Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/183 anonim ***** válasza:
18%

Nem, nem érthető! Az örökbefogadott gyerek ugyanolyan mint egy saját. Nem tudok különbséget tenni tudod sokaknak ez jelenti az utolsó lehetőséget, hogy gyermeke legyen. Nem kéne ledegradálni ezt a dolgot ennyire. De elfogadom az álláspontjaitokat Ti is fogadjátok el az enyémet. És imádkozzatok, hogy a feleségetek ne legyen meddő. Ahogy elnézem nem két embert érint ez a probléma manapság.

Kedves kérdezőnek pedig csak annyit üzenek valóban összekevertem a kérdést egy másik pasi hasonló kérdésével (ebből se két darab van sajna) úgy gondolom mivel láthatóan nem válogathatsz be kéne érni azzal ami van és egy egész korosztályt elutasítani csak mert gyereke van, de te tudod... Nekem nem egy nem kettő ismerősöm van akik elvált gyermekes anyákat szeretnek és boldogabbak mint valaha bár nekik eszükben se jut érdekekben gondolkodni és úgy szeretik a gyerekeket mint a sajátjai volnának.

2013. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/183 anonim ***** válasza:
100%

111: Akkor elmondom másképpen: Ha egy anyával kellene megismerkednem és a gyerekével, az nekem olyan idegen lenne. Nem tudom zsigerből szeretni, a kisgyereket nem ismerem, olyan mintha földönkívüli lenne. Ilyen érzés.

Rögtön elém tárul az a tudat, hogy ez egy MÁSIK CSÁVÓ GYEREKE, és NEM AZ ENYÉM. Kiemeltem a lényeget, hogy lásd milyen érzés. Ez nagyon rossz. Lehetetlen számomra ezzel a tudattal együtt élni.

Ha egy másik férfiben ez nincs meg, akkor örüljön neki, és nevelje meg szeresse más gyerekét. Én nem teszem, nekem idegen.

Attól, hogy te leírod a véleményed, attól nekünk továbbra is ez lesz a véleményünk, és nem fogunk úgy tenni, ahogy te szeretnéd.

De nem ez a fő baja a kérdezőnek, mert tuti kell lennie egy olyan lánynak, aki szereti őt. De nincs eddig, nagyon nincs. Sokat próbálkozott, nagyon sokat.

Másnak meg úgy van, hogy nem is tesz érte, khmmm.

Igen, ez sok embernek vele született KÉPESSÉGE. Sajnos a nők kizárják az igazi férfiakat, és bedőlnek a határozott, önbizalommal teljes férfiaknak. Ami így leírva alapjában véve nem sejtet rosszat, de mivel sok a rossz, gonosz ember és jóval több mint a jó, így a nők hoppon maradnak. Egyedül a gyerekükkel...


Mit lehet ellene tenni? MEGISMERNI jobban a férfit, nem lefeküdni vele, mert olyan bájos, határozott... mert az hogy ilyen, az nem jelenti azt hogy jó apa is lesz, és egyáltalán: nem jelenti azt hogy hosszú távú kapcsolat lesz belőle. De még mennyire nem jelenti azt!


Nekem se kell mindenféle nő, az kell aki tud velem kommunikálni, hibázhat is tőlem, de elvárom hogy alázatosan bevallja és bocsánatot kérjen! Nem fogom ez miatt lenézni, inkább felnézek rá, hogy tud normálisan viselkedni.

Mivel a legtöbb nő nem ír vissza /több ezer levél után van egy kis tapasztalatom ebben/, ez kifejezetten bunkóság, még ha félnek is a konfliktustól, hogy mit válaszolok a levelére. Kockáztatni kell, nem lehet mindent kikerülni! De így megmarad a nő őszintesége is, és a becsülete is előttem. De ha egy ember nem képes visszaírni... inkább nem mondok semmit, mert a monitor kiszakadna az biztos!


Legyünk már tisztességesek egymással! Főleg ismerkedéskor!

2013. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/183 A kérdező kommentje:

Utolsó! Maximálisan egyetértek veled!!! Sajnos sok nő még arra sem képes - kifejezett randi oldalakon, ahol esetleg még azt is látom, h mennyi beérkező levele van...ergo még akkor sem képes ha nincs is beérkezője - h visszaírjon legalább annyit, h nem ilyen lovat akarok! A tisztesség sajnos nagyon sok nőből hiányzik, én így tapasztaltam.


Az "idegen" gyerek témára pedig nagyon rácuppantatok, bár a kiírt kérdésem nem erről szólt (s szerintem már kiveséztem a véleményem én is erről).

