Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, őszintén! Ti randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Ti randiznátok egy 21 éves egyedülálló anyával?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egyedül maradtam a gyerekkel. Nem keresek kapcsolatot jelenleg, még nem tettem túl magam a dolgon. De azért kíváncsi vagy, hogy van-e még remény, hogy megtalálom "az igazit", vagy mondjak le róla?

Főleg 24-30 éves férfiak válasza érdekelne.


2017. ápr. 3. 09:52
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
85%

Én nem randiznék olyannal akinek gyereke van.

Azért nem, mert nekem hirtelen sok lenne a gyerek, azért akkora felelősséghez nem vagyok felnőve.


DE volt osztálytársam kb velem egy idős, van gyerekük.

HÚGOM fiatalabb nálam neki is van gyereke.


Szóval azért nem annyira esélytelen a dolog szerintem.


24F

2017. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2017. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
93%
Kizárt.
2017. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
42%
Van egy haverom akinek zsanere vagy.
2017. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
73%
Megmondom őszintén nem tudom. Valószínűleg igen, de nem hazudok, nagyon el kéne kápráztatnia a lánynak ahhoz, hogy 23-24 éves koromban bevállaljak egy gyereket. Mivel lássuk be, az, ha egy anyukával összejövök, úgy vele együtt a gyerekét is bevállalom. Viszont nem kizáró tényező, csak több kell így a lánytól, mintha nem lenne gyereke. Meg persze látnom kell azt, hogy a férfit látja bennem, nem pedig az apapótlékot, és ő ugyanúgy társat szeretne, mint én, csak van egy kis velejáró, aki a szomszédban sír. :) 23/F
2017. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen kizárt. Sosem akarnám más gyerekét nevelni, meg persze alapból plusz "gond" egy gyerek.

Max. kúrópartnernek, de úgy vettem észre hogy a fiatal egyedülálló anyák csak is komoly kapcsolatot keresnek, hogy legyen apja a purdénak.


29F

2017. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
19%
Na jó, lehet mégis összejönnék vele, aztán fűvel-fával megcsalnám.
2017. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
89%

Nem, mert én 34 vagyok, ezért nekem már túl fiatal egy 21 éves kiscsaj :D


De amúgy az, hogy gyereke van egy nőnek, egyáltalán nem zavar. Nekem is lehetne éppen, ha úgy alakult volna az életem, hogy nem megy tönkre még a gyerek besikerülése előtt az utolsó csajommal a kapcsolat, mert már dolgoztunk a gyerekprojecten.

Nem gondolom úgy, hogy ettől bárki kevesebb vagy értéktelenebb lenne, hogy van egy gyereke, sőt, a mai, egomán, önző világban tiszteletre méltó dolog a szememben az a fajta önfeladás és önzetlenség, hogy valaki hajlandó bevállalni egy gyereket.

2017. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 Lazy Lover ***** válasza:
66%
Nem
2017. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén? Nem.


Illetve olyan szempontból nem, hogy párkapcsolat legyen belőle, nem szeretném hitegetni. Ha kölcsönös lenne a vonzalom, és szexkapcsolatban benne lenne, akkor az oké lenne egy ideig.


De többet nem akarnék tőle, én a fiatal szingli nőket kedvelem, akinek nincs gyereke.


28/F

2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!