Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
 131/183 A kérdező kommentje:

Köszi #130-as válaszoló! :D


Sajnos lakhelyemen ez kivitelezhetetlen, de azért próbálkozok továbbra is, mert hát rossz egyedül na. :(

2013. máj. 1. 20:39
 132/183 anonim ***** válasza:
67%

Én idősebb vagyok a kérdezőnél, de sajnos velem is ez van. Azt, hogy "ne görcsöljünk", jólesik hallani, de sajnos ilyenkor már szinte minden egyes eltelt perc fáj az embernek lelki értelemben.

Nálam a félénkség és ebből kifolyólag a visszahúzódó és érzékeny természetem a fő okai ennek az egésznek. De nemcsak rajtam múlt, mert én is próbálkozok már hosszú évek óta az interneten, sajnos eddig sikertelenül. Ez utóbbi az, ami már nem rajtam múlik, mert itt már úgy érzem, hogy megtettem, amit lehetett. Mivel más lehetőségem eddig nem adódott, emiatt nagyon bíztam a netben, de eddigi életem talán eddigi legnagyobb csalódása volt ez, amiről persze nem a net tehet. Így most már azt hiszem, elveszítettem szinte minden reményemet. Döbbenetes, amiket itt tapasztaltam az évek folyamán, egyszerűen alig válaszolnak a levelekre, akikkel pedig sikerült nagy nehezen megismerkedni, az a nagyon kevés vagy elutasított, vagy pedig szó nélkül eltűnt egy pár levélváltás után. Akik elutasítottak, azok nem vagyok biztos abban, hogy indokként igazat írtak nekem. Ezt már soha sem fogom megtudni. Tehát én is azt vettem észre, hogy éppen az ismerkedés az a dolog, amit a lányok a legkevésbé akarnak ezeken az oldalakon. Milyen érdekes! De én egyelőre nem adom fel a társkereső oldalakat, mert más lehetőségem nincsen.

Én egyébként nemcsak a lányokkal kapcsolatban vagyok ilyen, hanem általában véve az emberekkel is. Nálam az is különbség, amire már az előbb is utaltam, hogy a kinti életben eddig nem volt lehetőségem lányokkal ismerkedni, és ez a legrosszabb az egészben. Még beszélgetni sincsen kivel, egyszerűen nincsen olyan lány a környezetemben, aki szóba jöhetne, és ráadásul még barátaim sincsenek. Ennyire azért biztos, hogy nem szeretek egyedül lenni. Ahogyan látom a szebbnél szebb lányokat az utcán, meg a párokat, akkor ez olyan nekem, mint valamiféle lelki inkvizíció, maga a mentális pokol.

Ahogyan figyeltem az internetes, társkereső oldalas dolgokat, nekem is azt kell megállapítanom nagyon keserűen, hogy egyszerűen nem érdeklem a lányokat, nőket. Nem vagyok elég érdekes nekik, és ehhez nem is kell párkapcsolat, hogy rájöjjön az ember. Egy kapcsolatot is ugyanígy életben kell tartani, fent kell tartani a "lángot", mert ha már nem érdekes a másik fél, akkor ott már baj van. Szerintem ez egy idő után szinte törvényszerű folyamat, hogy az érzelmek lecsillapodnak.

Visszatérve magamra, nekem az érdeklődési köröm is speciális, ha lehet így fogalmazni, és a gondolkodásmódom, világszemléletem is eléggé eltér az átlagostól. Egy ismerkedésnél, kapcsolatnál ha nincsenek közös témák, akkor hiábavaló az egész. Még ha lenne is kivel ismerkednem, szinte ellehetetlenítené a dolgot az, hogy nem találnám meg velük a közös dolgokat, amikről beszélgetni lehetne.

Ebben a helyzetben nyilván nincsen önbizalma az embernek, mert ahogyan szó volt már erről korábban, ahhoz sikerélmények kellenének. A félénkség és az önbizalomhiány ördögi körként kéz a kézben járnak, egymást gerjesztik. Sikerek kellenének, nálunk, ilyen embereknél pedig éppen ezek hiányoznak. Igazságtalannak érzem a sorsomat, mert nem egyenlőek a feltételek. Olyan ez, mintha egy autóversenyzőnek alacsonyabb kategóriás autóval kellene F-1-es versenyen indulnia, - ha az életet egy versenyhez hasonlítjuk.

Mostanra már belefásultam ebbe az egész életbe. Igazából már nem is tudom, hogy milyen kapcsolatra lenne szükségem. Nem vagyok biztos abban, hogy tartósan tudnék kötődni egy nőhöz. Bár ezt nem tudom, mert ugye, még nem volt részem ilyen dolgokban. De még az is lehet, hogy a sors akar engem "megóvni" a nőktől, mert egy kapcsolatban megölne a féltékenység. Hát, ki tudja? De magamat egy szentimentális alkatnak tartom, és nekem a ők, a nők hiányoznak a legjobban. A viszonzott érzelmek ugyanúgy, mint a testi élmények, amik kimaradtak az életemből. Ez az, amit egyszerűen nem lehet feldolgozni, és az embernek minden sejtjét áthatja a görcsösség és a frusztráció, a tehetetlenség, a düh, és ezekből kifolyólag pedig a melankólia. Egyébként is szorongó, aggodalmaskodó vagyok minden téren.

