Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha 30 évig nem volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 évig nem volt barátnőm ezentúl ne is erőltessem az ismerkedést barátnő szerzésének céljából? Teendő?

Figyelt kérdés

Néha egyszerűen már nincs kedvem kezdeményezni még ha tetszik is a kiszemelt, mert úgyis tudom mi a válasz:

- van barátom;

- nincs barátom, de nem is kell, jó egyedül;

- sajnos a munkám mellett nincs időm egy normális kapcsolatra, futó dolgokban pedig nem vagyok benne.


A teljesség igénye nélkül csak a legtöbbet előforduló elutasítás formáit soroltam fel.


Már abszolút semmi önbizalmam sincs, h kezdeményezzek bárkinél annyi megaláztatásban és átverésben volt részem itt, egyéb netes oldalakon és a való életben is.


Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem. A munkahelyi teljesítményem folyamatosan romlik, mert nem tudok koncentrálni mind a szexuális hiányérzetem miatt, mind az érzelmi dolgok miatt. Egy munkahelyet elvesztettem már ebből kifolyólag 4 évvel ezelőtt és nem akarok megint így járni, mert elég nehéz mostanában elhelyezkedni kicsiny országunkban.



2012. okt. 16. 14:19
 161/183 anonim ***** válasza:
67%

Látom már te sem bírod a sok kommentet :DD

Bocsi, hogy eltérítettem az embereket a kérdésedtől, de legalább szereztem még 2 oldalt! :D

Az első oldalak valamelyikén volt egy értelmes hozzászólásom is :)

Azóta meg mindig ott van a "megválaszoltjaid"-nál a te kérdésed legfelül, már belém van rögzülve, ezért jutottál te eszembe egyből :D Remélem nem vetted sértésnek :)

2013. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/183 anonim ***** válasza:
5%

Én teljesen egyetértek Front3r-rel, már csak a saját helyzetemm miatt is.

Ebből a vitából is látszott az, amire utaltam, hogy az úgynevezett "rendes nők" mintha egyfajta riválist, konkurenciát látnának a hivatásos nőkben, csak ezt nyilván nem vallják be. Másrészt pedig, azok beszélnek így, akik könnyen szereznek párt maguknak, illetve szerencsések, legalábbis nálunk biztos, hogy szerencsésebbek. Ez az illető vitapartner is közéjük tartozik, meg a párja is szerencsés, hogy egymásra találtak. A nőknek általában csak választaniuk kell, mert ki vannak szolgálva a jelöltekkel.

Azt is jó lenne megérteniük egyeseknek, amire szintén utalt Front3r, hogy prostituálthoz is több okból járnak az emberek. Ha valaki kényszerhelyzetben van, és már nem bírja tovább, szeretné végre megtapasztalni az élményt, az messze nem ugyanaz, mintha valaki ezzel csalja a párját, vagy más okból keres fel hivatásost. Akik az előbbiek közé tartoznak, azok olyanok, mintha valaki a túléléséért küzdene egy sivatagban. Ilyenkor egy ember nem azt nézi, hogy vajon mit igyon, hanem örül, ha egyáltalán vizet talál a homok mélyén ásás közben!

Aztán még itt van az is, hogy sok lány, nő még kapcsolatban is úgy él, mintha a párja fizetőshöz járna, mert annyi pénzt rákölt. Erről még nem sokat írtak, pedig szerintem ez is nagy igazság! Akik csak élősködnek a párjukon, azok is olyanok, sőt, még rosszabbak is a prostituáltaknál, mert az utóbbiak ezt nyíltan felvállalják.

Én nagyon sajnálom azokat, akiknek ilyen megrögzött elvei vannak, de én is azt a nézetet vallom, Front3r-hez hasonlóan, hogy egy kapcsolatnak az alapja a szeretet, elfogadás, odaadás! Sőt, nekem pedig egyenesen az a véleményem, hogy ebben a kényszerhelyzetben ez már nem elvi kérdés, hanem pénz és bátorság kérdése! Azok, akiknek 25-30 éves korukra, meg még utána sem jön össze semmi, akkor azt szerintem a nőknek is meg kellene érteniük, hogy ilyenkor már ez is megfordul a fejükben, vagy meg is teszik, hogy végre így szerezzenek tapasztalatot, hogy egy fizetőshöz elmennek. Ezt tehát éppen a nőknek kellene jobban megérteniük, akik elvileg együttérzőek, megértőek! Hát legyenek tényleg olyanok!

Én, ahogyan említettem, egyelőre nem megyek el, de lehet, hogy a kényszer valamikor majd rá fog vinni.

2013. máj. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/183 anonim ***** válasza:
5%
Hozzáteszem én is, hogy tényleg egy kicsit eltértünk a témától, de szerintem ez érthető, mert automatikusan következik belőle.
2013. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/183 anonim ***** válasza:
28%

Én nem karok senkit elítélni, főleg olyat nem aki szánja- bánja amit tett szégyenli magát, de nálad azt láttam, csak legyintesz egyet és fogadjanak el így.Ez volt a probléma számomra.

