Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Varnatok egy evet es lemondana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varnatok egy evet es lemondanatok a celjaitok egy reszeröl egy lany/fiu miatt?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy honapja kb. megismertem az interneten (interpalson) egy spanyol lanyt, aki Kolumbiaban el. En Ausztriaban elek ö meg Kolumbiaban es minden nap leveleket irunk egymasnak, de meg soha nem talalkoztunk es meg beszelgetni se beszelgettünk, mert mind a kettönknek nagyon sok dolga van es 6 ora eltolodas van Europa es Del-Amerika között. Kepeket szoktunk egymasnak mindig küldeni es most arra gondoltunk, hogy egy videot is fogunk csinalni, de most nem ez a bajom.

En megkedveltem ezt a lanyt nagyon (tenyleg szinte tökeletes, a kepek es aleirasai alapjan) es ami "jo", hogy ö is nagyon megkedvelt engem, nagyon ugy nez ki, hogy ö belem esett.

Amit tudni kell erröl a lanyrol, hogy egy evvel idösebb nalam, nemet es angol nyelvet tanul az egyetemen es mar reg ota tervben van, hogy a csaladjaval Ausztriaba fognak költözni miutan befejezte az egyetemet, szoval, ha varok egy evet es kb. 2-3 honapot, akkor elvileg együtt lehetnek ezzel a csodalatos lannyal. Mar 3 napja azon gyözköd engem, hogy varjam meg, nagyon nagyon szeretne velem együtt lenni es ö varni fog ram, szamara egy alomferfi vagyok es szüksege van ram (nem anyagilag, mert tudja, hogy nincsen penzem).


Problemam a következö mar harom napja:

En is nagyon kedvelem es szeretnek vele együtt lenni, de egy ev az nem keves es nem tudni mit hoz a jövö. Barmi törtenhet, lehet nem lesz penze Ausztriaba jönni, bele szeret valaki masba, en bele szeretek valakibe stb...

De a legnagyobb problemam: en ugy terveztem es erröl mar legalabb 5 eve almodok, hogy vissza költözhessek haza Budapestre, ahol az otthonom van. En nem akartam soha Ausztriaban maradni, mindig is haza akartam menni, mert csak ott erzem magam jol, ott van a legjobb baratom, akit mar 13 eve ismerek, az embetek akiket nagyon szeretek es öket is mar nagyon reg ota ismerem.

Szoval minden ami szamomra fontos az otthon van Budapesten, itt Becsben csak iskola van es jo fizetes. Nem erzem magam jol itt es mar alig varom, hogy ujra otthon lehessek.


Ezt persze mondtam neki, de nem kaptam ertelmes valaszt, legalabbis olyat ami segitene döntest hozni... 3 ev mulva keszen vagyok az iskolaval, de mar tervezgetem, hogy haza terek, de most nem tudom, hogy mit csinaljak.

Ha a lanyt valasztom egy olyan orszagban kell elnem, ahol nem szeretek elni, de ha az otthonomat valasztom, lehet, hogy soha nem fogok ilyen lannyal talalkozni többet es azert leszek boldogtalan...


Köszönök minden tanacsot.


20F es 21L


2015. nov. 24. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok az a céljairól lemondós fajta.
2015. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben maradnék még legalább amíg a sulut befejezem. A lány úgyis egy év múlva költözik oda ha Minden jól alakul. Akkor még lesz 2 évetek amiben meglátjátok, hogy mûködik-e a dolog köztetek vagy sem. Utánna ráérsz azon aggódni,hogy hol fogtok élni.

Ne szalaszd el a lehetõséget!

18/L

2015. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max o is visszakoltozik veled pestre
2015. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kár még bármiféle "végső elhatárzáson" törnöd a fejed. Egyelőre tedd a dolgodat, tanulj, és az élet majd megadja a választ. Ha egyszer egyáltalán eljuttok odáig, hogy találkoztok, akkor ráértek majd agyalni ezen. Feltéve hogy élőben is kedvelitek majd egymást...
2015. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sulit befejezném, ahol vagyok. Utána hazaköltöznék.

Ha addig a lány odajönne, akkor találkoznátok, utána meg utazással lehetne orvosolni a helyzetet.

2015. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sulit még mindenképp fejezd be.

A többit meg nem most kell eldönteni.

Maradsz a suliban, tehát úgyis tudsz talizni a lánnyal, ha tényleg jön egy év múlva. Az meg majd alakul magától.


Hogy közben mi legyen? hát ha közben valaki elnyeri a szíved, az is jelzés értékű....


nem most kell ezt eldöntened, de a sulit tényleg ne hagyd félbe.

2015. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fogalmatok nincs, mi lesz egy ev mulva, miert kell ennyire ragorcsolni a temara?


Eld az eleted, nem most kell eletreszolo dontest hoznod, egyelore messze nem aktualis, barmikor valtozhat a dolog. Hulyeseg ezen most ennyire ragodni.

2015. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!