Kétségtelen tény az, amit a szüleim is szoktak emlegetni, hogy rossz világban születtem meg, ez a világ így ebben a formában nem nekem való, a maga farkastörvényeivel. Itt ebben az életben egyszerűen nem találom meg a helyemet. Szerintem ezzel a világgal sokkal nagyobb bajok vannak, mint az ilyen magamfajta emberekkel. Ilyenkor az ember már csak valamiféle csodában bízik ahhoz hasonlóan, mint amikor a lottósorsolást várják az emberek.

2013. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/183 A kérdező kommentje:
Köszi a comming out-ot utolsó! Érdekes a történeted, bár nem tudom miben segítené az én helyzetem. Ahogy te is írtad, neten nem veszik komolyan a társkeresést a nők, tapasztalataim alapján még kifejezett társkereső oldalakon se. Persze mindig van és lesz kivétel ebben az esetben is, mint ahogy ha úgy tetszik mi is kivételek vagyunk (te + én), hisz viselkedésünk, habitusunk a férfiak zömétől eltérő!
2013. máj. 3. 08:09
 134/183 Mi közöd Tőle ***** válasza:
5%
Mindig szép dolog másokat, az egész globális rendszert hibáztatni, mint saját magadat, igaz? Az alatt a néhány esztendő alatt, amit leéltél rájöhettél már volna, hogy a hibát először mindig magadban kell keresni. Ha megvan a hiba, akkor kiküszöbölöd és utána indulhat a csajozás. A nők nem ördögök és nem is boszorkányok (legalábbis a jelentős részük nem). Az azért sokat sejtet, hogy barátod sincs... Azt azért elárulhatnád, mit tettél még az évek alatt azért, hogy legyen barátnőd azon kívül, hogy a kedves szüleiddel kitaláltátok, hogy rossz világban születtél?
2013. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/183 A kérdező kommentje:

Látszik mennyire ismersz kedves utolsó válaszoló, mégis már megítélsz valamilyennek. Ez bizony nem túl bölcs húzás részedről. ;)


Azon már régen túl vagyok, h saját magamban keressem a hibát minden egyes csalódásommal kapcsolatban. Tudod, ehhez is - mint többnyire minden társas dologhoz az életben - 2 ember kell...és aki csak magát (esetleg csak a másikat) hibáztatja, az bizony nem jó emberismerő! Bizonyára én is ludas voltam jó pár visszautasításban, vagy éppen csalódásban, ez köszönhető a párkapcsolatok terén kapcsolatos hiányosságaimnak is; viszont nem mondanám, h mindig az én hibámból alakultak a dolgok úgy, ahogy.


Lehet, h nem ördögök a nők, de az angyal is kevés köztük azért valljuk be! Bizonyára erre te is rájöttél már az elmúlt évek alatt. Ha mégsem, hát akkor valami kivételes és talán még irigylésre is méltó burokban élhetsz!


Barátom azért van, még ha kevés is. A kevés pedig mindenkinek relatív. Bár néha úgy érzem, tényleg még az a kevés sincs, de nem feltétlen csak az én hibámból kifolyólag, mint az közismert.


A szüleimet belekeverni a dolgokba pedig végképp nem fair dolog. Mondd csak, kinek képzeled te itt magad? Örömömre szolgál, ha te jobb világban nevelkedhettél, bár ezt is kétlem, mivel nem úgy tűnik a soraidból.

2013. máj. 3. 11:51
 136/183 Mi közöd Tőle ***** válasza:
20%
A kis monológom nem a kérdezőhöz irányult, hanem aki a nagy esszét megírta 132-es válaszolóhoz....
2013. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/183 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem, koncentráljunk a kérdésemre, nem pedig arra, h egymás hozzászólásaira reflektálunk...
2013. máj. 3. 13:16
 138/183 anonim ***** válasza:
100%

132: Mintha magamat olvasnám. Teljesen ilyen vagyok én is.

Annyi különbség van, hogy én élőben is próbálkoztam kb 1000 vagy több csajnál. Eredmény: Itt ülök magányosan továbbra is. Miért ilyen magas ez a szám? Szórakozóhelyeken rengeteg lányt/nőt leszólítottam, részt vettem a PUA-ban is, de nem jött össze, a végén megundorodtam a PUA életmódtól is. Egyszerűen nem nekem való.


A nőknek unalmasak vagyunk. Nekik tényleg az úgymond alfa hím tetszik. Ez a világ nem nekünk való, ahogy mondod is.


Megoldást továbbra sem tudok, sem neked, sem a kérdezőnek mondani. Ha tudnám, akkor rögtön beírnám.

