Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért zavarja a pasikat az, ha egy lány több pasival is járt/szexelt előttetek? Miért szeretik ennyien a szűz lányokat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 16:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

#9 nem félsz hogy rád szakad a mennyezet?

Neked tuti valami bullshit generátorod van, onnan ered ez a sok fäszság :D

2017. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
38%

Már mi ebben a bullshit mikor pont előttem írta le egy lány, hogy nagyon megbánta, hogy alkalmi kapcsolatban volt az első szexuális élménye?? :DD

Te meg gondolom azóta is azzal vagy együtt akivel először feküdtél le ezek szerint (már, ha minden bullshit amit mondok). Röhejes itt néhány ember állandó kötözködése.

2017. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
96%

Nem baj, ha volt előttem kapcsolata.

De az baj, ha fél város átment rajta.

2017. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
Nem zavar, de imádom ha szűz.
2017. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
59%
Ja igenn.. miért... Mert én avathatom be ennyire intím dolgokba.
2017. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
61%
Nem szeretem, ha sokan átmentek rajta előttem. Van valami misztikus és egyben felizgató a szűz lányokban. Olyan kis kajlák, romlatlanok, gyermekiek. 👌😉 29F
2017. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
64%
Az nem baj ha volt pasival,az nem mindegy hogy milyennel volt.
2017. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%

Mert így elhitethetik velük, hogy amit tudnak adni, az a legjobb, amit kaphatnak.

Akkor is, ha a teljesítményük egy kalap $zar. Ba$$za a kis egójukat, ha a nőnek van releváns tapasztalata arról, hogy mással sokkal jobb volt.

2017. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 János Gilján ***** válasza:
80%

Nekem teljesen mindegy, hogy a párom hány pasival volt előttem, amennyiben az értékei rendben vannak.

Amúgy a feleségem egy sráccal feküdt le párszor, mielőtt összejött velem, de az se zavart volna, ha szűz lett volna és az sem, ha 10 pasival feküdt volna le előttem.

2017. aug. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
24%

Ez ma már keveseket zavar de a régieknél nagyon jó ok volt rá: ti. a nők másképp működnek mint a férfiak etéren.

Míg egy férfi mindegy hány nővel volt házasság előtt, tapasztalat alapján ugyanolyan eséllyel tudott odaadó, felelős családapává válni (persze balf.sz is lehetett belőle, de a lényeg hogy a korábbi kapcsolatok száma ezt nem befolyásolja), addig egy nő minden egyes férfikapcsolata után (főleg csalódások után) egyre alkalmatlanabb lesz boldog hosszútávú kapcsolatra, nem lesz olyan odaadó, együttműködő, hűséges, stb. Ez nem sovinista duma, ilyen az emberi természet. A szűz lány teljesen imprintálódik az első párjára, felnéz rá, stb. Senkihez nem fogja soha olyan közel érezni már magát mint az elsőhöz. Nem véletlenül volt érték a szűz nő a világ minden szegletében, szinte minden kultúrában. Tipikusan ott nem érték csak ahol nincs hosszútávú, elkötelezett monogám házasságszerű kapcsolati forma, pl olyan ősi törzsekben ahol nem volt magántulajdon és a gyerekeket nem szülőpárokhoz tartozóknak nézték hanem az egész törzs gyerekeinek tartották (és mindenki gondoskodott is a gyerekekről, főleg mivel legtöbbször nem lehetett biztos benne h akár az övé is lehet mert olyan közösségekben mindenki mindenkivel hált ;) ). A magántulajdon miatt kezdték számontartani hogy ki kinek a gyereke az örökség sorsa miatt.


Ma ugyanezért nem fontos már hogy a lány szűz-e mivel a férfiak manapság a legritkább esetben keresnek feleséget maguknak, több évi együttélés után szoktak csak ilyenre gondolni ha egyáltalán. Elkötelezetlen kapcsolatra meg a sok dákót látott nők is ugyanolyan jók...

2017. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!