Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/183 A kérdező kommentje:

Ahogy írod is, ha túl sokat adok magamból az a baj, ha titokzatos vagyok, akkor az. :D Természetesen egy ismerkedést sem azzal nyitottam, h kitálaltam mindent magamról; de bizonyos ismeretség után beavattam a dolgokba. Látszatra tetszett nekik a dolog (pár kivétellel), h akkor majd ők bevezetnek a dolgok rejtekébe, azonban hosszabb-rövidebb idő alatt szótlan, vagy éppen különböző indokokkal de lekoptattak. Na most akkor megéri a nőkkel őszintének lenni??? :S


Igen, önbizalomhiányom van, talán érthető is esetemben. Azt is észrevettem, h a legtöbb nő a legkisebb dologba is belekapaszkodik azért, h miért NE legyen velem, tehát igazán nem is akarnak megismerni, nem érdeklem őket, mint ember.

2013. ápr. 25. 07:29
 122/183 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ismerkedes soran nem celszeru megosztani ezt az infot, mert megijeszti a lanyokat. Ha jobban megismeritek egymast, akkor termeszetesen, mert addigra mindkettotokben kialakul egy kep a masikrol. Persze, az oszinteseg fontos, ha rakerdez a lany, hogy mi a helyzet - mondjuk kapasbol nem turkalok maski multjaban a sajat erdekemben - akkor legyel oszinte. Ezekutan ha barkinek gondja van ezzel, legyen az o baja, mert o nyilvanvaloan nem neked valo lany. Ez az egyik, ami eszembe jutott. A masik, hogy pusztan oszinteseggel nem hoditunk. Gondolj csak bele, meglatod almaid nojet, gyonyoru, okos, stb. ami tetszik, aztan elmeseli, hogy hany pasija volt, es szamodra ez kiabrandito, mert ugyan oszinte volt veled, de ilyen infokat ismerkedes soran az ember egyszeruen nem akar tudni. Pedig csak oszinte veled. Az onbizalomhianyt pedig konnyu eszrevenni, es nem hasznos hangot is adni neki, hiszen evidens. Szoval igen, fontos az oszinteseg, de ismerkedes soran az ember inkabb a pozitiv oldalat mutatja, a negativ ugyis kiderul idovel. Ha velem ugy kezdene el ismerkedni valaki, hogy hangot ad annak, hogy:

- sokat csalodott mar, elvesztette az onbizalmat

- 30 eves de meg nem volt kapcsolata

- pesszimista ezert azert amazert

- dekoncentralt a munkaban

akkor nem lennek lenyugozve, mert hiaba oszinte, egyszeruen lehuzna. Szerintem egy kapcsolat ismerkedesi fazisban is ugy tud mukodni, ha a felek felemelik egymast. Ha ez nincs, kar idot feccolni bele, tovabb kell lepni.


29/N

2013. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/183 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj, aki nem akar megismerni, szard le. Ha nem igy teszel, azzal csak magadnak artasz. Tudom, hogy magyarazatot keresel, de azonkivul, hogy nem hozzadvalo lanyokkal ismerkedtel eddig, es valamivel tutira elijeszted oket (lasd fentebb), egyszeruen az emberek neha elkepesztoen parasztok, es leszarjak egymast.


De hogy egy kis romantikat is vigyek bele, tutira van egy csaj az eletedben, akit eszre sem veszel, eszedbe sem jut, hogy tetszenel neki, es kozben de.

2013. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/183 A kérdező kommentje:

Elképzelhető akkor, h én eddig a nem megfelelő lányokkal találkoztam, sosem állítottam az ellenkezőjét. Én alapból, sosem kérdeztem meg egyiktől sem, h hány pasija volt előttem, volt aki elmondta magától pár hónap után, majd várta a viszonzást részemről. Elmondtam hát, mert volt már valamennyi ismeretségem azzal a nővel, de így jobban belegondolva, talán hazudnom kellett volna. Valami kegyeset tudod, mint a legtöbb nő szokott, amikor nem akarja elmondani az igazságot (tisztelet a kivételnek). A hazugságokba azonban bele lehet bukni...


