Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/183 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, egy lány válasza ez ügyben sokat jelent. Bennem egyébként nincs gyűlölet/harag ezek felé a lányok felé, csupán nem értem a dolgokat. Szoktam próbálkozni, nem adom fel, de engedd meg, hogy egy jó kis hasonlattal éljek. A lányokkal/fiúkkal való ismerkedést hasonlítsuk a biciklizéshez. Mindenkinek meg kell tanulnia biciklizni, mert nagy élmény. Persze azzal mindenki tisztában van, hogy sok csúnya esés, borulás és pofáraesés kell, amíg biztonságosan, magabiztosan tud tekerni. De csinálja, mert van ami előre viszi, ha már pótkerékkel tud bicajozni az arra ösztönzi, hogy megpróbálja pótkerék nélkül is, és többnyire sikerül is, mert van hajtóerő, van sikerélmény. De ha rá sem tud ülni a biciklire, ha a pótkerékkel is felborul sokszori, kitartó próbálkozás ellenére is, ha nincs ami ösztönözze, ami előre vigye, csak a rengeteg magabiztosan, boldogan bicikliző embert látja maga körül, míg neki nincs egy hangyányi sikerélménye sem, nos akkor bizony az ember egy idő után belefárad és belefásul a dologba. Valahogy így vagyunk mi ezzel az ismerkedéssel is. Ha folyamatosan csak a kritikát kapja az ember, elhajtják, kiröhögik, extrém esetben megalázzák, hülyének nézik, ha valami sokadszorra hallott sablonszöveggel kell szembesülnie ( ahelyett, hogy felnőtt, kultúrált ember módjára megbeszélnénk a dolgot és őszintén elmondanák a problémájukat, a tulajdonképpeni miértet ) , nos akkor az ember kénytelen belátni, hogy nem megy ez a dolog és fenébe az egésszel.
2013. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/183 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, mit nem értesz....


Ha kőgazdag tuskó izomjózsi vagy - WIN

Ha átlagos, de normális személyiségű, nem bunkó, hanem kedves - LOSE

2013. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/183 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek általánosítani. A tapasztalataimra alapozok inkább.
2013. jan. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/183 anonim ***** válasza:
100%

Én is, ne aggódj. Egyszerűbb a képlet, mint hinnéd.


A Journal of Family Psychology 2009 áprilisában megjelent tanulmánya szerint "a férfiak a génjeik továbbadása érdekében kétféle stratégiát választhatnak. Az egyik a <<gazfickó>> stratégia, amit a legtöbb férfi szíve szerint követne, ami azt jelenti, hogy minél több nővel szexelni, majd továbbállni. Mivel a nők választanak, így ez a stratégia csak a jóképű férfiak számára elérhető. Aki erre nem képes, az belekényszerül az <<apa>> stratégiába, azaz, hogy hosszútávon biztosítja a saját és a <<gazfickó>> gyerekei felneveléséhez szükséges környezetet. Ám a nők emellett is hajlamosak a <<gazfickó>> férfiakkal szeretői viszonyba kezdeni, mert tőlük várják a jó géneket".

2013. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/183 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy amit az utolsó írt ide, az igaz. A nőket sajnos a rossz fiúk vonzzák. Bár csak lenne egy kiskapu, amivel ki lehetne kerülni ezt a problémát! Belőlem biztos nem lesz rosszfiú, mert én nem tudok olyan lenni, ennyire egyszerű. A vízből sosem lesz tej, akár mennyire is akarja.

De amúgy miért is legyek rossz?


Ha így nézzük ez nem általánosítás, mert ezt látom magam körül, ezért is írok ide, mert ezt tapasztaltam én is az életemben. Rosszfiús ismerőseim tényleg nem tudták melyik csajjal járjanak, mert mindig akadt nekik egy, én meg majd bele döglök de egy sem akad nekem.

