Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/183 anonim ***** válasza:
67%

Én is csatlakozom a klubhoz. 28/F szűz.


Ugyanezeket tapasztalom, és igen, igazatok van, a nők az alfákra buknak, az elvárásaiknak köze nincs a valósághoz, olyannyira, hogy a férfiak 80%-át rondának találják.


[link]

2013. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/183 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már,majd lesz :)

az én barátom meg 29 volt, én voltam neki az első minden téren kb, előttem csak egy ilyen tábori románca volt,az is még a gimiben, és ő is szűz volt még.

voltak lányok akiknél próbálkozott, és voltak lányok, akik próbálkoztak nála,de nem jött össze ez a dolog egyikkel se.

pedig jóképű(bár nem az a férfiszépség),okos,és kedves.

aztán csak sikerült (mondjuk én kezdeményeztem,de tudtam h tetszem neki,csak nagyon gátlásos), és semmi gond nincs a szex körül sem,sőt, nagyon is jól megy.

2013. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/183 anonim ***** válasza:
71%
hát én most őszinte leszek 17 éves koromban döbbentem rá ,hogy nincs még barátnőm és nem is nézek ki valami jol (kövérkés voltam de nem voltam gáz) én elkezdtem sportolni nagyon keményen... 18,5 éves koromra értem el egy bizonyos kinézetet és azóta sokkal nagyobb az ömbizalmam és igen volt jó pár kapcsolatom és nagyon megérte mint egészség ügyileg mint párkapcsolatilag mint lelkileg.... velem ez volt gondoltam leírom... de aztán lehet másnak nem jön be nekem bejött : D
2013. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/183 anonim ***** válasza:
83%
"voltak lányok, akik próbálkoztak nála" - nálunk nem voltak. Amikor ő 29 volt, te mennyi?
2013. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/183 anonim ***** válasza:
100%

"elkezdtem sportolni nagyon keményen" -én is sportolok nagyon keményen, DH-zok biciklivel. Semmit nem számít....


Ja, és 4 nyelven is beszélek társalgási szinten, az se számít.........


[link]

2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/183 anonim ***** válasza:
90%

én 22 :)

igazából benne talán nem is a külseje olyan vonzó,hanem hogy nagyon okos.

2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/183 anonim ***** válasza:
100%

A "nagyon okos" a nők kódnyelvén azt jelenti, hogy jó munkája van, és akad zseton is a zsebben. Én is okos vagyok, aztán amikor kiderül, hogy anyámékkal élek és pas d'argent (zseton nyema)akkor már mindjárt nem vagyok annyira kapós és szépen lekopnak......


Bár, kedves klubtársak, nem tudom hogy vagytok vele, de én nem jönnék össze 6-7 évvel fiatalabbal, akármilyen is. Max. 3, de az már nagyon határeset.....

2013. jan. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/183 anonim ***** válasza:
68%
az én párom is otthon lakik még, most ebben nem értem mi a ciki :D jó munkája van,de nem a zseton miatt,hanem mert rugalmas a beosztása.
2013. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/183 anonim ***** válasza:
100%

Én mostanában nagyot csalódtam a nőkben, de még mekkorát...én voltam aki 28 éves és nincs senkije, most már 29. Nagyon szar bolygóra születhettem ahol semmit sem ér a szeretet, a kedvesség, a tisztelet és a hogy én nőknek nézem a nőket. Lekoptatnak.

Bizony a nők az alfára buknak, nekem semmi esélyem.

Hiába állok úgy hozzájuk hogy mosolygós vagyok és nyitott feléjük.... válaszolgatnak, majd eltűnnek. Ők persze nem érdeklődnek mi van velem.


És még legyen kedve az embernek ezek után is ismerkednie, aha....

2013. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/183 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!


helike13, zsír a bicód! :D Sportolok amúgy én is, idegen nyelveket is beszélek, értelmesnek tart mindenki, aki ismer, mégis egyedül vagyok. Anyámékkal élek én is jobb híján, így azonban több pénzt tudok félretenni ahhoz, h egyszer majd valakivel elkezdhessem a közös életem. Engem nem zavar a korkülönbség, vagyis 20 éves kortól fiatalabb lánnyal azért már nem kezdenék, és tőlem idősebbel sem (tapasztalataim szerint az idősebb nők nem tolerálják a fiatalabb pasikat, maximum csak játszanak velük, mint macska az egérrel, hangsúlyozom én ezt tapasztaltam).


Persze én is ismerem a közhelyeket, h "ugyan, majd lesz barátnőd; ennyi rossz dolog után már a jók következnek, stb", de valahogy mégsem alakul úgy. Meg hogy azért nincs senkim, mert én rá vagyok görcsölve a témára...hát bocs, de nem hiszek a számba repülő sült galambban.


Azt már megszoktam, h ismerkedés esetén a lány vajmi keveset érdeklődik felőlem, már ha egyáltalán megteszi. Lehet, h csak én találkoztam eddig a nem megfelelő nőkkel...nem tudom.

2013. jan. 3. 06:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!