Amúgy 11 évesen volt egy lány, na vele majdnem összejöttem, gyerekkori szerelem, de legalább az még ment valahogy. Talán az a lány sem akart nagy dolgokat elvárni tőlem. Csak sajnos elszakadtunk egymástól.


Van néha nő, aki rám ír itt a gyakorin, hogy kérdezne tőlem - gondolom meghatotta az írásom, amit a kérdezőknek írok. Viszont ahogy beszélnek a nők - tisztelet a kivételnek - pl. f@szom, stb... káromkodást ejtenek meg, na ez is idegesít, egy nő ne mondjon már ilyet, ez teljesen kiábrándító viselkedés. Ez is mutatja, hogy mennyire kiábrándító ez a világ.


Hogy van-e kivétel? Lennie kell, mert nehezen hiszem, hogy csak a férfiaknál vannak ilyen emberek. A nők meg alapból érzelmesek, náluk nem tudom hogy jelentkezne ez a probléma.

Hol érdemes ilyen lányokat keresni? Fogalmam sincs...

2013. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/183 anonim ***** válasza:
82%
Nos, én jelen kérdés első hozzászólói közé tartoztam és hát olvasgatom itt a véleményeket, tanácsokat, keserű tapasztalatokat és történeteket. Bár én még közel sem vagyok harminc, sőt, közelebb vagyok a második x-hez, mint a harmadikhoz, de nekem is ugye kijutott már a "jóból". Az internetes társkeresésről nekem konkrétan egy dolog ugrik be: biztonsági játék. Mert ott nem látnak, ott nem kell élőben reflektálni a kérdésekre, nem vagy olyan feszült, ideges. A legtöbb ember mindig pozitívan áll a társkeresőkhöz, mert azt hiszi, hogy ott aztán nem csak a külsejét fogják nézni, hanem bizony a személyiségét is. De ez téves, hiszen kiraksz magadról egy profilképet és az alapján fognak téged is bekategorizálni a nők. Az ott lévő nők ugyanolyan nők, mint akiket az utcán, a bevásárlóközpontban stb. helyeken látsz. Ne higyje senki, hogy mindegyik kétségbe van esve, hogy komoly párkapcsolatot keres és hogy csak a belső tulajdonságaid érdekli. Ez kamu és ezzel csak saját magukat csapják be az emberek, egy álomvilágba ringatják magukat. A társkereső oldalakra mindenk férfi úgy tekint, mint valami fantáziaországra, ami tele van kedves, megértő, szeretetteljes és odaadó, kétségbeesett nőkkel, akik csak rá várnak. De ugyan már, gondolkodjunk. Másik dolog a kezdeményezés és a kudarc, hogy mi lesz, ha visszautasítanak. Nekem sincs olyan sok barátom, bár nekem sosem az volt a lényeg, hogy sok legyen, hanem kevés, de azokra aztán igazán lehessen számítani. Nekem sincs kapcsolatom, őszintén szólva senki sem érdeklődik irántam és senki sem keres, pedig nekem elég jó a humorom, csipetnyi önbizalmam is van és nem "félek" a nőktől. Mégis mindig elutasítás a vége. Egyszerűen elkezdtem magam elemezni és rájöttem, hogy valószínűleg a külsőm miatt utasítanak vissza, mert ha valaki úgy utasítana vissza, hogy megismer,és valami nem tetszik neki bennem, akkor rendben, de még teljesen ismeretlenül sem ad esélyt, nos ott a külső a ludas. De ezen nem tudok változtatni, nem fogok plasztikai sebészhez rohanni, nem fogok olyan ruhát hordani, ami nem tetszik és nem fogok egyáltalán semmi olyat tenni vagy viselni, ami nem én vagyok. Mert saját magamat is becsapnám vele. Ennyit meg nem ér a dolog. Bizonyos számú visszautasítás után rájöttem, hogy kezdek érzéketlenné válni. Már nem érdekelnek a kifogások, a jól bejáratott kikosarazós szövegek. Egyszerűen lepattannak rólam és nem érdekelnek. Nem szoktam könyörögni a nőknek, nem szoktam futni utánuk, nem szoktam megkérni, hogy márpedig ezt beszéljük meg normális ember módjára. Ha nem, akkor nem. Nekem sokkal többet ér az, hogy van egy férfiúi önbecsülésem, amit nem vehetnek el tőlem. A többire csak legyintek. Ha lesz lány/nő, aki szóba áll velem, akkor annak örülni fogok, ha nem, akkor pedig nem. Vannak egyébként olyan időszakok, amikor nekem is rossz szétnézni az utcán vagy bárhol, ahol látszólag nagy egyetértésben lévő párokat látok magam körül. De van, hogy rájövök, talán nekem nem is való kapcsolat. Ki tudja?
2013. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/183 anonim ***** válasza:
67%
m.nlcafe.hu/hirek/szexesmas/30-eves-es-meg-szuz
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!