Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
 141/183 Mi közöd Tőle ***** válasza:
33%
Ez a cikk kb leírhatja az "aggszűzek" problémáit. Szegény szülők mekkorát tévedtek, mikor ilyen tanácsot adtak embereknek, hogy a tanulás után ráérsz csajozni! Sok emberben egyébként azt nem értem, hogy miért nem megy el egy hivatásoshoz, átesni a keresztségen. Az azért úgymond lerántja a leplet a nőkről, hogy nem is olyan nagy számok igazándiból. Gyerekkoromban én is féltem a nőktől, aztán 19 évesen bevállaltam egy hivatásossal és szinte varázsütésre másképp álltam a nőkhöz. Néhány hónappal később lett is barátnőm és utána még egy jó pár darab is. 24F
2013. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/183 anonim ***** válasza:
81%
Talán azért nem mennek el, mert rengeted nő undorodna a k*rvázós férfitől és megvetné hogy egy ilyennel vesztette el a szüzességét és így még inkább lecsökkennek az esélyek egy normális lánynál.
2013. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/183 anonim ***** válasza:
77%

A 132-es vagyok újra. Azt, hogy ez a világ nem nekem való, azt nem a szüleim meg én találtuk ki közösen, hanem sajnos ez a realitás, ezt állapítottuk meg, mert már számtalanszor tapasztaltam én is, meg ők is. Ahogyan utaltam rá, nekem nemcsak a lányokkal, nőkkel kapcsolatban vannak nagy problémáim, hanem más fontos dolgokkal is, sőt az egész élettel általában véve.

A prostituált téma egy érdekes felvetés, és ezzel már én is foglalkoztam a gondolat szintjén. Elnézve ezt az áldatlan helyzetemet, nekem gyakorlatilag egy prostituált lenne az egyetlen reális lehetőségem arra, hogy egy nővel testi kapcsolatba kerüljek. Nálam már azt hiszem, nem is számít az a dolog, hogy "Vajon mit szólna hozzá a leendő párom, ha esetleg mégis akadna valaki?". Ez olyan dolog, hogy mindenki maga dönti el, a saját helyzete alapján, hogy mennyi esélye van annak, hogy normális módon kapcsolata lesz. Mivel nálam ennek minimális az esélye, azt hiszem, nem is kell ettől a problémától tartanom. Másrészt pedig, előre hogyan lehetne tudni a dolgokat?! Azért vannak még nagy véletlenek, csodaszerű dolgok az életben. Emellett az is igaz, hogy nem muszáj mindent bevallani, bár én az őszinteségnek vagyok a híve. Tehát ebből a szempontból nézve a nők is lehetnének megértőbbek.

Valaki egyszer arra utalt valahol, hogy a prostituáltakban a nők, az úgymond "normális nők" egyfajta konkurenciát, riválist látnak. Na, hát ez nekem nagyon szöget ütött a fejembe, ez lehet, hogy így is van!

Nekem pénzem nem nagyon van rá, de ezen már talán nem is múlna a dolog. Amiért egyelőre nem megyek el prostituálthoz, annak egyszerűen a tulajdonságaim az oka. Az rendben van, hogy nekik ez a munkájuk, de a másik oldalt is látni kell: egy félénk, gátlásos ember egyben nagyon szégyenlős is, és rengeteg olyan dologgal kell megküzdenie, amikre mások nem is gondolnak! Mi garantálja azt, hogy egy fizetős nőnél fog ez másképpen történni?Borzalmas ezt kijelenteni, de sajnos így van, ez a keserves igazság. Annyira nem vagyok az ilyen dolgokhoz szokva, hogy már szerintem a telefonálásnál is remegne a kezem, kiszáradna a szám, és így tovább. Sőt, biztos, hogy így lenne! Mi lenne akkor a személyes találkozásnál? Még ha előtte beszélgetnénk egy pár alkalommal, vagy valami, akkor már jobb lenne, akkor azt hiszem, oldódnék, de ahhoz már még több pénz is kellene, meg az ő beleegyezése is, gondolom. De nekem egy vadidegennel, elsőre ez egyszerűen nem menne, úgy érzem magamat ismerve. Egyszerűen képtelen lennék arra, hogy lazán, fesztelenül viselkedjek, és én ráadásul egyébként is ilyen vagyok, hát még egy ilyen rendkívüli helyzetben!

De ahogy említettem, lehet, hogy valamikor majd jobb híján a kényszer ezt a megoldást fogja szülni, hogy elmenjek, ezt még most nem tudom megmondani egyértelműen.

2013. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/183 anonim ***** válasza:
5%

142: Egy normális, rendes lánynál ez sem probléma. ELFOGADJA a másikat olyannak, amilyen. Engem sem izgat egy lány múltja, szegény nem tud rajta változtatni, és nem is a múltja miatt fogom szeretni, hanem pont azért amilyen a lelke.

Nekem kell ez a gondolkodásmód a másikban is. Enélkül nem is tudom hogy lehetnék együtt egy lánnyal, akit szeretni akarok. Nagyon fontos a másik elfogadása.

2013. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/183 A kérdező kommentje:
Jó ez a nők lapja caffé akármi cikk, de mire jó? Csak azt ecseteli, amit mindenki tud, de nem mert esetleg beszélni róla.
2013. máj. 6. 12:59
 146/183 A kérdező kommentje:
A k.rvázás továbbra sem opció nálam, viszont örülök, kedves 24F, h kapcsolataidban nem jelentett problémát!
2013. máj. 6. 13:33
 147/183 anonim ***** válasza:
95%

Csak eszembe jutottál, ahogy olvastam, gondoltam belinkelem :D Én vagyok az irigykedő 90. válaszoló, azóta is csodálom a kérdésed mennyien írnak :D

A k*rvázás tényleg nem megoldás..nagyon elkeseredet lehet az a válaszoló, amúgyis a mai világban nagyon könnyű összeszedni egy csajt olyan célra, nem is kell hivatásos, elmész egy buliba, találsz egy részeg bevállalós csajt és ennyi. A hivatásos nagyon elferdítheti a nőkről alkotott képedet.

2013. máj. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/183 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves tőled, illetve hogy irigykedsz is. Szerintem irigylésre méltó nem vagyok, de ez csak az én véleményem. Legalább ez már egy fokkal értelmesebb a hozzászólásod, mint az ominózus irigykedő volt. Szóljál legközelebb melyik a te kérdésed, megpörgetjük azt is. :D
2013. máj. 6. 15:50
 149/183 anonim ***** válasza:
68%

Elfogadja amiről nem tehet, de egy ilyen gusztustalan, erkölcsileg nulla magatartást nem lehet csak úgy elnézni.

A múlt a személyiség része, ez a "nem számít én így szeretlek" egy nyálas szöveg.igen is számít, ha megbánja és teljesen megváltozik persze lehet jó , de akkor már az ember keres egy minőségibb férfit.

2013. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/183 A kérdező kommentje:
Ezt a választ nem tudom hova tenni...
2013. máj. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!