Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FÉRFIAKAT KÉRDEZEM: Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAKAT KÉRDEZEM: Miért azon múlik a gének továbbadása, hogy ki extrovertáltabb? A természet (nők) szempontjából ez miért nagyobb érték, mint mondjuk az intelligencia?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam, hogy jelenlegi népesedési kutatások szerint a magas intelligencia kifejezetten hátrány szaporodásnál. Mintha a természet nem akarna túl sok intelligens embert. Miért ilyen hülyén működik a természet? Miért a felszínességet jutalmazza? Csomó ember van, aki teljesen alkalmas lenne apának, normálisan tudná nevelni a gyerekét, jó családot tudna létrehozni, csak épp a csajozáshoz nem ért, mert nincs meg benne a "street smart", a vagizni tudás képessége, a harsányság, az extravertáltság. Ezért általában a korlátolt, de kevésbé gátlásos emberek válogathatnak a nők közül. Ha ez így van, akkor tulajdonképpen miért neveljük az embereket arra, hogy tanuljanak és legyenek becsületesek meg udvariasak? Hiszen láthatólag az ellenkezőjével sokkal nagyobb esély van a sikerre. Ott van pl. Donald Trump, aki minden, csak nem a felsorolt tulajdonságokkal rendelkező ember. Nagypofájú, primitív hülye, bunkó és közönséges és amije van, az családi örökség plusz fedezet nélküli hitelekből és rengeteg hazugságból épült. És ezek az emberek jutnak a hierarchia csúcsára. Ez az ember válogathat modellek közül mindenféle partikon, ennek van jelenleg is modell felesége.



Én ezt nem panaszkodásnak szánom, de aki pasi ezt olvassa (és a nőket azért kérem meg szépen, hogy ne válaszoljanak, mert nem látnak erre rá), az pontosan tudja, hogy sosem a belső értékek nyernek, hanem mindig a látszatkeltés meg a showmanség. Mindenkivel előfordult már sokszor, hogy fűzött egy helyes csajt, aztán felbukkant valami "chad", aki elvitte előle rögtön. Nekik lesz gyerekük, nekünk meg nem feltétlenül. Én imádom a gyerekeket, azt kívánom, bár már sokéves kapcsolatban lehetnék és a gyerekvállalást tervezgethetném valakivel, bár lenne sok közösen eltöltött este meg beszélgetés meg kirándulás mögöttem, de soha nem én kellettem, hanem mindig egy aktuális f**zagyerek. Most ezzel nekem azt üzeni a természet, hogy nincs létjogosultsága a génjeimnek? Vagy egyszerűen primitívebbnek és harsányabbnak kéne lennem, és akkor lenne nőm?


2019. szept. 27. 20:38
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Rockarc:


"Kivancsi vagyok arra az arroganciat surolo kiallasra, amikor komfortzonan kivul tartozkodsz."


Nem komfortzónán kívül tartózkodásról volt szó, hanem arról, hogy kiállok a véleményem mellett. Az előző válaszomban például ezt tettem.


"Amugy programozo es programozo kozott is van kulonbseg. En is az vagyok."


Ha már a különbségeknél tartunk: huszonéves és negyvenes csávó között is van különbség. Csak jelzem. Nem biztos, hogy a te megfigyeléseid, amiket akkor tettél, amikor ez neked 20 éve, a social media korszaka előtt aktuális volt ma is érvényesek. Azonkívül negyvenes, befutott, érett csávóként te egész más pozícióból indulsz.


"Aztan megis a progmatosok szoktak egymagukban maszkalni."


Most ki általánosít?



"Nekem sose jutna eszembe ilyet kiirni magamrol. Vagy most apakepert jottel a gyakorira?"


Akár. Felőlem jöhetne bárhonnan, elfogadnék egy olyan embert, aki bölcs, intelligens, hajlandó odafigyelni és akar segíteni és megküzdött hasonló problémákkal az életében. Jordan Petersont például nagyon kedvelem. Sajnos nincs a családi körömben egy Jordan Peterson sem.


"Es bizots, hogy incel szoveggel kell mentort toboroznod?"


