Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, őszintén! Ti randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén! Ti randiznátok egy 21 éves egyedülálló anyával?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy egyedül maradtam a gyerekkel. Nem keresek kapcsolatot jelenleg, még nem tettem túl magam a dolgon. De azért kíváncsi vagy, hogy van-e még remény, hogy megtalálom "az igazit", vagy mondjak le róla?

Főleg 24-30 éves férfiak válasza érdekelne.


2017. ápr. 3. 09:52
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:

1. Nem biztos, hogy a gyerek elfogad az anyja párjának (nem kívánom, hogy apjának tekintsen)

2. Alkalmazkodni kéne a vérszerinti apához

3. Kevesebb az időd a szülői kötelességeid miatt (ez nem baj, de ismerkedés szempontjából hátrány)

4. Akarsz-e még gyereket ? Ha már nem, akkor sok hapinál kiesel, ha igen akkor 35-től felfele találnál nagyobb eséllyel párt. Az neked nem lenne túl nagy korkülönbség ?

30/f

2017. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Őszintén? Attól függ, milyen célból. Nagyjából egyetértek #10-el.
2017. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
0%
Amint írták is, a korodbeli férfiak még nagyon éretlenek és komolytalanok és felelősséget nem vállalnak, 30 után már jobban fogsz találni. Sajnos a férfiaknak más az érettségi fokuk, mint nekünk, nőknek. Muszáj, hogy ebből a korosztályi igényedből engedj, de cserébe idővel találhatsz normális férfit. Az alapos kiismerés és idő legyen a vezényszavad.
2017. ápr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem jönnék össze egy egyedülálló anyával.

29/F

2017. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

Ezen sztm marha felesleges idegeskedni. Ha kedves vagy,adsz magadra akkor simàn talàlsz magadnan pàrt. Sztm is a legtôbb 20on éves éretlen és nem'fogadja el a gyereked.

Én is randizgattam gyerektelen paSikkal. Végûl szerencsere olyan pasit "vàlasztottam",akinek van egy lànya és nem akar tôbb gyereket.

De meg igyis talalnak meg pasik.

N25

2017. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
95%

Én nem randiznék, de mások igen. Nem lehet mindenkinek megfelelni, nincs ezzel semmi gond.


Azt viszont nem értem, hogy egyesek szerint miért az, az érett, aki elfogadja más gyerekét? Ez csak önámítás.

2017. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:

Kisgyerekes, fiatal anyukával nem. Miért? Mert neki még pótapa kell és nem fog anyagilag megállni a lábán sem. Én nem akarok gyereket nevelni, se sajátot, se másét - a jövőben sem.


A páromnak van egy fia, de már tizenéves, a párom pedig jóval idősebb nálam. Így teljesen elfogadható, hisz nem kell babáznom, amire sosem vágytam és nem is fogok. Egymásra tudunk figyelni és nem minden egy csecsemő körül forog, akihez semmi közöm. Tudom, hogy ez közönyösen hangzik és az is, de azt hiszem egy idegen embertől nem várható el, hogy más kisgyerekét akarja nevelni, főleg ha neki magának sincs. Továbbá... 21 évesen gyerek? A mai világban felelőtlennek mondanám! Nem ítélkezem, de annyit segít megítélni az anyukáról, hogy nem volt előre látó és valószínűleg az élet többi területén sem az, ami már komoly gond.


26/F

2017. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, őszinte leszek: a többség szerintem nem randizna, le is írták páran már miért. Az én szemszögemből nézve viszont csak akkor mennék bele egy ilyen kapcsolatba, ha a gyereknek is jót tennék ezzel, mivel neked is gondolom első a gyerek, ugyanakkor jogod van neked is, és nekem is a boldogsághoz, ami egy kapcsolatban elengedhetetlen. Viszont ez amolyan bonyolult kapcsolat lenne, mivel a gyerek se biztos, hogy elfogadna, illete bármikor felbukkanhat a vérszerinti apa is, aki lehet nem tolerálná ezt, és balhék sorozata lenne ebből. Az ilyen dolgokkal nagyon óvatosan kell bánni, mivel ez leginkább a gyerek jövőjét is érinti leginkább, és egy gyerek lelkivilága ilyen tekintetben nagyon sérülhet. SZerintem akkor menj egy ilyen dologba bele, ha a gyerek is elfogadja, és érzed, boldog lennél vele.


25/F

2017. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
12%
Randiznék, meg is dugnám, de kapcsolat szerintem kizárt. 29F
2017. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok, egyedülállo anyuka.

Ezek szerint lehúzhatjuk a rolót :D

Én csajok és pasikon ismerkedem, ott kivan rakva hogy van gyerekem, mégis sokan rámírnak.

Ha készen állsz, akkor biztosan megleled a párod(vagy ő téged):D

2017. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!