Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért zavarja a pasikat az, ha egy lány több pasival is járt/szexelt előttetek? Miért szeretik ennyien a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 16:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar. Meg mindegy is, hogy zavar-e, mert 20 év felett már kevés a szűz nő.
2017. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
49%

Mert a férfiak ilyenek. Alapvető ösztönök között van a versenyszellem és a győzni akarás. A 274. helyezés pedig nem ad okot a sikerélményre és az örömre.

Ennek ellenére nekem nem kellene szűz lány.

2017. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Én 25 évesen még szűz voltam. A pasi akivel megismerkedtem 38. Azt mondta, hogy ő nem szeretné elvenni, mert nem akar fájdalmat okozni. Aztán egy kollégával vesztettem el egy alkalmas este volt. Nagyon megbántam később, hogy nem szerelemből történt az első. :(
2017. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
Engem hidegen hagy h a barátnőmnek előttem hány pasija volt. Nem ez a mérvadó. Viszont a csajoknál épp úgy igaz ez
2017. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
33%
Mert nem szeretik ha a teljestimenyuket masokeval osszehasonlitjak.
2017. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Egészen biztos, hogy nem kínlódnék egy kényeskedő szűz csajjal, de egy fél város által (köz)ismert cafkával sem ismerkednék. Arany középút.
2017. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%
Sose voltam szűz lánnyal. Nem.is akarok. Tapasztalat FTW!
2017. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
85%

Pofám leszakad, hogy itt sorban írogatjátok, hogy nektek nem kéne szűz csaj, de ha egy nő mer ilyen írni, hogy neki nem kéne szűz férfi, akkor az el van hordva mindennek. "Imádlak" titeket.. :D

L

2017. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%

#8

Két ok miatt sem kellene.

Egyrészt, komoly kapcsolatban nehezen bíznék meg egy szűz lányban, hogy idővel nem kíván majd meg mást. Valljuk be, elég kevesen vannak azzal együtt akivel először feküdtek le.

Másrészt, mivel komoly kapcsolatot jelenleg nem akarok, egyéjszakás kalandban meg nem én szeretnék az első lenni egy lánynak, hogy utána azt érezzem, hogy bánja az egészet.

2017. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Nekem semmi bajom a szűz lányokkal, kellene komoly kapcsolatra is.
2017. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!