Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/183 A kérdező kommentje:
Az igényeim magasak lennének? Kétlem...ne tudd meg hány molett, vagy teltebb csajjal randiztam már. Azoknak is olyan irreális elvárásai voltak, h el se hinnéd. :S Alapjában véve nem zavar, ha van egy kis fogni való a kiszemelten...de azért szélesebb ne legyen mint amilyen magas...ennyi az egyetlen elvárásom.
2013. febr. 3. 09:17
 82/183 anonim ***** válasza:
64%

Nem mondtuk, hogy ok nélkül nem kellünk senkinek.


És igen, csak a pénzes jópasikra buknak, ha nem vagy az, ezt kapod:


[link]

2013. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/183 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a kedves kérdező is említette: manapság az átlagos,sőt megkockáztatom a kevésbé dekoratív( nem bántásból említem ) lányoknak is hatalmas elvárásaik vannak. Vegyünk példának engem: én tisztában vagyok a kinézetemmel, éppen ezért nem fogok fehérneműmodellek után futkosni, hiszen szemernyi esélyem sem lenne. Nem érdekel a mellmérete, a sminkje, fogszabályzója ( bár szerintem ez szexi ) sőt, ha már a testsúly is előkerült, bizony nem fogok egy hordozható mérleget hordani magammal, hogy rögtön ismerkedés után ráállítsam a hölgyet. Annyi elvárásom azonban nekem is lehet, hogy ne legyen a hölgy elhízva. Az elhízva pedig nem azt jelenti, hogy ne lehetne rajta akár 10 kiló felesleg, mert agyrémet kapok a túl sovány/vékony lányoktól. A baj ott kezdődik, amikor már egészségtelenül kövér valaki, és vagy nem érzi jól magát a bőrében, vagy éppenséggel túlértékeli magát és ő is a kockahasú, sportos pasikra bukik, mint sokan. Kérdem én: milyen alapon teszi mindezt? Én azt tanácsolom a fiúknak és lányoknak, hogy álljanak a tükör elé, nézzék meg alaposan magukat és nézzenek mélyen magukba. A másik, amit el szeretnék mondani, hogy számtalan kosár után sem tudom, tulajdonképpen mi is velem a probléma. Ugyanis a lányok ezt mindig elfelejtik közölni, jön a sablonszöveg meg a hazugság. Ha valaki nem közli, hogy mi velem a baj, akkor mégis hogyan változtassak rajta? Nem sértődnék meg, mert elég felnőtt vagyok már és úgy érzem, vagyok annyira értelmes, hogy ezt normálisan meg lehessen beszélni velem. Ha a kinézetemmel van probléma ( pedig adok magamra ), akkor sajnálom, azon nem tudok változtatni. Ha belső tulajdonság, akkor azon viszont tudnék javítani és legközelebb, mikor közelednék egy lányhoz, akkor nem követném el sokadjára a zavaró hibát. Csak hát sosem tudom meg a választ.
2013. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/183 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy paradox módon a molettebb,csúnyább lányoknak még magasabbak az elvárásai mint a szebbeknek.
2013. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/183 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem állítom, hogy magasabbak az elvárásaik, csak azt, hogy irreálisak. Én bevallom őszintén, egyszer kiröhögtem egy lány ismerősömet, aki duci létére elvárta a pasiktól, hogy adjanak már magukra, legyen muszkli rendesen meg kockahas. Mondanom sem kell, hogy én voltam a bunkó paraszt, amikor rákérdeztem, hogy ugyan miért vár el ilyeneket a pasiktól, ha rajta is láthatóan van 12 kiló fölösleg, ráadásul mindezt tetézi a heti 3-4 dupla hamburgerrel meg 2-3 adag süteménnyel. Választ persze nem kaptam, csupán besértődött az alakjára tett megjegyzésemen. Manapság az önkritikával van hatalmas problémája egyeseknek. De ha már erről van szó, mondok egy másik elvárást a férfiak irányába. Egy férfi legyen sokat olvasott, intelligens. Mondják ezt sok esetben olyan huszonéves lányok, akik utoljára 15 évesen olvastak ki egy 200 oldalas könyvet, s azt is 3, igencsak izzadságszagú hónap alatt. Felsőoktatásban tanulok,imádom a természettudományokat, változatos a zenei ízlésem, a politikai helyzetről sem két mondatos véleményem van, imádom a filmművészetet és rendszeresen járok könyvtárba, sokakkal ellentétben nem csak melegedni. A barátaim és ismerőseim egybehangzó véleménye szerint is huszonévesen egy középkorú, felnőtt,érett, felelősségteljes ember benyomását keltem. Bár hozzáteszem, szerintük pontosan ez a probléma.
2013. febr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/183 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Művelt vagyok én is, bármilyen témához hozzá tudok szólni és nem hülyeséget. Vagy ha az kell, akkor "kigúnyolom magamat ha kell...", mint ahogy a mondás is tartja. Bohócnak azonban már öreg vagyok és hülyét se csinálok bárki kedvéért magamból. 1 szó mint 100, legtöbb nő tesz rá mennyit olvasol...


Köszi az újabb válaszokat!

2013. febr. 4. 14:53
 87/183 A kérdező kommentje:
Rosszul idéztem, bocs. :D "Magamat kigúnyolom ha kell, de hogy más tegye, azt nem tűröm el."
2013. febr. 4. 14:54
 88/183 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhogy néztem ki, nem volt barátnőm. Nincs önbizalmam és ez betesz a lányoknál. Pedig nem ez a fontos ismerkedésnél. De hát ez van, evolúció...
2013. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/183 A kérdező kommentje:
Az önbizalom is fontos természetesen...
2013. febr. 5. 09:54
 90/183 anonim ***** válasza:
mennyi válasz érkezik ide :D
2013. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!