Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/183 anonim ***** válasza:
100%

Mintha töröltek volna onnan egy választ. :D


Am ne add fel, soha, mert ez az egyedüli bukás és nem az, ha visszautasítanak!

2013. jan. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/183 anonim ***** válasza:
83%

Hol voltak az ilyen pasik amikor én kerestem párt?? :(

Én jártam volna Veled, nem a külsőt nézem elsősorban. Az volt a fontos, hogy tapasztalatlan legyen mert én nem szeretem a lepedőakrobatákat. De szűz pasi sajnos nem találtam. Már azt hittem max. az óvodában léteznek.

2013. jan. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/183 A kérdező kommentje:
Eddig is itt voltam és ott vagyok most is, ahol eddig voltam. Csak annyi, h elkerültük egymást. :S
2013. jan. 17. 07:29
 64/183 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen sajnos elkerültük egymást. :(

Én vidéken élek egy kis faluban, ami nálam nagyban beszűkítette az ismerkedési lehetőségeket ezért társkeresőn ismerkedtem. Jelenlegi páromat is ott ismertem meg.

29 éves, külsőre átlagosnak mondható (bár sokak szerint inkább ronda, nem is értik miért vagyok vele). Ezekből az elszólásokból is látszik, hogy sajnos sokaknak tényleg rettent fontos a külső. Nem csoda, hogy a pasik 90 százaléka önbizalomhiányos. :(

2013. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/183 A kérdező kommentje:
Én is vidéken élek, egy nem túl nagy városban, ezért is próbáltam társkeresőn is ismerkedni. Egyeseknek azonban már 30 km távolság is k.rva nagy volt, illetve egyéb - fentebb felsorolt - ürügyekkel ignoráltak.
2013. jan. 17. 11:11
 66/183 A kérdező kommentje:
Mindenesetre gratula, h társkeresőn sikerült találnod a településeden élő pasit...
2013. jan. 17. 11:12
 67/183 anonim ***** válasza:
63%

Nem falubeli, olyat nem találtam volna mert az én korosztályomban szabad férfi itt a településen már nem nagyon van. (összesen is csak kb 300 lakos van)

17 km-re van tőlünk a város, ott lakik a párom. Ez a távolság még éppen megfelel mert a városban gyakrabban jár az ember a munkája kapcsán is. Ha egy hasonlóan kicsi zsákfaluban lakna valahol 30-50 km-re tőlem azt már sokkal nehezebb lenne megoldani. Szerencsére neki van autója így akkor is tudunk találkozni amikor nem járok a városban. Bár most a hó szinte teljesen elzárta a falunkat a külvilágtól :(

2013. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/183 anonim ***** válasza:
63%

Köszönöm szépen a gratulációt! Hidd el Neked is sikerülni fog csak nem szabad feladni! Van pár fiú barátom a társkeresőről nekik hasonlóan nehéz volt a pártalálás de sokat próbálkoztak, a kudarcok sem vették el a kedvüket (minden tiszteletem az övék, hogy eddig kitartottak) de sikerült is nekik párra lelni. A nagy számok törvénye alapján ha sok embernek irnak nagyobb eséllyel lesz valaki akivel összejön a dolog :)

Amúgy én az előző barátomat is ugyanazon a társkeresőn ismertem ő két faluval arrébb lakott és kiderült róla, hogy a harmadik unokatestvérem :((

2013. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/183 A kérdező kommentje:

Egyesek szerint a másodunokatestvér sem szoros rokon már, nemhogy a harmad...


Viszonylag nagy szerencséd volt, h ilyen közeli pasit tudták kifogni, csak azon csodálkozom, h mégis a társkeresőn találtad meg és nem az életben, főleg ha ennyire közel lakott, lakik hozzád.


Társkereső oldalakkal rengeteg és csak negatív élmény ért már, így feladtam az ott való keresgélést. :(

2013. jan. 17. 11:57
 70/183 anonim ***** válasza:
100%
#62: Az óvodában???? Ne viccelj, valamelyik kérdésnél demográfiailag levezettem ezt a dolgot, miszerint ha nem vesszük figyelembe a prostilátogatókat, a 18-30 éves férfi korosztály majd' 80%-a szűz lenne. Szóval igencsak sokan vannak, még a 40-es korosztályban is vannak bőven szűz férfiak. Volt itt az oldalon egy negyvenvalahány éves hapsi, 32 évesen kettyintett életében először és utoljára egy férjes asszonnyal, mint egyéjszakás dolog. Én is személyesen ismerek 30 feletti szűz férfit, ja, meg magamat is 28 évesen. Vagy nézd meg ezt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__33230..
2013. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!