Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
 171/183 anonim ***** válasza:
37%

Ejjha, ezt a kérdést(és válaszokat) szörnyen lehangoló volt végigolvasni.Átlagos lány vagyok,23 éves és én sem rajongok túlzottan a nagyon nagyon jó fiúkért(már).Okok(főleg):


-komoly kapcsolatot akar,ezt előbb megtudom róla,mint a nevét(jó,hogy akar,de ez nem így működik,vagy az lesz vagy nem,a legutóbbi kapcsolatomat se most,se akkor nem éreztem komolynak,2,5év után lett vége)


-rátelepedik az emberre(kell egy kis szabadság,nem kell egy nap húsz sms-t váltani,úgy hogy munka után találkozunk+ kellenek a különprogramok is néha)


-túl gyorsan bele akarnak építeni az életükbe(2-3.randi után jelenjek meg családi ebéden,tesó esküvőjén stb)


Önbizalomhiány nekem nem probléma,nem foglalkozok olyan hülyeségekkel,hogy csak a férfi kezdeményezhet.Nyilván nem random próbálkozok,némi szemezés,mosoly nekem is kell.


Ezek személyes tapasztalatok, pár hetes ismerkedős fázisokból.Ágyig nem jutottam velük,szóval nincs hosszú "listám".Nem általánosítok,bizonyára nem mindenki ilyen.


Valahogy vegyél erőt magadon,mert a negatív hozzállást(megpróbálom,de úgysem jövök be neki)kiszúrják a nők.Ráadaásul nem azt feltételezik,hogy a kezdeményező "szerencsétlen",hanem ők maguk.Olyan érzést kelt,hogy ők szamár és csak azért esett rá a választás,mert már nincs ló.Ki szeretne így tovább ismerkedni...?

2013. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/183 anonim ***** válasza:
40%

Milyen kár, hogy ilyen lányokat csak itt az interneten lehet találni! Én például a kivételek közé tartozok. Egy korábbi hozzászólásomban kifejtettem, hogy éppen azért vagyok bizonytalan, mert még nem volt kapcsolatom. Nem vagyok biztos abban, hogy tartósan tudnék kötődni egy nőhöz. Most meg már úgy érzem, hogy mindegy is, egyáltalán nem ragaszkodok a komoly kapcsolathoz. Sőt, így kifejezetten taszítanak ezek a dolgok, amiket az előző felsorolásban lehet olvasni, amelyek egy komoly kapcsolattal járnak. Ez lehet, hogy azért is van, mert eleve nem vagyok társasági ember, és nem szeretem a nyüzsgést, a nagy felhajtást. Azzal is egyetértek, hogy kell egy bizonyos fokú szabadság egy kapcsolatban.

Akinek még nem volt része semmilyen párkapcsolatban, abban az esetben szerintem éppen az a meglepő, hogy ha rögtön bele akar ugrani valaki a mély vízbe. Én persze, nem ilyen léptékkel gondolkozok, nálam már az is csoda lenne, ha akadna valahol egy lány, akivel sikerülne beszélgetnem.

Én egyébként soha nem hittem ezekben a szemezős dolgokban. De mondjuk az sem mindegy, hogy mindez hol történik. Sokan csak szórakoznak ezzel, és ugye, az emberek nem látnak bele egymásnak a lelkébe, hogy mi a másik embernek a szándéka. Én nagyon értékelem azt, ha egy nő kezdeményez, már csak a saját tulajdonságaim miatt is. Az már más kérdés, hogy mennyi annak az esélye, hogy engem valahol valaki megszólítson: sajnos minimális.

2013. máj. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/183 anonim ***** válasza:
67%

Aztán itt van még a másik dolog is, amit az előbb elfelejtettem leírni: ha valakit sok kudarc ér, akkor annak jó esélye van, sőt szerintem természetes dolog, hogy egy idő után kihat a viselkedésére is, és ezt előbb-utóbb még egy idegen ember is észreveszi, akár a következő kiszemelt lány, vagy akár bármelyik másik ember egyaránt. Sajnos itt zárul be az ördögi kör! Ha negatív élmények sorozata éri az embert, akkor sajnos egy idő után el lehet jutni abba a lelki mélységbe, hogy már szinte színészi tehetség kell ahhoz, hogy az ember magát meg tudja játszani mások előtt. Ez különösen vonatkozik az ismerkedésekre, ahol szó szerint el kell magunkat adni.

Ezzel az egésszel tehát azt akarom kifejezni, hogy egy kiszemelt lány nehogy már emiatt utasítsa el a kezdeményezőt, mert esetleg észrevette, hogy nehéz helyzetben van, és ez meglátszik rajta! Hiszen ez pont miattuk van, éppen ők azok, akik fel tudnák oldani az ördögi kört, mivel ugye, általában ők azok, akik döntenek. Jó lenne, ha a lányok is megértőbbek lennének, és nem néznék felszínesen a dolgokat. Attól, hogy valaki rossz passzban van, ez nem jelent azt, hogy mindig ilyen. Lehet, hogy ez csak a felszín, a látszat, és éppen emiatt kellene esélyt adniuk a lányoknak, nőknek olyan helyzetekben is, amikor nem tűnik rögtön az elején szimpatikusnak valaki. Tudom, ez nehéz dolog, mert gyorsan kell dönteni, és inkább sajnos az elutasítást választják ilyenkor. Pedig ki tudja, lehet, hogy éppen életük párját, nagy szerelmét engedik el maguk mellett azzal, hogy így reagálnak.

