Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
 151/183 anonim ***** válasza:
20%

149: Nyálas szöveg? Nem értem ezt a mai, büszke, fasza gyerek felfogást, hogy ami már a lelki dolgokról szól, az nyálas. Teljesen megváltozik? Akkor valamit félreértettél, egy ilyen lelkületű fiúnál nem azért opció a prostizás, mert ő direkt ezt akarja, és csak így érzi jól magát, hanem ez egy sexuális felszabadulást jelent számára, hogy tudja már milyen egy együttlét. Egy alkalmi együttlét sem különbözhet annyira egymástól, csak ott nem kell fizetni, meg talán van benne valamennyi érzelem.

Annyi jót jelenthet ez, hogy már nem fog annyira félni a lányoktól, és bátrabb lesz.

Ezzel az erővel felróhatnám egy lánynak is, hogy lefeküdt a volt barátjával, mit képzel magáról, és hogy ez milyen rossz már nekem.

De nem hozom fel neki, mert a múltjával együtt kell a másikat elfogadni, lehet ezt magyarázni, de az élet ilyen, hibázunk, nem vagyunk tökéletesek.

Ja és egy ilyen fiú nem fog többet k.rv.zni, ha megtalálja az igazit, ez nem olyan, mint aki félrejár és megcsalja a párját. Semmi hasonlóság nincs bennük.

2013. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/183 anonim ***** válasza:
33%

Azért nyálas szöveg, mert többnyire nem fedi a valóságot csak egyes gyenge lelkű emberek szeretnek belekapaszkodni.

Figyi nehogy már megmagyarázd, miért lehet neked erkölcstelenül viselkedni mert egy nehezen párt találó srác vagy.Ez NEM MENTSÉG.Bizony totál szándékosan tetted és ezekért vállalni kell a felelősséget férfiként.

Az alkalmi együttlét ugyan úgy visszataszító,ez is egy erkölcsi bizonyítvány.

Felhozhatod de ő szerelemből, a párjával tette,nem holmi akárkinek kínálta fel magát,ha neked a kettő ugyan az csak gratulálni tudok.

Mindenki hibázhat persze, de vannak fokozatok, egy hasonló multú hölgy biztos toleránsabb.

Attól, hogy van rosszabb is a te tetteid nem kisebbednek.

2013. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/183 anonim ***** válasza:
22%

152: Nem tudom értelme van-e a vitának, mert az lett belőle. De ezzel nem értek egyet. Semmiféle mentséget nem akarok. Azt nem érted meg, hogy ha az embert elítéled, mert van egy bizonyos múltja, azzal pont kizárhatod a boldog életet. Mert ragaszkodsz olyan elvhez, ami hülyeség. Inkább azt kellene nézni a másikban, mint pl. az őszinteség, és a többi jó tulajdonság. Nem turkálni a múltjában. Mert az egy szennyes dolog, ha olyanért hibáztatjuk, amit nem is velünk tett meg, meg igazából nincs is közünk hozzá. Inkább vigaszt, elfogadást kellene adni a másiknak. Érdekes, én képes vagyok rá?? Akkor már jobb vagyok mint te, mert több vagyok azzal, hogy nem bántom a másikat, és elfogadom olyannak, amilyen.


Akarunk mi tovább vitázni, vagy ez érthető így? Vagy ez sem? Ennél jobban nem tudom elmagyarázni neked, hogy miért nem jó, ha olyan feltételeket állítunk fel, aminek semmi értelme. Mert az még oké, hogy milyen a másik külseje, de hogy a múltjában mit tett... az nehogy elvárás legyen már. Mindennek megvan az oka, hogy mit miért tesz, mennyire gyenge, vagy mennyire erős. Van amikor az ember még tudatlan, és olyat is tesz, amit lehet később megbán. Főleg egy lelki hullámzás sok mindenre képes. Olyat is tesz az ember, amit máskor nem tenne. Az ember akkor stabil ha szeretetet kap, mert tud erőt meríteni a holnaphoz, de ha ezt sem kapja meg, akkor egyre rosszabb és rosszabb lesz. Úgy ahogy egy növény kiszárad, ha vizet nem kap. Ennyire egyszerű. Ez nem mentség. Az ember ilyen. Na EZÉRT fogadom el én a másikat, mert ismerkedéskor vagy bármikor máskor sem hozom fel neki a múltját, hogy azzal bántsam. Mit csinálok helyette? Keresem az okát, hogy az miért történt, rájövök/rájövünk vele, és azon dolgozunk együtt, hogy ez ne történjen meg. Együttműködés, összefogás, párkapcsolat. 2 ember együtt MINDENRE képes, HA elfogadják egymást, és azt nézik hogy együtt mire képesek, akkor teljesen más világ tárul eléjük. Megváltoztathatják nemcsak a saját életüket, hanem másokét is. PÉLDÁK a JÓRA!

