Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az h a nők java akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az h a nők java akkor jon ossze a pasival amikor meg nem kopasz es csak azert viselik el oket utana mert mar szeretik az adott ferfit?

Figyelt kérdés
Tehat azelotr jonnek veluk ossze h ritkulna a hajuk. Amikor mar kialakult (30 felett) akkor ezek a ferfiak java szinte ezy nonek sem kell. Betegsegnek tekintik a nok a ferfiaknal ezt a gyakori termeszetes folyamatot.
2020. jan. 7. 09:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Rám teljesen igaz, egyszerűen borsódzik a hátam, ha arra gondolok, hogy kopasz koponyához kell hozzáérnem, nekem fontos, hogy bele tudjak túrni a másik hajába. Ez van, nem tehetek róla.


El lehet képzelni mennyire lehet jó a csupasz női koponya, na pont olyan a férfi is.


A kopaszodás nekem is bejön, a mikirgeres növeli a homlokot, gondolom magasabb intellektust társítok hozzá tudat alatt.. Na de mikor már tenyérnyi a kopasz folt, vagy szigetetet képez a fejen.. akkor már nem jön be annyira, hogy meg sem akarom fogni.


Egyáltalán nem tartom olyannak, mint a ráncosodást, a férfiak is pont löttyednek és ráncosodnak, mint a nők, csak ők mellé kopaszodnak is.


Génhibának tartom, illetve inkább típusnak(magasabb tesztoszteron), erőszakosabb jellemet társítok hozzá, ezért sem vonz. A szerelmemen el tudnám fogadni, mint ahogy pl a lába elvesztését, de biztos nem simizném direkt a csonkot, ahogy a tar fejet sem, pláne nem szex előtt.


Szerintem nincs ezzel gond, én ilyen vagyok, más nem bírja a fehér vagy a szőrös férfiakat, vagy a túl vékonyakat. Egyéni ízlés, találhatsz simán olyat, akinek a tar fejről egy katona ugrik be, és már az egyenruha-kopasz fej gondolatától is nedves lesz.

2020. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Rám teljesen igaz. Nem tartom betegségnek, tudom, hogy természetes, és tudom, hogy a párommal is meg fog történni előbb vagy utóbb, és teljesen elfogadom. De h.ülye lettem volt 21-22 évesen (ennyi idősen jöttem össze a mostani párommal) összejönni egy kopaszodó 30-assal, isten ments, inkább jöttem össze nálam fiatalabbal. Amíg fiatalok vagyunk, szeretem kiélvezni, hogy a páromnak is bőven van haja, mivel teljesen hajmániás vagyok, és a párom is szereti kiélvezni, hogy edzett, feszes testem van és hamvas, ránctalan arcom van így a 20-as éveimben. Ugyanaz.


Lehet vergődni, hogy felszínes vagyok, de ettől csak nevetségessé teszed magad minden értelmes ember előtt. Mindenkinek fontos, hogy vonzódjon a párjához, és mindenkinek megvannak a saját preferenciái.

Másrészt pedig r.ohadtul nem ennyiből áll egy kapcsolat, senki nem mondta, hogy nem vesszük figyelembe a személyiséget is. Pl. az én párom és köztem olyan szerelem, tisztelet és szeretet van, annyi lelki támogatás és annyi h.ülyéskedés, hogy a legtöbben irigyelhetik a kapcsolatunkat a mai világban...

2020. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igaz.37N
2020. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztos hihetetlen dolgot fogok írni, úgyhogy készülj fel: a nők nem egyformák. Van olyan barátnőm, akinek a barátja totál kopaszra borotválta a fejét, mikor megismerkedtek és csak egy pár évvel később kezdte meghagyni rövidre nyírva (ennek ellenére még mindig együtt vannak). Voltak gimis osztálytársaim, akik már akkor apuka korú, pocakos, gyerekes, kopaszodó pasikkal voltak együtt. Nekem pedig pl kifejezetten tetszenek a nagyon rövidre nyírt hajú, majdnem kopasz, katona forma pasik, pedig csak 22 vagyok.
2020. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!