Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit várnátok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit várnátok el?

Figyelt kérdés
CSAK a szingli, 19-20 környéki nők elvárásai érdekelnénk. Ti mit vártok el egy kapcsolattól? Ez összefügg azzal, hogy egyedül vagytok? Ha igen szerintetek miért?

2016. okt. 30. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ha szingli, nem akar kapcsolatot. tehát semmi nem vár el.
2016. okt. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mellé ment. A szingli nem egy hozzáállás hanem egy állapot szerintem...
2016. okt. 30. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Én 25 vagyok, az sok? :)

20évesen annyit vártam el hogy valaki szeressen, bejöjjön testileg, udvarias legyen és ne zavarja, hogy tapasztalatlan vagyok.

2016. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem.

Köszönöm a választ, továbbra is ott vagyok mint a kérdés kiírásakor. Nem értem az ezek szerint nem létező elvárásokat...

2016. okt. 30. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Igaziból egyet tuti, NE legyenek elvárások.. !! ;)
2016. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan hajlamosak az elvárást szitokszóként kezelni, főként itt a gyk-n, miközben van egy tök pozitív oldala is. Nyilván vannak várakozásaim egy kapcsolattal szemben, vagy egy férfival szemben, akivel én szívesen kapcsolatot kezdenék, aztán abból avgy bejön a legtöbb vagy nem. Nem szintről van szó, avgy lécről, amit meg kell ugrani, hiszena kémia ezta elgtöbb esetben felülírja. Egyébként az ilyen elvárások hogy pl udvarias legyen az illető, néha tényleg óriásinak tűnnek a kínálat tekintetében.... nehéz olyat találni aki tényleg udvarias, és nem csak a hasznot lesi és azért viselkedik ideig-óráig udvariasan.
2016. okt. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!