Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyit várnátok egy lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit várnátok egy lányra?

Figyelt kérdés

Voltbarátnőmet még mindig szeretem

Ma készítettem neki egy romantikus emlék videot miben meg kértem legyen ujra a barátnőm.Erre ő egy mosoly jelet küldött.

Ezt párhéttel írásban is meg kérdeztem és kértem gondolja át válasz semmi nem jött.

Nem jött se igen se nem.Ez mit jelent?

Ti mennyit várnátok arra kit szerettek?

18 éves a lány.


2016. jan. 7. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne vagy akarna tőled valamit akkor visszajelezne, hidd el. Szerintem hagyd a fenébe, nem éri meg.
2016. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak húzza az agyad, vagy fél újra belevágni, és bizonytalan. Szerintem próbáld meg személyesen tisztázni vele a dolgot, aztán ha megint kitér, akkor hanyagold. Sőt ha hárítani fogja a személyes megbeszélést is, akkor esélyes, hogy nem akar már semmit tőled.
2016. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemet jelent csak nem akar megbántani.
2016. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nemet jelent

ha ő is ezt akarná, válaszolt volna

2016. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Multkor olyat írt h csak arra kér vigyázak magamra.

Én ugy érzem szerethet talán.

És tény ha akarna velem járni akkor már rég lépet volna v valami jelet adott volna rá.

Mert biztat jol el beszélgetünk szívecskét küld csokot.

De tudom h ezek még nem jelentenek semmit.

Nem tudom.

2016. jan. 7. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csaj szeret téged, azt nyíltan ki is fogja mondani. Ez a csaj viszont nem szeret téged.
2016. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kezdem már én is így gondolni.

De ha nem szeret akkor minek keresett fel mikor én el tüntem?

2016. jan. 7. 20:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak barátként tud tekinteni rád. Attól hogy nem szerelmes beléd, és nem akar veled járni, még lehet jóban lenni, érdeklődni a másik iránt, esetenként segítséget nyújtani.
2016. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És mivan akkor ha én szerelmes vagyok belé és ez ami most van közöttünk nekem fájdalmas annak ellenére h jol kijövünk el beszélgetünk de csak viberen komunikálunk.?

Ti tudnátok barátok lenni olyannak kibe szerelmesek vagytok?

Hogy kezelnétek ezt?

2016. jan. 7. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom egy olyan lány akibe korábban nagyon szerelmes voltam, de ő ezt nem viszonozta. Mára már én se akarnék tőle többet mint a barátság, ez így pont jó nekem ahogy most van. Nekem is nagyon fájt amikor elmondta hogy ő nem érez többet, és csak barátok tudunk lenni. De elfogadtam és továbbléptem. Először is, fölösleges egy olyan emberről ábrándozni, aki nem tud úgy szeretni és nem akar veled lenni, mert így úgyse tudja megadni nekem azt ami nekem jó lenne. Egy darabig nyilván nehéz volt és sajnáltam, de próbáltam közben jobban nyitni más emberek felé is. Végül elkezdett érdekelni egy másik lány. Mondjuk tisztában vagyok vele hogy az enyém kissé rendhagyó eset, tekintve hogy mennyien nem hisznek a fiú-lány barátságokban, pláne ha az egyik fél nyílvánvalóan többet akar/akart. Ehhez kell egy olyan jellem is ami ezt a helyzetet kezelni tudja és mi ilyenek voltunk. Én olyan vagyok, hogy amit magam mögött hagytam azt nem igazán akarom sose újrakezdeni (nem csak a szerelemben, de az élet más területein is) . Előre kell nézni, nem hátra.
2016. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!