Neked miért van ez a becsípődésed, hogy mindenki, aki leírja, hogy milyen problémák vannak a mai dating culture-rel, az incel? Bazz, próbálj már friss diplomás 25 évesként zéró tapasztalattal csajozni. Én elhiszem, hogy a te korodban még nem voltak ennyire elszállva az igények, de ma már siralmas a helyzet. Ezer meg egy cikk és felmérés van arról, hogy a fiatalok magányosabbak és kevesebbet szexelnek, mint valaha. Én értem, hogy te most visszavetíted a saját emlékeidet a jelen helyzetre, de ettől még nem az lesz a valóság. Az összes régebbi generáció ezt csinálja, aztán csodálkoznak, hogy nem értik a mai fiatalokat.


"Ha csak primitivnek kene lenni,"


Nem ezt írtam. Olvasd el, mit írtam. Azt írtam, hogy elsősorban extrovertáltnak kell lenni, látszatot kell tudni kelteni, showmannek kell lenni. Olyannak kell lenni, mint egy politikusnak, csak like-okat kell gyűjteni szavazatok helyet. Nem tudok azzal mit kezdeni, hogy direkt félremagyarázod, amiket írok pusztán azért, hogy minél többször használhasd az "incel" szót. Te nem megérteni akarod, amit írok, hanem be akarsz skatulyázni engem valahova. Ehhez nem asszisztálok.

2019. szept. 27. 22:20
 12/37 anonim ***** válasza:
19%

Az evolúció magasról leszarja a civilizációt és az emberek értékrendjét is.

Nem tudom én sehol nem olvastam, hogy a legokosabb, legkedvesebb, toleránsabb stb élőlények élnének túl.

Nem ez a fő szempont.

Nagyon is jól működik ez az embereknél is. Civilizációk, trendek, eszmék jönnek mennek. Lehet 10, az is lehet hogy 500év, de végül így is úgy is az erősebb kutya b*szik. Mindegy mi miatt, társadalmi összeomlás, napkitörés, felmelegedés vagy 4. VH tök mindegy. Végeredményben az a tuskó fogja fenntartani az emberiséget, aki képes lesz beverni az arcod, hogy ő kapja a nőt. Ha pedig jön egy medve olyan pofont ad neki, hogy a medve inkább elkullog.

Érted?

2019. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom megnézése. [link]
2019. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%

"Pár kivétel van, de amúgy a nők kevésbé szoktak képesek lenni az önreflexióra, mint a férfiak, igen. Ennek megvan a pszichológiai-biológiai háttere."


Ha ez nem a saját személyes véleményed, akkor megtennéd, hogy linkelsz néhány forrást, ami ezt az állítást alátámasztja?


Előre is köszönöm, ha megteszed, mert őszintén érdekelne.

2019. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Rockarc ***** válasza:
67%

Kerdezo. Elmagyarazunk egymas mellett. Nyilvan nem ismerem elsokezbol a 25 eves sracok csajozasi problemait. De azert vannak orok ervenyu dolgok. A ferfiassag ma is nyero. Akinek 25 evesen jut eszebe, hogy valamit tenni kene, az mar lemaradt a vonatrol. Voltak az en korosztalyomban is ilyen sracok. De roluk nem sutott a gyulolet, nem hergeltek egymast. Ha ossze is jonne valami, mar nem fogsz tudni mit kezdeni vele. Olyan parhuzamos valosagot krealtal magadnak, amibol nem fogsz tudni kitorni. Menj pszichologushoz. Az talan segit ujra osszerakni teged, es le tudod vetkozni a kialakult torz ertekrended.


Az meg kulon vicces, hogy incel dumakat hasznalsz es kikered magadnak, hogy incelnek neznek. Megirtam azt is, hogy tevesen azonositod a agressziot a ferfiassaggal. Ahogy a vagizast is az onbecsulessel, meg a hatarozottsaggal. Rosszul azonositod be a problemat. Es Trumpra joval kevesebb no szavazott, mint ferfi. Megragadtal a felszines dolgoknal es celebek viselkedese alapjan probalod ertelmezni a vilagot. Mintha egy masik bolygorol jottel volna, annyira vagy eltajolva, ez sut a kerdesedbol meg a valaszaidbol is.


