Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, őszintén! Ti randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Ti randiznátok egy 21 éves egyedülálló anyával?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egyedül maradtam a gyerekkel. Nem keresek kapcsolatot jelenleg, még nem tettem túl magam a dolgon. De azért kíváncsi vagy, hogy van-e még remény, hogy megtalálom "az igazit", vagy mondjak le róla?

Főleg 24-30 éves férfiak válasza érdekelne.


2017. ápr. 3. 09:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 A kérdező kommentje:
Nyilván csak komoly kapcsolat érdekelne, de a gyerek előtt is csak az érdekelt. Sosem voltam fűvel-fával kavarós fajta. Ja és úgy tűnik nekem, hogy sokan azt hiszitek, hogy rögtön "apáskodni" kéne, ami nem igaz egyáltalán, mert amíg nem vagyok biztos abban, hogy ez egy hosszú távú kapcsolat lesz, addig be se mutatnék senkit a fiamnak. Szóval legalább fél évig nem is találkozna senki vele. Az apja amúgy hetente-kéthetente egyszer látogatja pár órára.
2017. ápr. 3. 10:19
 12/60 anonim ***** válasza:

Még valami: ettől még találhatsz olyat, aki elfogad gyerekkel is.


Minden jót.

2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
2%
# 11: A másik fél is komoly kapcsolatot akar nyilván, így feldughatod magadnak azt a fél évedet.
2017. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
Szerintem aki komoly kapcsolatot akar, az megérti, ha nem fogok minden egyes "új pasit" bemutatni a fiamnak. Semmi irreális nincs a fél évben szerintem, annyi idő minden kapcsolatban kell, hogy kiderüljön, hogy összeillünk-e, és komolyak-e a szándékaink.
2017. ápr. 3. 10:31
 15/60 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

A világ tele van olyan magányos harmincasokkal, akik mindent megadnának egy társért. Inkább az a probléma, hogy ki kell válogatni közülük azokat, akiknek valami lelki defekt miatt nem sikerült mindeddig társat találniuk. Azokat el kell kerülnöd.

21 évesen teljesen biztos, hogy megtalálod a párodat. (Ha ismernélek, bemutatnálak a kisebbik fiamnak, aki képtelen egy rendes társat találni magának...) :)

2017. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A legrosszabb ***** válasza:
36%
#11: Meg a papa, meg a mama,, hisz' mégis csak az ő unokájuk. Nem elég, hogy ott a gyerek, megkapom mellé az apukát is, aki minden héten legalább egyszer "boldogít" a jelenlétével, meg a fél rokonságot is, akik tetszőleges időpontban levizitálják (keselyű mama és karvaly papa esetén leellenőrzik), hogy minden oké-e a kisunokával. No meg a közös programok! Választhatok: vagy jön a gyerek is, vagy jön a gyerek is. Remek! Mert ugyebár elpasszolni nem feltétlenül van mód, és különben is, szokjam meg. Hát nem! Mindezek ellenére, hogy nekem nem menne a dolog, biztos, hogy más srácok toleránsabbak ebben.
2017. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:

Attól is függ, neked milyen igényeid vannak. Másrészt neked lehet-e szó arról, hogy a férfinak is van gyereke, de mondjuk nem vele él. Az neked kizáró ok lehet-e mondjuk?


Azt hiszem nekem nem okozna gondot (a többi hsz-val ellentétben), mert még nem leszel 40 sem, amikor jó eséllyel a gyerek kirepül, és akkor még bőven van idő bepótolni a fiatalon most "vesztett" éveket. Ráadásul addigra egy nő sokkal nyugodtabbá válik, és már túl van azon, hogy lesz-e gyereke, vagy sem.


Tehát nézőpont kérdése. :)

2017. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a huszonéves korosztályban nehéz lesz találnod.

30 körül már inkább. Ott már vannak érettebb egyének, akik nem idegenkednek attól hogy már van gyereked.

Esetleg ők is váltak már, van gyerekük korábbi házasságból, és tudják hogy miről szól.

2017. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:
Az nekem csak plusz pont lenne, ha a férfinak is lenne saját gyereke. Akinek nincs, az nem érti meg, hogy bármi van, a gyerek mindig az első. Akinek van gyereke az tudja miről beszélek.
2017. ápr. 3. 10:43
 20/60 anonim ***** válasza:
95%

Az a gond hogy a korodbeli férfiak tuti nem vállalnák be más gyerekét. Értem én hogy nem apát keresel. Nekem 2 gyerek van én elváltam és már a 30 at taposom, mégis 30 as nők között is van aki ha meghallja hogy van két gyerekem egy másik nőtől, huuu menekülnek. Mert nem tudják felfogni mit jelent ez. Egy olyan koloncnak tekintik a gyerekeket amit ők nem akarnak. Ez így van sajnos, így gondolkoznak az emberek. Férfiak pedig még annyira sem képesek más gyermekét elfogadni mint a nők, szóval neked még nehezebb. Persze szexre találsz majd jelentkezőt, de komolyat nem akarnak a gyerek miatt.

De szerintem megtalálhatod még az igazit, én reménykedem benne hogy gyerekkel is megtalálhatjuk! Ha is nem 1-2 év múlva, akkor sem vesztesz semmit még fiatal vagy. De előbb utóbb biztos meglesz.

Például gyerekes férfiaknak tuti nem gond hogy már van egy gyereked, ahogy nekem sem lenne gond.

2017. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!