Az is igaz hogy nem a külsőt nézik a nők, csak legyen ápolt a férfi. Ez is tapasztalat.


Van-e kivétel? És elérhető-e? Jó kérdés...

2013. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/183 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat! :)


Kedves lollypop93!


Én már egyre kevésbé bízom a rendes lányok létezésében. Úgy vagyok velük, mint az indián síugrókkal...biztos léteznek, csak még én nem láttam egyet se. Szerintem a legkevésbé ember számba lehet venni, azt, aki elbánt velem/velünk. Saját tapasztalatból kiindulva, az ilyen nem ember, hanem egy gerinctelen puhatestű. Mert akiben van gerinc és egyenes, az megmondja, h mi nem kerek akár face to face, de ha más nem, leírja. Alapvető emberi intelligencia, bár sokakból mégis hiányzik... "nemsokára rátok talál a szerelem", stb közhelyekkel meg szerintem már nem csak az én tarsolyom van tele. :S


Azt mindenki tudja, h a csajoknak a rossz fiúk kellenek, köszönöm annak, aki tudományosan is bemutatta pár hsz-el feljebb! Aztán persze ha a rossz fiú elbán velük (mert ők hisznek abban, h velük majd rendesen fog viselkedni, aztán természetesen nem), jönnek a "minden pasi bunkó" dumával...


Ezen az oldalon pedig amennyi gerinctelen nő (biztos férfi is, nem állítom az ellenkezőjét) van, az már gusztustalan! Oké, természetesen ez nem egy társkereső oldal és sajnos sokan elbújnak az internet adta álarc mögé és csak szórakoznak az emberekkel (viszont sok társkereső oldalon ugyanúgy).

2013. jan. 10. 07:23
 57/183 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Minden szavad igaz! Tényleg... :( Annyira mondanék vmi okosat és biztatót, de semmi nem jut eszembe, amit az előbb leírtam azt meg minek még egyszer...

- "Alapvető emberi intelligencia, bár sokakból mégis hiányzik... " IGAZ!

- "a csajoknak a rossz fiúk kellenek" IGAZ! (bár annyival azért kiegészíteném, h bizonyos csajoknak, sőt még az is lehet h a többségnek, ezt nem tudom, az én ismerőseim nem ilyenek)

- "jönnek a "minden pasi bunkó" dumával" IGAZ! ez ellen próbálok én is küzdeni

- "Ezen az oldalon pedig amennyi gerinctelen nő (biztos férfi is, nem állítom az ellenkezőjét) van, az már gusztustalan!" Fúúú, de mennyire IGAZ!



Be kell vallanom, h amiket te írsz azokat én nem annyira tapasztaltam, pusztán azért, mert valahogyan olyan baráti köröm alakult ki, ahol sok a kedves, normális lány. Ennek ellenére nem vonom kétségbe annak az igazságtartalmát, amiket írsz, mert bár nem non stop, de én is tapasztalom h iszonyat sok a gyökér ember... Nem olvastam el az összes hozzászólást és nem is most fogok nekiállni, ezért azokra nem reagálok. Hidd el, tényleg nagyon sajnálom h ennyi kudarc ért és valóban együtt érzek veled. És hogy mit tegyél? Fogalmam sincs, és ezt sajnálom a legjobban h nem tudok neked/nektek mondani semmit.



