Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért zavarja a pasikat az, ha egy lány több pasival is járt/szexelt előttetek? Miért szeretik ennyien a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 16:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Butaság az egész..:) Én 21 éves vagyok és még szűz. Több férfival is ismerkedtem még randiztam, csók is volt meg minden. Aztán a fele bagázs "elrohant" amikor közöltem,hogy szűz vagyok. "Te szűz vagy még?" "Komolyan szűz vagy?" "de..ennyi idősen te még nem..?" "Bocsi de nekem tapasztalt csaj kell". Na nem bánom,hogy nem lett azokból semmi,mert mind korombeliek voltak valamint szexre utazhattak. Most viszont van 4 hónapja egy barátom :) és ő kicsit idősebb is nálam (30F) teljesen más "kategória" sokkalta éretebb mint a 19-20as korosztályba lévők. Persze ott is biztos van normális férfi!!! :) csak én nem találkoztam olyannal. A barátomnak viszont nem gond,hogy szűz vagyok. Nagyon megnyugodtam,féltem,hogy ő is emiatt elutasít,de tulajdonképpen nem is érdekelte. Örömmel fogadta és meglepődött azért,de tök pozitív maradt(. Persze már mindketten akarjuk..:) nem várunk többet :D )
2017. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem zavarja a normális pasikat ha előtte mással is szexelt a csaj.Nem vágyunk a szűz csajokra de nem kimondottan gond ha az.
2017. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Majd rájössz. Látom még nem voltál 20 feletti szűz csajjal. Majd ha megkapod tőle, hogy te milyen beteg állat, perverz vagy. És az összes barátnőjének elmondja azok meg tovább. Azt otthagy a francba, mert fatökű vagy. Akkor majd másképp beszélsz.


A csaj nem bírja elviselni magáról, hogy frigid. Azt téged hibáztat majd, hogy nem vagy jó pasi.

2017. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!