Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, őszintén! Ti randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Ti randiznátok egy 21 éves egyedülálló anyával?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egyedül maradtam a gyerekkel. Nem keresek kapcsolatot jelenleg, még nem tettem túl magam a dolgon. De azért kíváncsi vagy, hogy van-e még remény, hogy megtalálom "az igazit", vagy mondjak le róla?

Főleg 24-30 éves férfiak válasza érdekelne.


2017. ápr. 3. 09:52
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
41%

4 rves kapcsolatba? Akkor te mijor kezdted a pasizast,14 evesen? Te joooo eg.

3 felsofoku nyelvvizsga, hat persze...biztos a gimi alatt csinaltad, aha. Milyen munkatapsztalatod lehet? Max valami kis diakmelo,nem tudom mennyi idos a gxereked, de ha 1 eves, akkor 20 evesen szulted, 19 evesen mar terhes voltál. De ha ket eves acgyetek, akkor meg boven azbiskolapadban ultel,mikor terhrs lettel. Akkor viszobt kamuzol a munkarol es a szakmarol es a 3 nyelvvizsgarol. Felsofoku,ofkorsz. Nekem egy kozep-es egy felsofokum vam,tudom,mrnnyi tanulas vsn benne, azt nem lehet gimis pasizgatas kozben megcsinalni 3x.


Uraim, ilyen egy egyenes,oszinte,nagyszeru lany ketes titeket,ki ne hagyjatok a lehetoseget :D

2017. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
41%

Kedves #51!

Egy erdélyi magyar lánynak, ha jó volt a gimiben francia nyelvből, ami ott a legelterjedtebb, akkor Magyarországon simán van 2 felsőfokúja. Aki tud románul és franciául, annak az olasz egy év.

Teljesen hihető.

Meg az is, hogy neked küzdened kéne az ellen, hogy a primitív irígység ne uralkodjon el rajtad úgy el, mint az igénytelenség, ami süt a hibáktól hemzsegő válaszodból.

2017. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:

Szo nincs semmilyen etdelyi lanyrol,aki jo vokt franciabol,hat persze...:) o iskola helyett fiuzott, gyereket csinaltatott maganak,majd pobt a nyelvtanulas erdekelte...


Az osszes hibam telefonos felrenyomkodas. Nibcs kozpobtozasi vagy egybe-ill. kuloniras tevrsztese, j/ly tevesztes. Ha figyeltel. Ha ertesz hozza. Ugy tunik, nem.


Azert az latszik az irason,ha valaki felanalfabeta rs az is,ha valaki nem az. Tudod, a szohasznalatbol is lejon meg a mobdatszerkesztesbol, na de mondhatom neked, aki nem tudja megkulonboztetni a felreutest a validi hibatol.

2017. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Akár elhiszed, akár nem, így van. 18 évesen érettségiztem (egy négyesem volt csak matekból, minden más ötös lett, még 2 emelt is) és a suli alatt meg lett 2 nyelvvizsgám. Utána még csináltam egy harmadikat, amíg dolgoztam egy évet, hogy legyen GYED-em. A lányom még nincs is fél éves, nem hogy kettő :D Lehet, hogy neked nem volt agyad a nyelvekhez, és nehezen ment még egy szaros középfokú is, de nekem könnyen ment. Szóval ja, ez van :) Még egy 21 éves egyedülálló anya is jobb nálad valamiben (valószínűleg elég sok mindenben) :D
2017. ápr. 9. 20:27
 55/60 anonim ***** válasza:
42%
persze, meg 21 évesen van még 10 év munkatapasztalatod is, meg 2 diplomád meg még külföldön is dolgoztál két évet nem? :D tökmindegy hogy hány éves a kapcsolat, azért mert 17 évesen gyerekfejjel akkora volt a láv hogy bekaptad a legyet, még nem leszel érett. maradj akkor egyedül ha ennyi eszed volt, a kölyöknek is tök jó élete lesz.
2017. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

55ôs.

Tese vagy valami értelmes ember 👏

Amugy nem unjàtok még ezt a témàt?

Egy tôk egyszerû kérdést îrt ki,nem értem miért kell ennyit kihozni belôlle,meg okoskodni.

Nyilvàn van akit zavar,van akit nem.

N25 (anyuka és van pàrom is)

2017. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
27%

Az zavar, h folyamatosan kamuzik. Gimiben felsofoku nyelvvizsgak, na ne mar....az egyetemistak kuzdenek a kozepfokuval. A ferjem mernok, napi szinten kell az angol a munkahoz es nem tudna felsofokut letenni,m az munka mellettvrengeteg idot igenyel ugy, hogy nem nyelvi kornyezetben elunk.( tanulas,szokincsbovites, ezeket nem csinalod meg a mateklecke meg egy szopas kozott gimisen)


De a kerdezocske akkora zseni, h o megcsinalta 2x, meg meg munka mellett is. Hiheti,ha meg gumiovszer hasznalata se ment. Kettojuknek nem voltceleg esze a vedekezeshez, el ne higgyetek mar, amit ide osszehord nektek.

2017. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Tesom sogorànak a lànya 14éves. Magyar az anyanyelve. Beszél angolul meg franciàul,perfekt.

Semmi nem lehetetlen.

Itélkezni,pattogni meg okoskodni meg kônnyû.

2017. ápr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
28%

Kiirja,h nem akar kapcsolatot,meg meg nem tette tul magat az exen, de azert kerdezi,h ki randizna 21 eves anyaval. Egy cseppnyi ellentmondadt velek felfedezni. Ha en nem akarok kapcsolatot,akkor nem erdekel, h kinel milyen eselyeim lennenek.


Meg h az igazit akarja megtalalni, ugy hogy mar szult is egynek,az is biztos az igazi volt. Vagy megse? Ki erti ezt? :D

2017. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

58-as


A rokongyerek valoszinu,h nem Mo-n el es az egyik szulo nem magyar,ezt lefogadom. Igy van?


Magyarorszagon,magyar nyelvi kornyezetben,magyar szulokkel itt nem csinal tizenevesen ket felsofoku nyelvvizsgat meg egy ev alatt a 3.-at senki. Vagy mindjart kiderul,h az a nyelvvizsga olyan,mint a mukormosok papirja, amit ket alatt szereznek es diploma a neve. Ez komoly.

2017. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!