Ez most totál gyerekes lesz, de muszáj leírnom, annyira kikívánkozik belőlem! :D Amikor már nagyon rosszul érzem magam és arra gondolok h már nincs normális fiú a világon /igen, a lányok is éreznek ilyet ;)/, akkor én mindig az apukámra gondolok /na most én is jót röhögök magamon, de ez van :P/ Ő egy nagyszerű ember, és egy nagyszerű férfi, nagyon szeretik egymást az anyukámmal, ennek a szerelemnek vagyok a gyümölcse én és a húgaim. Néhány barátnőm pedig szintén olyan szerencsés, h találtak egy olyan férfit, aki magasan veri a söpredéket. Számszerűsítve ez kb 6 pár. Elég kevés :) A többiek szinglik vagy pedig csak vergődnek egy kapcsolatban. Nekem ez szokott erőt adni, a szüleim és a barátnőim kapcsolatai. Miattuk látom és tudom, h vannak normális srácok és lányok, akik még egymásra is találnak. Miattuk nem hiszem el, h rendes fiúk nem léteznek. És miattuk hiszek neked, h tényleg mennyire kétségbeejtő a helyzeted, miattuk tudom h ez nem csak nyafogás, hanem tényleg rossz neked. De azt is tudom h nem vagy reménytelen ;)



Bocsi, h ez a hozzászólásom csak az előző bővített és szerkesztett kiadása lett, de ezek jutottak eszembe. Mindenkinek csóközön :*

2013. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/183 A kérdező kommentje:

Bocsi, h ez a hozzászólásom csak az előző bővített és szerkesztett kiadása lett, de ezek jutottak eszembe. Mindenkinek csóközön :*


Kedves lollypop93!


Jó neked, h olyan baráti társaságba tartozol amilyenbe. Gyengébb pillanataimban még irigyellek is érte, pl most is.

Igen, legtöbb lány az édesapjáról vesz példát, mikor társat választ magának (mert mint tudjuk, a nő az, ki kiválasztja azt, ki kiválasztja őt). Apám se volt tróger, engem se annak neveltek. Unokahúgaim van rengeteg és lány testvérem is, engem a tiszteletre neveltek mindig odahaza. És az egyenes beszédre...ezt keresem másban is...de mindeddig hiába.

"A többiek szinglik vagy pedig csak vergődnek egy kapcsolatban." Csak nem azért szinglik-e, mert olyan magas náluk a mérce, h senki sincs ki megugorja? Mert ilyen lánnyal is találkoztam már bőven...akiknek senki nem volt elég jó. Vergődni egy kapcsolatban csak azért, h legyen valakim, szerintem megint elég puhatestűekre vonatkozó viselkedési módszer. Távol álljon tőlem, h becsméreljem barátaid/ismerőseid, csak ez most úgy kikívánkozott belőlem.

Talán nem vagyok reménytelen, azonban egyre kevesebb a remény bennem, h megtalálom azt, aki kell nekem és aki igazán értékel majd engem. Néha úgy érzem, h úgy járok majd mint Newton...aki ismeri a tanmesét, tudja miről beszélek. Igaz, Newton zseni volt, én nem vagyok az...ez van.

2013. jan. 10. 14:15
 59/183 A kérdező kommentje:
Elnézést a hanyag szerkesztésért... :D
2013. jan. 10. 14:16
 60/183 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Minden pénzed az autódba ölöd, szép hobbi, legalább lesz egy jó kocsid! DE!!! Az a jó kocsi kaját nem csinál neked, vagy egy pohár vizet nem hoz ha szomjas vagy. Nem ébred reggel melletted és nem szül neked később gyereket. Oké értem én, találtál már nőket, de mind lotyó volt (utánad szabadon fogalmazva). Az autó viszont nem ad annyi szeretetet, mint egy normális nő képes. Lotyók helyett az autód választod, holott az autó ugyanúgy viszi a pénzed (ha nem most, majd idővel biztos...bár viszi az most is), de lehet még jobban is viszi, mint bármelyik nőd vitte. És az a jó kocsi (később majd, ha most még nem is) alkalmas lesz a lotyók felszedésére (amikor majd rád is rád tör, h kéne már valaki nagyon)...mert hát normális nő nem azt nézi milyen ótója van a fickónak. Persze kifoghatsz rendes lányt is, én nem mondom, h nem. A lehetősége mindenkinek megvan, h megtalálja azt, akit keres. Csak időbe telik míg megtalálják egymást. :)

2013. jan. 12. 12:53
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!