Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FÉRFIAKAT KÉRDEZEM: Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAKAT KÉRDEZEM: Miért azon múlik a gének továbbadása, hogy ki extrovertáltabb? A természet (nők) szempontjából ez miért nagyobb érték, mint mondjuk az intelligencia?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam, hogy jelenlegi népesedési kutatások szerint a magas intelligencia kifejezetten hátrány szaporodásnál. Mintha a természet nem akarna túl sok intelligens embert. Miért ilyen hülyén működik a természet? Miért a felszínességet jutalmazza? Csomó ember van, aki teljesen alkalmas lenne apának, normálisan tudná nevelni a gyerekét, jó családot tudna létrehozni, csak épp a csajozáshoz nem ért, mert nincs meg benne a "street smart", a vagizni tudás képessége, a harsányság, az extravertáltság. Ezért általában a korlátolt, de kevésbé gátlásos emberek válogathatnak a nők közül. Ha ez így van, akkor tulajdonképpen miért neveljük az embereket arra, hogy tanuljanak és legyenek becsületesek meg udvariasak? Hiszen láthatólag az ellenkezőjével sokkal nagyobb esély van a sikerre. Ott van pl. Donald Trump, aki minden, csak nem a felsorolt tulajdonságokkal rendelkező ember. Nagypofájú, primitív hülye, bunkó és közönséges és amije van, az családi örökség plusz fedezet nélküli hitelekből és rengeteg hazugságból épült. És ezek az emberek jutnak a hierarchia csúcsára. Ez az ember válogathat modellek közül mindenféle partikon, ennek van jelenleg is modell felesége.



Én ezt nem panaszkodásnak szánom, de aki pasi ezt olvassa (és a nőket azért kérem meg szépen, hogy ne válaszoljanak, mert nem látnak erre rá), az pontosan tudja, hogy sosem a belső értékek nyernek, hanem mindig a látszatkeltés meg a showmanség. Mindenkivel előfordult már sokszor, hogy fűzött egy helyes csajt, aztán felbukkant valami "chad", aki elvitte előle rögtön. Nekik lesz gyerekük, nekünk meg nem feltétlenül. Én imádom a gyerekeket, azt kívánom, bár már sokéves kapcsolatban lehetnék és a gyerekvállalást tervezgethetném valakivel, bár lenne sok közösen eltöltött este meg beszélgetés meg kirándulás mögöttem, de soha nem én kellettem, hanem mindig egy aktuális f**zagyerek. Most ezzel nekem azt üzeni a természet, hogy nincs létjogosultsága a génjeimnek? Vagy egyszerűen primitívebbnek és harsányabbnak kéne lennem, és akkor lenne nőm?


2019. szept. 27. 20:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Petersonnal kimaxoltad az incel starter packet, kedves. Nincs több kérdésem. Úgyis ragaszkodni fogsz a baromságaidhoz, ha a világ összes tudósa egy személyesen neked címzett levélben cáfolna rá. Ha pedig akkora Petersen fan vagy, legalább tanuld meg alkalmazni a tanításait a gyakorlatban, akkor talán nem lennél ennyire elkeseredett és életképtelen.
2019. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%
ha 2 Peterson videót megnéztél volna, nem kérdeznél ekkora hülyeségeket
2019. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
#31 Én se fogok sírni, ha nem írsz ide többet. Elsősorban inkább Rockarc reakciójára várok.
2019. szept. 29. 17:32
 34/37 anonim ***** válasza:
94%

" Az a férfi, aki nőktől kapott tanácsok alapján próbál csajozni, nem lesz sikeres."


Mit tekintesz csajozásban sikerességnek?

Utódokat nemz vagy hosszú szerelmi kapcsolata van, vagy hetente új szabadidőpartnere van?...

Ezeknek legtöbbször nincs közös metszete, azért kérdem.

2019. okt. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
3: Én Borsodban nem az intelligens embereket látom 4-6 gyerekkel. Ennyit a teóriádról. Több diplomás mérnök ismerősöm meg egyedül van évek óta.
2019. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35: Továbbra is felhívnám a figyelmet, hogy a 4-6 gyerek nemzése és a több évtizedes beteljesedett szerelmi kapcsolat az két külön dolog.

Döntsétek el, mi a cél most.

2019. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Nehéz erre válaszolni. Nyilván a beteljesedett szerelmi kapcsolat a cél, de a hajadra kenheted, ha közben a hülyék öröklik a Földet...
2019. okt. 1. 22:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!