Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/183 anonim ***** válasza:
100%

:)


[link]

2013. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/183 A kérdező kommentje:
Ez a kép nagyon nagy, köszi hogy megosztottad! :D
2013. jan. 3. 13:56
 43/183 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat. :D
2013. jan. 7. 16:03
 44/183 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gyakorin én továbbra is próbálkozom lányoknál, de nagyon rosszul megy. Elkezdem a beszélgetést, de 3-4 üzenet váltás után már nem írnak vissza...lol. SEMMI rosszat nem írok nekik, ha meg ez nekik unalmas amit írok, akkor "ide nem illő szavak"!

Lehet rossz világba születtünk, ahol a normális hozzáállás, intelligencia, szeretet, odaadás, bizalom, hűség...de még sorolhatnám - nem ér semmit. Szinte már több mint ezer lánynál próbálkoztam, de egyszerűen nem jön össze a dolog, pedig én kérdezek, érdeklődöm felőlük, nem vagyok egós, próbálok velük kedves lenni és elnézni nekik ha ők nem figyelnek oda rám, de nekik ez nem elég....


Én olyan vagyok akivel MINDENT meg lehet beszélni, de ők nem akarják, pedig egy jó kapcsolatnak ez is az egyik alap feltétele. Én tényleg BÁRMIRŐL beszélgetek velük, megértem őket, de ez nekik nem kell.

29/F

2013. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/183 anonim ***** válasza:
72%
A jó külső meg a Lamborghini ér nekik valamit.
2013. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/183 A kérdező kommentje:
Külsőleg nem nézek ki rosszul sok nőismerősöm szerint, de akkor úgy néz ki már csak a Lamborghini hiányzik. :D
2013. jan. 8. 10:21
 47/183 anonim ***** válasza:
4%

hát ha nekem írna valaki itt gyakorikérdéseken egy mondat alapján (vagy kettő) hogy ismerkedjünk, és tuti zizinek tartanám. ez gáz, erre vannak a társkereső oldalak.

de gondolom a netes társkereséssel is próbálkoztatok (ha nem, akkor hajrá van)

2013. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/183 A kérdező kommentje:
Szerintem nincsen kőbe vésve, h hol lehet (esetleg kell) és hol nem lehet ismerkedni, ennek értelmében ezen az oldalon keresztül is lehet (mint azt már olvastam sokszor itt) akár. Ugyanakkor kifejezetten párt találó oldalra, gondolok itt a randivonal.hu-ra is regisztrálnak olyanok, akiknek eszük ágában sincs párt találni. Nem csak én mondom ezt és nem csak engem szívattak már meg...ott is.
2013. jan. 8. 14:39
 49/183 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni ismerkedésről nekem is van egy sztorim: üzent nekem egy lány egy hozzászólásom alapján, hogy lenne-e kedvem ismerkedni. Én visszaírtam, hogy miért ne, nem eszem embert és én legalább adok esélyt egy ilyen kötetlen jellegű, ismerkedésnek szánt chatelésnek. Alapvetően a közelemben lakik, 50 km-en belül és mivel majd 12 éve 35km-ket utazok busszal/vonattal, bőven működhetett volna a dolog. Rengeteget írkáltunk egymásnak, nagyon sok közös tulajdonságunk volt és még a képe alapján is megtetszett. Elhívtam randizni, aminek nagyon örült és pedig szintúgy, mivel igent mondott. Elkezdtem megszervezni a dolgokat, hogy hova megyünk, mit csinálunk stb. Még soha senki sem volt hajlandó velem találkozni, így azt hiszem érthető volt a lelkesedésem. Mire mindent kiötöltem, a lány írogatott, hogy így nem jó, úgy nem jó, meg nem velem van a baj, meg alapvetően egy nagyon rendes srác vagyok és nagyon kevés olyan fiú van, mint én, meg hogy minden lány örülne egy ilyen srácnak stb., a szokásos lekoptatós szöveg, amit már annyiszor megkaptam, hogy már ténylegesen várnék valami kreativitást a lányoktól kosár terén. Azóta megszakított velem minden kapcsolatot, én pedig nem kérdeztem rá az igazi okára, vagy hogy miért történt így. Néminemű férfiúi büszkeség van bennem, ha mást igen, ezt nem tudja tőlem elvenni senki sem. Nőnek nem könyörgök. És ez alól semelyik nő/lány sem kivétel.
2013. jan. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/183 anonim ***** válasza:
75%

Istenem fiúk, megszakad értetek a szívem! Annyira aranyosak vagytok, de tényleg! "Jó" látni, h ti is szenvedtek, mert nélkületek egy bunkó feminista lennék sok barátnőmmel egyetemben. Ne adjátok fel a reményt, vannak még aranyos lányok, csak rejtőzködő életmódot folytatnak. :D Szerintem az adhat egy kis erőt, ha abban a lányban, aki nagyon csúnyán elbánt veletek elsősorban nem a nemét nézitek, hanem azt h ember. Tudom ez sovány vigasz... :( De meggyőződésem, ha ebből a szempontból nézed akkor nem annyira fájdalmas. Más az, ha "a nők" tolnak ki veled, és más az, ha találkoztál egy rakás lekezelő, gátlástalan, finnyás, ostoba, hazug EMBERREL (akik történetesen nők). A barátnőimnek ugyanezt szoktam mondani, amikor előjön belőlük a férfigyűlölet, h ne arra gondoljanak, h már hányadik PASI használta ki őket, hanem bizony ez egy szomorú világ, ahol az EMBEREK nagy része rosszat tesz a másik EMBERREL - minden lehetséges eszközzel :( ...


Szóval tényleg fel a fejjel, és nagyon remélem h nemsokára rátok talál a szerelem :)

2013. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!