Dwayne Johnson kinézetűvel aki szintén kopasz.

Mindenki felszínes bizonyos szinten aki látó, a szép a az egeszséges kinézetű tetszik a többségnek, a dús haj is ezt szimbolizálja. Az más kerdes, hogy nem sokat tehet az akinek ilyen a genetikaja. Neked sem kellene egy látványosan fogatlan nő gondolom.

2020. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!