Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért és főleg hogyan ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és főleg hogyan ilyen kevésé ismert a fiúk közt, hogy a lányok két pasival többen szeretik a szendvicset, sőt orálszexxel akár három pasival is, mint akik az análszexet élvezik önmagában? Ilyen buták a pasik?

Figyelt kérdés

Tudom valakinek meg elviselhetetlenül fáj a szendvics.


És tudom, tabu mert félnek, hogy rámegy minden kapcsolatuk.


2015. szept. 12. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem csak sokszor őnzőek, az a baj
2015. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
na ezt most gondold át még egyszer!
2015. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom a nőknek még mindig kevesebbet szabad itthon.


Összes fiúkhoz kapcsolódó fétissel rendelkező szingli lány barátnőm külföldre ment. Németországban, Hollandiéban és még Egyesült Királyságban egy ital mellett fel lehet hozni egy pubban, szinte mindent ami legális. Ha nem arra vannak klubok.


Párjuknak, pasiknak fél egy év után merték bevallani a vágyaikat itthon.

2015. szept. 12. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
A szendvicset én is szívesen kipróbálnám. Csak a barátom nagyon féltékeny típus, nem menne bele.
2015. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerencsére akadnak kivételek is;)

f28

2015. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert tabu kategória.
2015. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
havert keresek, akivel közösen barátkoznánk össze egy hármas beállítottságú lánnyal, aki a szendvicsért is odavan
2015. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!