2013. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/183 anonim ***** válasza:
19%

167:

Nem undorodik, neki ez úgymond már megszokás lehet. Bár tudna szerintem normális állást is keresni, de azért tenni kell biza.

A kedves lehet nem veszi jó néven, de én is hozhatnék fel ellene olyat, amit én nem veszek jó néven.

Nem kérheti számon, tudod milyen érzés ez? Nekem az ilyen nő nem kell, neki ehhez semmi köze, nekem sincs az ő múltjához. Megkérdezheti hogy mi volt velem, de hogy ezért hibáztasson? Ugyanmár? Ez a másik vérig sértése, ha valaki számon kér az olyan dolgokért, amihez a jelenlegi partneremnek semmi köze.

TE forgatod ki a szavaimat! Nem is így írtad. Elvenném, mert nem a múltja érdekel. Meglepő mi, hogy van aki még normális ebben a világban?

Ki vagy te egyáltalán, hogy bizonygassak neked bármit is? Itt véleményeket ütköztetünk, nem bizonyítékokat mutatunk be. LOL

Már megint tévúton jársz, nem vagyok k|_|rváz0s, ez a szó a jelenre illetve a jövőre is jelentést ad. Mi nem erről beszélünk jelen pillanatban.


Amúgy nehogy már számon kérjen egy nő, ha valakit pl. megvertem önvédelemből a múltamban. Vagy ha megbuktam a suliban valamiből. Mert ezt rajtad is számon kérhetném, és ezért elutasíthatnálak. Milyen érzés lenne? Sz@r, mi?


Amúgy az egész egyedüllétnek nem ez az oka, hiszen a lányok elfogadnak bármilyen férfit, csak legyen önbizalma. Tök mindegy milyen személyisége, kinézete van. Ez a tapasztalatom, de nem csak nekem. Ja nem hiszed el bizonyíték nélkül? Akkor menj a rendőrségre és jelents fel! :P LOL

2013. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/183 anonim ***** válasza:
83%

Igen, pont ez az, amiről az előzőekben írtam többek között. A lányok elvárják az önbizalmat, a bátorságot, holott éppen ők azok, akik nagyon csúnyán le tudják mindezt rombolni. Erre utaltam akkor is, amikor azt írtam, hogy ezt az ördögi kört a leginkább éppen ők tudnák feloldani másfajta hozzáállással, és így már jönnének a sikerek is. A "siker" szó alatt nem feltétlenül azt értem, hogy minden jól megy, és létre is jön a párkapcsolat.

Csak sajnos kezdeményezni azt már nekünk kell, a kezdőlökést azt magunknak kellene megadni. Az előzőekben főleg azokra a fiúkra, férfiakra céloztam, akiknek megvan a kellő bátorságuk, és ebből kifolyólag már sok próbálkozásuk volt, de sorra kudarcot vallottak.

2013. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/183 anonim ***** válasza:
13%
Talán már senki nem olvassa ezt, de leírom. Azok akik azt mondták, hogy már nem is lesz, ill. Hogy változtass a külsődön, hát bevehetik... én 21 évesen lettem, egy akkor 32 éves srác bnője, másfél éve. Neki sem volt előttem kapcsolata, szűz nemvolt, 20. Születésnapjáva kapott barátoktől egy prostit egy bárban...ő testileg és szellemben sincs teljesen rendben, ezért is sokan elutasították, már elsõ pillantásra, viszont amikor mi először találkoztunk, egyből beleszerettem. Később voltak problémáink, nem tudta ihez kezdjen velem az ágyban, és mint később kiderült, a nemi szerve sem működik rendesen.. azóta összeköltöztünk, és a nehézségek ellenére, jól megvagyunk, szeretem és nem kellene jobb pasi... nehéz, de együtt támogatva egymást, könnyebb. Szval ne add fel, mindenkinek van valahol egy társa, és talán még 5 évet vársz rá, vagy egyet, de eljön
2014. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/183 anonim ***** válasza:
Előző: hol ismerkedtetek meg?
2014. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/183 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen,mezőgazdasággal foglalkozò cég volt, ahol ő fizikai munkát végzett, én az irodában dolgoztam, mint kisegítő. Harmadik napomat töltöttem, amikor a főnök a munkásainak és nekünk irodai munkásoknak egy közös feladatott adott,kis fákat ültettünk, a felügyelő főnök, egymáshoz osztott be minket...
2014. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/183 anonim ***** válasza:
Azóta változás?
2015. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/183 anonim ***** válasza:

Szia!


Azóta változás volt történt?


Én 25 éves vagyok, és én is szűz, meg párkapcsolatom se volt. Valahogy undorodnak a nők a külsőmtől. Szexért én se fizetnék.

2022. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!