A nok velemenyet kizartad. Most kizarod 30 felettiek velemenyet is? Csak azok jok, akik azt mondjak, hogy igy van ez pajti? Oke, valaki mindig elviszi a kiszemelt nodet, akit "fuztel". Jelentsen ez barmit is. Mit tervezel tenni? Mert akik veled helyeselnek, azok megoldast nem javasolnak, legfeljebb a legyel magasabb meg legyen sok penzed fele siralmokat. Lassuk, mi a terv?


43F

2019. szept. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
73%

"Nagyon is jól ki tudok állni a véleményem mellett, sokak szerint már az arroganciát súrolva"


Szia kérdező!

A profi érvényesülő emberek ezt úgy csinálják, hogy szinte senki nem mond ilyet rájuk hogy szinte arrogáns a viselkedésük. Nehéz ebbe belejönni, mert van aki már pelenkás korában kezdi, van aki meg csak sokkal később, és le van maradva. Ha már észreveszik rajtad hogy arrogancia, akkor nem biztos hogy hatékony. Próbáld eltanulni ezt azoktól akiknek megy, válassz 1-2 példaképet, ha lehet akkor emellett jó emberek is legyenek, hosszú távon megéri.

2019. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
81%

Bocs, hogy nőként válaszolok, tudom, hogy képtelen vagyok az önreflexióra, tulajdonképpen ugyanolyan ösztönöktől vezérelt állat vagyok, mint a kutyám. Csak annyi választ el attól, hogy a farkam kergessem, hogy nekem nincs.

Szóval nem értem, hogy miért nem egyértelmű, hogy a határozottság, férfiasság a döntő, nem az extraverzió. Simán lehet valaki visszafogott emberként is határozott, férfias és vonzó. Ha két férfi egyformán tetszik, az egyik odajön hozzám, beszélget velem, randira hív, tudja, hogy mit akar, míg a másikat kiveri a víz attól is, ha megszólítom és kiír 36 kérdést gyakorira, hogy "szerintetek tetszem ennek a nőnek??" "Randira hívjam??", mielőtt bármit is tenne, akkor egyértelmű, hogy melyiket fogom választani. Nem, nem kell senkinek "nagydumásnak" lenni, mégis mi a tökömet kezdjek csendes, visszafogott, értelmes nőként egy óbégató, hülye tahóval? Apám is visszafogott, társaságkerülő, intelligens ember, mégis három gyereke van érdekes módon. Ja, lehet, hogy azért, mert emellett sosem volt frusztrált, sem gátlásos.

2019. szept. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező,én maximálisan egyetértek veled. Velem is mindig ugyanez történt,ez van. Mindig a gyökereknek jutnak a nők, a normálisnak meg semmi.

17-es.

Apukádnak azért van 3 gyereke,és azért nem volt frusztrált,mert teljesen más elvárások és ideák voltak akkoriban. Nem volt az, hogy tökéletesen kigyúrt,népszerű ecsetfejű legyél... hanem akkoriban a nők örültek, ha egy normálisabb férfi egyáltalán őket választaná...

Manapság lenézik őket inkább a nők...

28/F

2019. szept. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
65%

Továbbra is várjuk a valid kutatásokat a nők önreflexióra való képtelenségéről. Valószínűleg az evolúciós pszichológia 1.0-t is kihagytad, az ugyanis tény, hogy ÁTLAGOSAN a nőknek magasabb az érzelmi intelligenciája (ide tartozik az önreflexióra való hajlam és készség) és fejlettebbek a társas képességeik is.

Azon meg nehogy már kiakadj, hogy incelnek neveznek, amikor végig incel terminológiát használsz, és az ő sarkított gondolatmeneteiket szajkózod minden hozzászólásodban. Mindkét nemnél számít a kisugárzás. Egy besavanyodott, félős, barátságtalan, befeszült ember kevesebb eséllyel talál párt magának, mint aki barátságos, könnyen beszélget stb. A különbség az, hogy egy visszafogott, alapvetően társaságkerülő, de intelligens (EQ is ide tartozik) férfi vonzóbb a nők számára, mint az általad képviselt panaszkodó, rinyálós kisfiú.

2019. szept. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
67%

"Nem volt az, hogy tökéletesen kigyúrt,népszerű ecsetfejű legyél..."


Sajnálom, ha komolyan elhiszed, hogy ma ez a mérvadó.

2019. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!