Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Várnátok rá? Megéri várni így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok rá? Megéri várni így bárkire is?

Figyelt kérdés
6 éve van kapcsolatban, sokszor szakítottak közben. Legutóbb a srác megcsalta aztán szakított, volt majdnem egy év szünet, de most megint együtt vannak,én meg szeretem. Várjak, hátha alakul valami, vagy próbáljam kerülni és felejtsem el?

2016. aug. 15. 19:36
 1/4 anonim válasza:

Erre azt hiszem te tudod a legjobban a választ.

Szerinted megéri?:)

Foglalkozik veled? Érdekled? ha nem, ne várj rá...

2016. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:

Hát nem tudom, én is várok már pár éve :D de viszont nem zárom be az ajtókat. Ő is kapcsolatban van most, meg volt mégegy valakije még régebb. Az a baj, hogy nem lehet ezzel a szituval mit kezdeni, mert ha szeretnék, egy csapásra megváltozhatna minden, de hát nem így akarják...

Én néha úgyérzem, és komolyan is gondolom, hogy egész életemben is tudnék rá várni, csak hát mindig eszembe jut, hogy ő még csak a füle botját sem mozdítja... én meg boldog szeretnék lenni, de ő nem társ ebben. Szóval lényegében, ha találnék mást, akivel jó úgy igazán, szerintem már nem adnék neki esélyt, mégha a küszöbömet rágná sem, mert ez nem így működik.

2016. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha már várni kell valamire, az legyen a fizetés.

Ez, amit leírtál, a szarkavarás magasiskolája. Az ilyen emberektől sosem akarok semmit sem.


26/F

2016. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha akarna tőled valamit, már összejöttök régen. Teljesen felesleges várni, mert nincs mire. Ha szétmennek, az nem azt jelenti, hogy te következnel. Biztos hogy nem veled jön össze.

Lépj tovább.

2016. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!