Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/183 ASOT ***** válasza:
59%
ezek szerint még szűz is vagy ráadásul?
2012. okt. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/183 anonim ***** válasza:
66%

Nehéz tanácsot adni, mert a mai nők nagyon "el lettek rontva", ezzel nem lehet vitatkozni. Azt nem mondanám, hogy add fel, de ne görcsölj rajta. Sok férfi bőven 30 fölött talál rá az igazira. Szentelj sok energiát a munkának, hogy legyen valami státuszod, egzisztenciád, ez fontosabb, mint hogy "legyen egy barátnőd". Őszintén szólva egy barátnővel még nem leszel sem több, sem kevesebb!

Ha szexuális hiányérzeted van, arra vannak ugye a fizetős lányok. Lehetsz persze "elvhű", hogy te ilyet sohasem veszel igénybe, de tulajdonképpen nem sokban különbözik a dolog egy tankolástól vagy egy bevásárlástól, üzlet. Másrészről egy "valódi" nővel is lényegében ugyanezt csinálnád, csak itt kihagyod a felesleges tiszteletköröket. (Az más kérdés, hogy egy barátnővel lehet érzelem is később.)

Szóval nyugi, éld az életedet, ne görcsölj rá nagyon a dologra, és persze azért közben társkeresőzzél szorgalmasan, hátha mégis jön valaki.

2012. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/183 A kérdező kommentje:

Igen, akinek kérdéses volt, még nem voltam nővel, nem alakult még úgy, pedig nem vagyok csúnya gyerek, csak kevés az önbizalmam.


A fizetős dolgokkal kapcsolatban, szexért soha nem fizetnék. Azt bárki megteheti, nem nagy kunst, azon kívül a leendő párom se hinném, h felhőtlen boldogsággal fogadná, h én bizony fizetős nénikhez jártam eleinte. Folyamatosan képzem magam természetesen, h megtarthassam munkahelyem és hogy később jobbat is találhassak, csak egyszerűen már reggelente felkelni kedvem nincsen, mert tudom, h semmi jó nem fog rám várni aznap. Az este történő elalvás megint keserves az üres és hideg ágyban.


Nincsenek barátaim se, még azt se mondhatnám, h majd valamelyik segít becsajozni, vagy bármi. Munkahelyen már minden számba vehető nő kosarat adott, úgyhogy ez is kilőve. Nem görcsölnék én a témán, ha nem veszítenék minden nap egy keveset a fiatalságomból és az önbizalmamból.

2012. okt. 16. 14:49
 4/183 anonim ***** válasza:
87%
ha romlik a munkahoz vali hozza allasod, az csak meg jobbab rontja a dolgokat!! gondolj erre. igy meg inkabb nem fogsz kelleni a noknek, ha munkad sincs,vagy bena vagy benne, raadasul ilyenkorban igenis szamit a penz, hisz lassan gyerekek, csalad, amit munka nelkul nem lehet.
2012. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/183 anonim ***** válasza:
28%
Ha mindig minden nő visszautasít, akkor csak te gondolod, h nem vagy csúnya. Változtass a külsődön, v legyél gazdag! Ha egyik se megy, nem is érdemes próbálkoznod.
2012. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/183 anonim ***** válasza:
100%
A baratomnak en vagyok az elso baratnoje, pont 30 eves volt amikor osszejottunk. Mondjuk ot tulzottan nem is erdekeltek a csajok elotte. En megertelek, szerintem ne gorcsolj ra, de tegyel meg mindent a cel erdekeben. O is szuz volt, es szexualisan is teljesen kielegit, ezzel sem lehet gond. Talan ami nehez volt, hogy egy ket dolgot nehezen ertett meg a parkacsolatban, pl.: hogy kulonbozoek vagyunk es ebbol erednek vitak, de ezzel nem lehet mit csinalni.
2012. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/183 anonim ***** válasza:
71%
ha gondolod kuldhetsz kepet, es akkor tudok segiteni, h mit valtoztas.
2012. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/183 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék képet.:)

21l

2012. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/183 anonim ***** válasza:
86%
Ne eröltesd. Simán megy a következö 30 is, ha eddig jol birtad.
2012. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/183 anonim ***** válasza:
81%

Én is szinte pont így vagyok, mint te, 30 éves koromra nem jött össze még egy futó kaland se. Totál szűz létemre egyre nehezebben viselem az egyedüllétet. Bárcsak úgy működne, mint ahogy a 9. hozzászóló gondolja, de a gyakorlat nem ezt igazolja.


30/SZF

2012. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!