Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezhet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő helyzetre irányul: tegyük fel ,hogy van egy házas férfi és egy egyedülálló lány.A lány szereti a férfit.A férfi is szereti a lányt,de a feleségét nem akarja vele megcsalni (mert tisztességes),és elhagyni sem akarja (mondjuk mert vannak gyerekeik,vagy más okból). Szeretheti ilyen esetben a férfi is a lányt? Ki is fejezi valamelyest az érzéseit,megtesz neki sok olyat,amit másnak nem.De konkrétan kimondva egyik sem mondta el a másiknak mit érez.

Szerintetek ilyen helyzet létezhet?Szeretheti igazán a férfi a lányt,akkor is ha így dönt? (És persze a lány ezt elfogadja,ő sem kezd ki vele)



2016. máj. 9. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze,ez a helyes ha nem lép félre,így tisztelik meg egymást
2016. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyébként már szerintem az is megcsalás, ha a férfi nem a feleségét szereti, de lehet, hogy csak én vagyok ilyen maradi, hogy azt képzelem, hogy a férj csak és kizárólag a feleséget szereti és nem mást!!!


Ha meg mást szeret, akkor meg váljon el, és nem kellenek olyan ócska kifogások, hogy gyerek meg blablabla..

Ha egy kapcsolat nem működik, akkor véget kell annak vetni, hisz egy életünk van, azt nem kéne elcs..szni értelmetlen dolgokra.

A pasit se értem, minek akar egy olyan nő mellett leélni egy életet, akit már nem is szeret?


És még ez a férfi beszél tisztességről? Hahahaha... :D


Ha olyan tisztességes lenne, akkor elválna a párjától.


Egyébként ilyen nem létezik, mert már ez a helyzet is eléggé nevetséges és még tettekben is megnyilvánul "Ki is fejezi valamelyest az érzéseit,megtesz neki sok olyat,amit másnak nem."

2016. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Miért nevetséges?


Az hogy tettekben is látszik,szerinted már ez egyenlő a megcsalással?Vagy elítélendő?


Bizonyos dolgokat olvasva nem értem egészen az álláspontod.

De persze elfogadom a véleményed,sőt,örülök is neki.

Kifejtheted még bővebben,ha akarod.

2016. máj. 9. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
létezik sok ilyen
2016. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,de ez fordítva is előfordul ám.
2016. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik ilyen, nem is kevés szerintem.


2 essel értek teljes mértékben egyet.


Nagyon kevés az olyan aki képes kiszállni egy rossz kapcsolatból. Mindenki fél hogy lesz-e új kapcsolata, vagy hogy az jobb lesz-e mint a jelenlegi.

Én 2 évig tépelődtem hogy váljak, ne váljak. Milyen apa vagyok ha válok, olyan aki nem törődik a gyerekeivel csak magával? Melyik jobb a gyerekek érdekeit előtérbe helyezni vagy a sajátomat? Egy életem van, elpazaroljam ezt egy rossz kapcsolatra? Többek között ilyen kérdések kavarogtak bennem, aztán én döntöttem, elválunk. Még mielőtt megköveznének a nök, nem nincs barátnőm, még a láthatáron sincs, nem amiatt lépek ki a szarból, sőtt sajnos elég csendes típus vagyok, nehezen ismerkedem, ezért sanszos hogy sokáig egyedül leszek. Mindezek tudatában mégis kilépek, mert ott a remény, hogy még lehetek boldog valakivel talán...

2016. máj. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed érdekes. Fordítva is feltehetted volna kérdést. Szeretheti-e a lány a férfit, ha ezt elfogadja?Egy ilyen történetet ismerek(ismerősömékét), a lány foglalt volt eleinte. A történetük szóról szóra ugyanez. Létezhet. Ott a lány azért nem lép, mert tudja, hogy nem adják be a válópert. Rövid szexkapcsolatba nem megy bele. Az ismerősöm nem válik el, mert a felesége biztos pont, 5 éve. A gyerekvállalás miatt nősült, ezért nem válik. Szerelmes a lányba, bár határozottan tagadja. Nem tud túllépni az ügyön, látszik rajta, hogy megviseli. A lány okosan dönt, ő is tagad ezerrel. Mindketten hibásak, a lány lehetne lazább, engedhetne kicsit, az ismerősöm nagy hibát követ el, elengedi akit szeret, nem küzd.
2016. máj. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a lány helyzete kicsit más,mert ha pl. a férfi önként úgy dönt,hogy mivel szereti a lányt,elhagyja feleségét,az egy "önkéntes" döntés.A lány ezzel nem is nagyon tud mit csinálni,nem? Vagy elfogadja,vagy nem.Ráadásul ha úgy nézzük,jelentheti ez is hogy szereti,mert nem kényszeríti más döntésre.Meg szerintem a lány attól még,hogy elfogadja a helyzetet,attól szeretheti a férfit.Hiszen nem azért szeretette meg,mert házas..


Most kicsit összezavartál ezzel a válasszal,de amúgy értem hogy mit akarsz mondani.Tudnék még más érveket mondani az álláspontom mellett,hogy miért gondolom így,de tényleg úgy összezavarodtam hogy azt se tudom mit akartam írni.

Nem tudom ezt végig gondoltad-e,de én arról a helyzetről beszélek,amikor be sem vallják az érzelmeiket,legalábbis egymásnak.Így viszont nincs olyan indok arra hogy így vagy úgy cselekedjenek,vagy valamit kérjenek a másiktól,mert a vallomás híján nem lenne indok sem..hogy miért teszi,vagy mondja amit tesz,mond.Mivel előtte nem vallották be a másiknak hogy mit éreznek.Mintha nem lenne "alapja" sem vallomás nélkül.


Lehet hogy nem értesz egyet velem.De remélem nem lett túl zavaros,és érted mire gondolok.

2016. máj. 10. 12:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,az elején azt akartam írni hogy "nem hagyja el"
2016. máj. 10. 12:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező azt javaslom ne bonyolítsd az életed. Olyan pasit keress aki nem foglalt. Értem én hogy ez nem olyan könnyű, meg szerelem meg minden. De ha te nem lépsz és ő sem, akkor ennek megkérdezném hogy mi értelme van?
2016. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!