2013. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/183 anonim ***** válasza:
33%
Nekem fontoak az elvek, fontos a párom múltja.A szennyes dolog k*rvának fizetni és egy ilyen férfi taszító ,tök mindegy milyen egyéb jó tulajdonságai vannak.Vigaszt nem nyújtok egy szándékos erkölcstelen tettért.Ha valakinek ez bántás az egyéni problémája, én maradok a tisztességes férfiaknál, ha nem haragszol.Majd meglátjuk mire jutsz így.Minden jót!
2013. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/183 A kérdező kommentje:
Oké srácok, magatokra hagylak benneteket. :D
2013. máj. 6. 19:28
 156/183 anonim ***** válasza:
33%
Én már abbahagytam. Egy olyan emberrel nem tudok mit kezdeni, aki az elveinek él. Nem tudom meggyőzni. Nem találok benne logikát, annak ellenére hogy neki ez fontos. Hát legyen. Csak nehogy csalódás érje, hogy nem találja a tökéletes embert. Vagy majd a párjáról kiderül, hogy van valami titka, amit anno nem mondott el, hanem hazudott, és mondjuk 10-20 év múlva derül ki, vagy mondja el maga. Vajon akkor is ott fogja hagyni, mert az elveit "megsértette" a párja?
2013. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/183 anonim ***** válasza:
28%

Nem az elveimnek élek, hanem van bennem tisztesség és nem adom alább bizonyos szintnél, nem tökéletes, hanem erkölcsös embert kerestem és képzeld találtam is egy ilyen férfit 2,5 éve(szűz volt) és nem 29 éves koromig vergődök sikertelenül...És tudod a kinézete alapján nálatok,le merem fogadni 100X esélytelenebb volt párt találni, de én megszerettem.

Kiismerem én kellően akit választok megnyugodhatsz.

2013. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/183 anonim ***** válasza:
33%

Akkor mégis az elveidnek élsz. Én is erkölcsös vagyok, nehogy már ítélkezz felettem, azért álljon már meg a dolog!

Ha valaki elkövet 1-2 hibát, attól még az marad, aki. Nagyon nem sikerült felfognod amit itt írtam. Meg mások is írnak. Már jössz is a végén azzal, hogy mi hogy nézünk ki, meg mennyire esélytelenek vagyunk, meg hogy vergődünk. Te mit képzelsz? Idejössz és kioktatsz minket? Nem is ismersz minket, azt se tudod kik vagyunk. Értettük amit mondtál, te ezt vallod, meg is találtad a párod, hát akkor??

2013. máj. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/183 anonim ***** válasza:
22%

Nem annak élek, hanem fontos, érted?Te nem vagy erkölcsös, mert akkor nem tennéd be k*rvához a lábad.Ettől más lettél, hiába próbálod egy kis semmiségnek beállítani.De nekem tényleg tökmindegy.Nagyon sajnálom és együtt érzek a rendes, 30 körüli soha barátnőt karjában nem tartó férfiakkal.

De a prostizós fajtát nem igazán sajnálom, hanem aki kitart és nem a könnyű piszkos utat választja.

Nem kioktatlak, csupán nevén neveztem a dolgokat még ha fáj is.

Semmi rosszat nem mondtam a kinézetedre, de gondolom nem adonisz vagy, mert azok hamar elkelnek.

Nem akarlak én cseszegetni, gondolom anélkül is eléggé fáj neked az egész téma, de nem mehettem el szó nélkül a magyarázatod mellett.

2013. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/183 anonim ***** válasza:
33%

Magyarázkodás...te elítélsz mindenkit, aki neked nem felel meg, mert ez az elved. Logikusnak NEM logikus. Mert egy RENDES nő együttérző, és NEM érdekli a múlt, de mondhatnám azt is, hogy olvasd el újra amit írtam, és addig tedd, amíg meg nem érted, mert ahogy látom ez nem megy neked. Majd sok-sok év múlva rájössz ezekre a dolgokra, de lehet akkor már késő lesz. Kicsit hasonlítasz a régi matektanáromra, aki a végén beleőrült az elveibe és kirúgatta magát az iskolából.


Te eldöntöttél magadban olyat, hogy aki lefekszik egy másik nővel, és az mondjuk pénzt kér ezért, az sz3mét, sz@r alak.

Attól még lehet erkölcsös, mert élhet erkölcsös életet a barátnőjével, ha a gátlásaitól megszabadult.

Ez hol nem logikus?


Az adoniszok nem kelnek el hamarabb, csak ha van önbizalmuk, ettől függ minden. Szerintem a kérdező is így látja. Nem a külső számít. Vagy csak nagyon picit, de nem döntő szempont a lányoknál. Tapasztaltam randik közben.


De szeretném a többiek véleményét is hallani, nem csak a tied! Hogy kinek mi az érthetőbb, mi a hiba a gondolatmenetben, vagy mit nem ért, stb! A kérdező véleményét is szívesen meghallgatnám, még ha ő nem is feküdne le egy ku.vával, attól még érdekel, hogy mi a véleménye! :)


De lehet jobb lenne privátban folytatni, ott nekem írhatsz

bármit, ott nem látja senki.

2013. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!