Természetesen én is a szépet és a jót mutatom/adom magamból, aztán látod, ez is kevés. Nem úgy csajoztam/csajozok, h elsírom minden bajom már rögtön az elején. :D Mint említettem fentebb is, idővel úgyis kiderül minden, már ha megvan hozzá a megfelelő idő és amennyiben kíváncsi rám az illető (amit a legkevésbé tapasztaltam, mert sajnos rengetegen elég bunkó módon tudnak viselkedni, ahogy írtad te is).


Az emberek lesz.rják egymást, ahogy te is írtad. Sokszor elfutunk egymás mellett, mert nincs időnk megismerni jobban a másikat; vagy mert épp még nem nőttek fel kislány korukból és ennek értelmében a királyfit várják...az igazit, a szőke hajjal és a fehér lovon. Nem azt mondom, h ha ló nincs, jó a szamár alapon meg kell alkudni...de viszont nem árt esélyt adni a másiknak, még akkor is, ha nem jön be elsőre. Ritka a szerelem első látásra, de persze nem lehetetlen. Nekem pl sokszor volt úgy, h képek alapján nem kifejezetten nyerte el a tetszésem a lány, mégis találkoztam vele, kellemesen csalódtam benne és végül nem én voltam az, aki gerinctelenül eltűntem az éterben... :S


"De hogy egy kis romantikat is vigyek bele, tutira van egy csaj az eletedben, akit eszre sem veszel, eszedbe sem jut, hogy tetszenel neki, es kozben de." Ennek a lehetősége a 0-hoz konvergál, hidd el, tudom. :S

2013. ápr. 25. 13:39
 125/183 anonim ***** válasza:
71%
nem kell hazudnod csak terj ki a kerdes elol vhogy.
2013. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/183 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy hazudni kellett volna, az mar reg rossz. Egy kapcsolat alapja, hogy elfogadd a masikat olyannak, amilyen es teged is elfogadjanak. Ha egy lany eltunik, miutan kiderul, hogy meg nem volt kapcsolatod, az legyen az o baja. Igen, paraszt dolog, de ez legfeljebb ot minositi, te pedig felallsz, megrazod magad, es mesz tovabb. Tudom, hogy nehez es neha elkuldenel par embert a halal f*****, de nincs mas opcio, tovabb kell lepni, hogy johessen az a lany, akivel boldog leszel.


Nekem peldaul abszolut pozitivan jon le, hogy a csalodasok ellenere van tartasod, es nem vesztetted el a buszkesegedet. Ez egy ferfinel borzaszto fontos.

2013. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/183 anonim ***** válasza:
85%
De ha meg egyszer azt irod, hogy "de viszont", akkor mint szodas a lovat :P
2013. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/183 A kérdező kommentje:

Kitérni a kérdés elől ki lehet...ideig-óráig, de akit igazán érdekel az, amit kérdezett a másiktól, azt nem elégíti ki a félinformáció, vagy a mellébeszélés. Sajnos a félrebeszélésben sohasem voltam jó.


Helyzet az, h nekem eszem ágában sincs senkit megváltoztatni, én elfogadom olyannak, amilyennek született, hisz bizonyára láttam benne valami számomra fontosat, amiért és amikor közeledtem felé. Mindenkiben van valami szeretni, vagy éppen utálni való. :)


Én tovább tudtam eddig is lépni, miután felálltam és megráztam magam, csak egy idő után az én csuprom is betelik attól félek. Az idő haladtával egyre nehezebb tudomásul vennem, h mennyi gerinctelen puhatestűt sodor felém az élet, ergo egyre nehezebb úgy csinálnom mise mintha történt volna és tovább lépnem egy újabb csalódás után.


Fel se tűnt, h ennyiszer használnám a "de viszont" szókapcsolatot. :D

2013. ápr. 25. 15:23
 129/183 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit úgy érzem, mintha beszélnék bele a nagy világba mindenféle hangzatos közhelyet, te pedig pörögsz a mókuskerékben, és ugyanazon kattogsz, miközben elbeszélünk egymás mellett.


Amúgy én megkérdőjelezem Newton virginitását.

2013. ápr. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/183 Mi közöd Tőle ***** válasza:
71%
Kérdező: Azóta sincs semmi fejlemény a nőügyekkel kapcsolatban? Itt a nyár. Tele van a világ pozitív emberekkel, nőkkel. Itt az idő, hogy belevesd magad a combok közé!
2013. máj. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!