2013. febr. 14. 06:38
 114/183 anonim ***** válasza:
71%

Ez így korrekt, ahogy leírtad! Igazat adok én is. Megértem, hogy nem mindenki képes sajátjaként szeretni más gyermekét. Viszont sajnos nem csak azok a nők vannak egyedül akik egy jóképű sikeres macsóval kezdtek hanem azok is akik a ronda, de rendes kategóriát választották. Sajnos az emberek menet közben nagyot változhatnak. Az ilyen elvált anyukákat őszintén sajnálom, mert bár más az értékrendjük mégis egyazon megítélés alá esnek azokkal akik elszédültek a külsőségek láttán.

Nőként 8 éve társkeresőzöm én is. Ha valaki megtisztel azzal, hogy ír nekem szerintem is az a minimum, hogy én meg megtiszteljem egy válasszal, még ha az kellemetlen is számára. Szerencsére képesek intelligensen lereagálni az elutasítást. Viszont tényleg rengeteg a gyáva, lusta és flegma ember aki vissza sem böfög. 10-ből 8-an arra sem veszik a fáradtságot, hogy legalább az adatlapot átolvassák és ne kérdezzék meg azt ami már a bemutatkozó oldalon szerepel.

2013. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/183 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez a fickóhoz képest azért még jól állok, nem? :D

2013. ápr. 16. 13:14
 116/183 anonim ***** válasza:
80%
figyelj, minden barátom 29-31között van és mind talál magának barátnőt. egyiküknek még soha nem volt, de lett tavaly és azóta is extra boldogok. szóval tudom gáz ez így neked, de nem kell feladni, ha teszel érte biztos meglesz az eredménye. regisztrálj társkeresőre írj rá 50lányra és egy tuti lesz aki szeretni fog rajtad valamit. :)
2013. ápr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/183 A kérdező kommentje:

Köszi a te válaszod is! :) Ment a zöld kéz.


Gondjaim a leírtaiddal, vagy ha úgy tetszik, észrevételeim:


- Lehet, h nekem is lesz, csak eddig még nem volt és odaállítani egy nőhöz, h szia, x vagyok, 30 éves és még nem volt nőm...te mit szólnál pl (már ha nő lennél)?! :D

- Társkeresőkkel kapcsolatban: szinte mindegyiken regisztráltam már, de véleményem szerint a lehető legkevésbé akarnak a nőt ott maguknak valakit találni. Vagy csak engem koptattak le hihetetlennél hihetetlenebb szövegekkel. A Randivonalon konkrétan több mint 200 levelet elküldtem, több mint 140 nőnek, durván kétéves időtartamú regisztrációm alatt. Mindben láttam valamit, ami megfogott bennük. A leveleim mind normális hangvételűek voltak, csak úgy, mint korrektül kitöltött profilom és bemutatkozásom is. Az aggasztó a beérkező leveleim száma volt a fentebb említett elküldött levelekre, ugyanis, 20-nál több üzenetem nemigazán volt. :S Egyesek még annyira sem képesek, h "figyelj, bocsi, de nem ilyen lovat akartam". Szóval a netes társkeresőket feladtam. :(

2013. ápr. 24. 17:04
 118/183 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehetne visszakanyarodni a biciklizos temara? En is kisse dekoncentralt vagyok mostanaban munka kozben, igy kitalaltam, hogy beszerzek egy racsnis kulcsot es szetszedem a hajtokart.


A kerdesdre reagalva pedig ne, ne eroltesd az ismerkedest. Picit fel kellene toltodnod. Miket szeretsz csinalni szabadidodben?

2013. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/183 A kérdező kommentje:

Kedves puna!


A kedvedért bemásolom neked kérdésemből azt, h mostanában mi a helyzet velem, ergo hogy állok a csajozással/csajozáshoz:


"Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is."


Feltöltődés nem ártana, néha sikerül is egy-két hétvégét számomra értékes emberek között tölteni, de az kb annyi hatással van rám, mint ha alkoholt fogyasztok. Azaz, kis mennyiségben jó hatással van rám, majd miután már a fejembe szállt, eljön a tipikus "l.szarom a gondjaim, de jó az élet érzés". Az ezt követő következő fázis viszont elkerülhetetlen, ez a józanodás pillanata, amitől kevés kiábrándítóbb létezik ezen a földön szerintem.

2013. ápr. 24. 18:24
 120/183 anonim ***** válasza:
83%

Vettem, vágom, önbizalomhiány, igen. Kicsit gondolkodtam hazafelé, és az jutott eszembe, hogy mi zavarhatja a csajokat. Ha új ismeretségek során túl sok infót osztasz meg, akkor a csaj elveszti az érdeklődését. Ha egy csaj tudtára adod, hogy 30 éves vagy és még nem volt kapcsolatod, akkor annak annyi, viszlát, mert időt sem adsz neki, hogy jobban megismerjen.


Ez így mennyire valid a te esetedben?

2013. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!