Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/183 Hanariko ***** válasza:
94%

örülök hogy valaki (azt hiszem 16-os válaszoló volt) még hisz a normális lányokban. Ugyanis vannak.

Pl. én is. Kérdező, te meg ne keseredj el, abban is van igazság, amit még a 16-os előtt vki mondott, hogy egy hirtelen leszólítás nem biztos hogy nyerő... először szemezni, mosolyogni kell (és ezt ugye utcán nem lehet, hanem mondjuk egy kávézóban vagy ilyen ülős helyen) aztán ha azt látod, hogy visszamosolyog, akkor már tuti szívesebben fogadna.

Egyébként tök szimpi vagy így leírás alapján, kár hogy "öreg" vagy hozzám (én 18/L).

2012. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/183 anonim ***** válasza:
77%

Én 22 vagyok, szintén nem volt barátnőm még + semmilyen egyéb kapcsolatom sem. Eddig nem is foglalkoztam a dologgal, csak nyár eleje óta "dolgozok az ügyön", nem sok sikerrel.

Eddig naívan azt hittem, hogy majd max 1 hónap alatt tuti sikerem lesz, hát rá kellett eszmélnem, h ez egyáltalán nincs így.


A nők sajna egósak, sokat várnak el, és tény, h én se szívesen járnék akárkivel. Ez van. Ha szerencsém lesz, akkor örülni fogok, ha nem, akkor nem.

De amik kiderülnek egy-egy beszélgetés során:

1. A nő csak panaszkodik, de állandóan

2. A nő komolytalan és valójában semmit sem akar, de mondani mindenfélét mond

3. A nő a világ másik végén lakik

4. A nőnek pasija van

5. A nő nem tetszik külsőre (pedig nem modellalkat kell, de azért ne legyen molett és szép legyen az arca)

6. A nő szóra se méltat, vagy csak úgy befejezi a beszélgetést (egós)


Ezekből legalább 1 állandóan teljesül, ami sajnos kizáró ok. Bár (mintha) nem lenne annyira kilátástalan a helyzetem, mint amennyire itt 1-2 ember saját magáról vall, azért nekem is elég nehezen akar összejönni, ahhoz képest, h miket ki nem találok már :D

Na mindegy, majd lesz valami.

2012. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/183 anonim ***** válasza:
72%

"A fizetős dolgokkal kapcsolatban, szexért soha nem fizetnék. Azt bárki megteheti, nem nagy kunst, azon kívül a leendő párom se hinném, h felhőtlen boldogsággal fogadná, h én bizony fizetős nénikhez jártam eleinte"


miért kéne tudnia róla? azzal fogod nyitni a beszélgetést, hogy képzeld jól beqrváztam és de jó volt...

mindenkinek meg van a maga sáros múltja

szerintem menj el avasd fel magad és könnyebben fogsz állni az gészhez, önbizalmad is több lesz

nem úgy fogsz állnia puncihoz mint valami mumushoz

2012. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/183 anonim ***** válasza:
6%

Nekem még soha nem volt pasim, néha nagyon hiányzik valaki, de nem görcsölök ezen.

Ne add fel, majdcsak megtalálod az igazit!

22/L

2012. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/183 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos én is hasonló cipőben járok, igaz csak 20 éves vagyok, de már tudom, hogy nekem is ez lesz a sorsom, a kérdezőnek írnám hogy ezen nem kell bánkódni nekünk ez jutott el kell fogadni(tudom hogy nehéz, nekem is az)

mellesleg vannak jó oldalai is ha az ember nem kell senkinek de ebbe nem megyek bele mert az ,,értelmiségi válaszolók" biztos belekötnének :)

2012. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/183 anonim ***** válasza:
48%

26-os! Azért ne nézzük már le azt, akinek nem jön össze egy kapcsolat! Én se hordalak le ha nem értesz pl. a számítógépekhez és nem foglak elzavarni hogy milyen buta vagy.


Én amúgy is ellenzem a csábítási trükköket amikkel fel lehet szedni egy lányt, eleve nem erre akarom építeni a kapcsolatomat, mert akkor az igen gyenge lábakon fog állni.

2012. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/183 anonim ***** válasza:
52%
Ti sem találtok továbbra sem senkit? Elég durva ez így...
2012. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/183 anonim ***** válasza:
100%

Mintha saját magam kérdését olvasnám, de komolyan. :(


30/F

2012. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/183 anonim ***** válasza:
81%
Mivel én is túl vagyok már a második x-en, engem is érint a dolog, úgyhogy elmondom az én álláspontomat. Engem is folyton kikosaraznak. De rájöttem arra, hogy jómagam nem tudok ismerkedni. Persze ne értsetek félre, szoktam próbálkozni, de igazából már csak a magam megnyugtatása érdekében, hogy igenis teszek valamit az ügy érdekében. A lányok nagy részének van pasija, a szabad lányoknak meg hatalmas elvárásaik vannak, még az átlagos ( nem csúnyát értek alatta ) lányoknak is. Sportolj, legyél intelligens, legyél romantikus, legyél rosszfiús, legyen pénzed. És ezek csak a legáltalánosabb elvárások. Viszont ezt ők sem gondolják komolyan, egy romantikus sráctól megijednek, a rosszfiút összekeverik a bunkóval, az intelligencia lényegtelen, a pénz pedig a legalapvetőbb dolog ( kivételek persze mindig akadnak ). Én ennyi elvárásnak nem tudok megfelelni és igazából nem is akarok. Az első kosár rettentően rosszul esett, még második is, a harmadik már kevésbé, utánna meg már annyira megszoktam, hogy fel sem veszem. Valami hibát mindig találnak bennem a lányok, holott speciel én ismerkedésnél nem ezekre koncentrálok a lányok felől. Valahogy manapság túl sok a tökéletes lány, akinél minden rendben van, eszményi társak, akik azt hiszik, bármit megtehetnek és te legyél hálás nekik, hogy egyáltalán szóba állnak veled. Nekem felnyílt a szemem, nem erőltetek semmit, ha így maradok, akkor így maradok. Annyi energiát pazaroltam már el lányokra, ismerkedésre és annyi minden másba tudnám beleölni.
2012. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/183 anonim ***** válasza:
100%
29-es! Teljesen hasonló dolgok történtek velem is! Úgy látszik egy húron pendülünk mi... A csajok többsége úgy látszik az evolúció elvét követi, vagyis az alfa hímekhez vonzódnak és más szóba sem jöhet, hiába törekedsz a családi életre, hiába célod az hogy adj másoknak, törekedsz a jóra. Hiába akarsz jót egy nőnek, hiába akarod azt adni egy nőnek, hogy igazán nőnek érezhesse magát melletted. Ők elutasítanak. Bízok abban hogy van kivétel, de elég ritka lehet, mert már lassan 30 leszek én is...
2012. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!