Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/183 anonim ***** válasza:
15%
gondolom te csak csorgatod a nyálad a jó nők után de mindegyik körberöhög:)
2013. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/183 anonim ***** válasza:
100%
71: Miért tenne ilyet? Te elmeroggyant vagy, hogy ilyeneket kérdezel?
2013. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/183 A kérdező kommentje:
71-es, látom te is magadból indultál ki! :) Nem is ismersz, mégis ítélkezel, gratulálok. Tudsz valamit, csak jól titkolod.
2013. jan. 25. 18:39
 74/183 anonim ***** válasza:
77%

A való életben nekem sem lett volna esélyem megtalálni. Hiába lakik a városban én elég keveset vagyok ott. Meg teljesen más körökben forgunk. Közös dolgok pedig egyáltalán nincsenek. Ő jár táncolni, autóstalálkozókra, éttermekbe, moziba, bulikba én meg naphosszat itthon ülök ha nagy ritkán is megyek a városba max. egy óra alatt elintézem a vásárlást és jövök is haza. Ha kirakatokat nézegetnék attól nem lennék előrébb, utcán nem tudok ismerkedni. Ilyen beszűkült lehetőségek mellett nagyon nehéz maga az ismerkedés is. Hát még olyat találni, akivel megvan a kölcsönös szimpátia és több is lehet a dologból.

Ezért folyamodtam a nethez. Persze itt is baromi nehéz a kölcsönösségig eljutni, de legalább lehetőségem van más emberekkel kapcsolatba lépni. Ha most ennek a kapcsolatnak vége lesz megint nem tudom mihez kezdek. Társkeresőről letöröltem magam mert nagyon elegem lett belőle évek kellenek, hogy megismerjek egy olyat akivel el tudnám képzelni és nem is a világ végén él. Nagyon nehéz a párkeresés de amikor elnézem a közösségi oldalakat akkor nem ezt látom. Minden második ismerősöm kapcsolatban él vagy már házas én meg kezdem már úgy érezni, hogy velem nem stimmel valami. Ha van is kapcsolatom általában rövid ideig tartó valamiért nem tudom megtartani lehet túl unalmas vagyok a kis középszerű életemmel. :(

2013. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/183 A kérdező kommentje:
Érdekes történet 74-es, de mi köze a kérdésemhez? :)
2013. jan. 26. 18:37
 76/183 anonim ***** válasza:
63%
Én azért nem értem az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket, mert bármikor elmegyek bulizni MINDIG van olyan nő akit meg lehet farkalni vagy olyan akivel akár hosszabb távra is lehet tervezni. Pedig nem vagyok egy matyóhímzés. Nem vágom.
2013. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/183 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó, akkor pedig jobban nézel ki, mint gondolod.
2013. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/183 anonim ***** válasza:
20%
Ja persze azt elfelejtettem hogy a gép előtt elég nehéz szocializálódni. Meg az is érdekelne hogy mi a rákot csináltál 16-30éves korodig??Gondolom ment a kockulás,gépezés ezerrel WOW,meg tudja a f@szom milyen egyéb fos játékok...
2013. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/183 A kérdező kommentje:
17 éves koromig számítógépem se volt... Erről ennyit. :) Addig is és azóta is próbálkoztam és próbálkozom lányoknál...csak valahogy sose jött össze a dolog.
2013. febr. 2. 18:29
 80/183 anonim ***** válasza:
14%
Fiúk, nem lehet, hogy az igényeitek túl magasak? Láttam itt olyan hozzászólást, hogy semmiképp se legyen molett a csaj, ha ezt eleve így kiköti valaki, akkor mégis hogy várhatja el, hogy az ő esetleges bármilyen tökéletlenségei felett egy nő azonnal szemet hunyjon? Nem minden nő a pénzes jópasikra bukik, és olyan nincs, hogy ok nélkül nem kelletek senkinek.
2013. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!