Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/183 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én is beszállok a buliba. :) 28 vagyok és nem volt barátnőm. És igen, egyre nehezebb. Ez nem úgy van hogy 30 évet kibírt az ember és utána a többit is ki fogja. Ez egyre rosszabb és nem állandó.
2012. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/183 anonim ***** válasza:
33%
mind kuldhettek nekem kepet. kivancsi vagyok milyen lehet a kulsotok, amivel nem kelletek a csajoknak. 20l
2012. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/183 anonim ***** válasza:
22%

"Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni"


a galamb nem fogja megsütni magát, sem megrágni, sem megrágás után belemászni a szádba... hiába várod. felőlem nyugodtan várhatod még 30 évig.


"- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra"


Gondolom ezek után egyből faképnél is hagytad a csajt, pedig még 1-2 kört megért volna. főleg ha tök ismeretlenül támadtad le, akkor mit hittél? ott helyben lenyomjátok a káma szutrát oda vissza?

2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/183 A kérdező kommentje:

Köszi az együttérzést 'sorstársaim'. Annak pedig, aki még harminc ilyen évet kívánt nekem, mint eddig is volt, remélem neki 1 év se jut ezentúl a boldogságból!


A képet kérőknek üzenem, h ez így nem megy, nem vagyok magamat mutogató mint sokan mások ezen az oldalon! Némi ismeretség szükségeltetik hozzá, h megmutassam annak magam, akivel neten ismerkedem.


Nincs bajom a külsőmmel, de nem is vagyok megelégedve vele maximálisan. Testemet folyamatosan karban tartom, egyszer talán valaki majd örömét leli benne és bennem.


Mostanára lett azért némi tőkém hála a munkában eltöltött éveknek, úgyhogy nem 'csupasz seggel' vágnék bele egy kapcsolatba. Ami kell megveszem magamnak, igaz nem vagyok nagyravágyó. Egy egyszerű, őszinte, normális srác vagyok, aki szeretetre és törődésre vágyik, ez vagyok én.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Aki akar, még írhat.

2012. okt. 16. 16:24
 15/183 anonim ***** válasza:
24%
Ne is erőltesd, és ne is írj ki ide ilyen kérdést. Tök felesleges mindkettő.
2012. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/183 anonim ***** válasza:
96%

13: Tudjuk hogy nem repül magától... sőt, én rengeteg lánynál kezdeményeztem, de a legtöbbnek nem elég a normális megjelenés, az ismerkedésre való hajlam és az összes pozitív tulajdonságom. Valami extrémet várnak el a nők, én ezt érzem és keresik a hibákat, hogy miért mondjanak nekem nemet. De ez a sznob rétegre jellemző leginkább. Pl. a hajógyári klubbok.


De nem az összes lány ilyen, hanem egy részük. Én hiszem hogy van rendes lány, aki azt nézi hogy milyen vagyok, és mit teszek meg igazából.


15-ös: A buta válaszokat nem ide kellene írni!


20 éves lánynak: Nem küldözgetek én sem képeket. Saját bőrömön tapasztaltam hogy pl. a kinézet az mit sem számít.

Ezt nem az ápoltságra értem, mert az szerintem alap dolog.


Általánosságban: Úgy tapasztaltam az önbizalom az egyik legfontosabb ami pl. nálam kicsi. A nők ezt NEM szeretik, de annyira nem hogy nem érez semmi vonzódást a fiú után.

Ez tudom hogy nálam pl. probléma, és azon vagyok hogy ez más legyen, de ez nem olyan dolog hogy kiveszem a tejet a hűtőből és lesz önbizalma. Ez évek munkája lehet, mire behozza gyümölcsét. Keresem a pozitív dolgokat az életben, egyre határozottabb vagyok, mert ez is kell.


Láttam már párt, akiknél a fiú nem volt határozott és láttam a lány arcán hogy ez idegesíti. Igen, ez is fontos.

De ez még mind nem elég, összességében kell jónak lenni.

2012. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/183 anonim ***** válasza:
63%

16.:!


Ebben nagyon sok az igazság!


(10. hozzászóló vagyok.)

2012. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/183 anonim ***** válasza:
100%
18:43Pontosan van ilyen lány, csak ki kell válogatni a sok szemét közül.
2012. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/183 anonim válasza:
100%
Én is csatlakozom a klubhoz a magam 23 évével lassan. Csak azt tudom mondani, hogy teljesen átérzem a helyzetedet és az írásod alapján szimpatikus srácnak tűnsz, nem is értem a mai lányokba mi a fene ütött, hogy a rendes pasikat lekoptatják, de egy tapló állattal meg összejönne mind. Csak a tökéletes külső, a vagyon, a rosszaság, az egzotikum (lásd fekák, cigók, ázsiaiak, egyéb) vonzza őket, tisztelet a ritka kivételnek.
2012. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/183 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb válaszokat is!


Igen, 23 éves srác, a mai fiatal nőket és lányokat ez a hozzáállás jellemzi és az ilyen srácok vonzzák. Szerintem te azonban még nem vagy lemaradva semmiről!


Örülni kell az apró dolgoknak és magabiztosságot sugározni, ahogy fentebb is írta valaki. Többnyire megy is, de nekem is vannak gyenge pillanataim. Meg hát mire legyen olyan fene nagy önbizalmam, ha még nem volt olyan lány vagy nő aki igent mondott nekem.

2012. okt. 17. 06:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!