Lehet neked ettől rendes, becsületes életed és lehetsz mintaférj de SOKKAL NEHEZEBB érted?Ez a lényege a mondandómnak, mélyebbre taszítottad magad a már eleve is mélységes szakadékba.Meglátjuk kit igazol az élet és mit szólnak majd a nőid(már ha lesznek).Meg lehet mindent bocsátani, egy bankrablónak, gyilkosnak is elviekben csak ő neki sokkal nehezebb elhitetni, hogy megváltozott és csakis töredelmes bűnbánat után remélheti ezt.

Amúgy ezek szerint te egy prostituáltat is szívesen feleségül vennél ha egyébként kedves, normális lány hiszen mit számat a múlt, majd megváltozik ha eltartod.Hiszen te rendes férfi vagy ami egyenlő a múlt letojásával ahogy mondtad.

Vagy elmehetsz te minden héten prostihoz, majd senki nem fog számon kérni csak elfogadnak és szeretnek nem?

Ha szerinted nem számít a külső mutass már nekem egy magas, jóképű, izmos 30-as pasit akinek sosem volt barátnője és szűz.ILYET NEM FOGSZ TUDNI szerintem.

Az én páromnak se volt önbizalma nagyon kis tapasztalatlan volt, hisz én voltam az első barátnője, de egyáltalán nem zavart.


69%

Szerintem ostobaság amit a rivalizálásról mondasz.És te is csak megideologizálod miért kéne elfogadni a prostizást, mintha nem tehetnél róla, hogy szándékosan élmész...

2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/183 anonim ***** válasza:
33%

164!


Én sem örülök neki, hogy ezt tettem, de ha megérted a helyzetemet, akkor ezen nem lepődsz meg. Meg tudod majd, milyen ha a legtöbb ember nem fogad el, és főleg ismerkedésben érnek a kudarcok sorra. Akkor az önértékelésed olyan mélységekben van, hogy inkább öngyilkos lennél. Ez hosszú távon, ilyen dolgokba sodorja az embert tudatosan, vagy nem tudatosan.

A szeretetlenség nagy úr, ugyanúgy ahogy a szeretet is.

Marha jó hogy a gyilkosokhoz hasonlítasz, valószínű neked semmi hibád nem volt az életben, vagy csak nem vallod be magadnak. Tudod hogy vannak lelki gyilkosok is?? Ha egy embert komolyan lejáratnak, annak nem kicsit lesz rossz utána, hanem nagyon. Sok "rendes" lány tesz ilyet, csak nem tudják hogy a sok kicsi, sokra megy.


Ki kérne számon? Meg minek? Kinek ártottam? Vallásos vagy? Az én dolgom mit teszek, még ha káros is. Nagyon erős drákói szigort sugallsz, mint aki számon akarja kérni a másikat. Majd szerinted ha ismerkedek egy lánnyal, majd számonkérem?????

Ugyanmár!


"Amúgy ezek szerint te egy prostituáltat is szívesen feleségül vennél ha egyébként kedves, normális lány hiszen mit számat a múlt, majd megváltozik ha eltartod."

Ez rossz példa, minek tartsam el? Minek fizessek neki, hogy legyen egy fizetett feleségem? :D Noooooormális vagy?

Ez egy logikátlan hülyeség. Fuss át rajta még egyszer!



"Vagy elmehetsz te minden héten prostihoz, majd senki nem fog számon kérni csak elfogadnak és szeretnek nem? "

Itt látszik, hogy mennyire nem érted a mondandómat, több oldalt vissza kellene lapoznod, és újra elolvasnod! Majd szerinted ha lesz egy barátnőm, érdekelni fog engem a prostizás? :D


"Ha szerinted nem számít a külső mutass már nekem egy magas, jóképű, izmos 30-as pasit akinek sosem volt barátnője és szűz.ILYET NEM FOGSZ TUDNI szerintem. "

Élőben is találkoztam ilyen sráccal. Fotógyűjteményt nem tartok róluk, érdekes is lenne. :D


Teljesen olyan az írásod, mintha te lennél a rendes lányok védelmezője, csak már hitleri szintre emeled, és meg akarod büntetni a jó fiúkat a múltbéli tettükért amit elkövettek. :)

2013. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/183 anonim ***** válasza:
27%

Hát igen, ha már a kinézet szóba került, nekem még gondolkoznom sem kell, hogy ilyet mutassak, mert én magam is már 30-as vagyok, elég magas, és szerintem nem vagyok csúnya. Bár ezt mindenki döntse el egyénileg, hogy ki hogyan néz ki. Annyira vékony sem vagyok már, mint régen, és mégsem volt még barátnőm. Nyilván amiatt nem, amit már leírtam az első hsz-emben: a belső hiányosságaim miatt, meg amiatt, hogy sajnos az interneten így mennek a dolgok, erről volt már szó korábban.

Sajnos a kinézetnek van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy akiknek előnytelen a kinézetük, illetve annak mondják magukat, azoknak lerontja az önbizalmát, de egy viszonylag jó megjelenés sem képes megemelni azokét, akiknek hozzám hasonlóan belső gondjaik vannak.

Be kell látni, hogy igazságtalan az élet, mert mégis a kinézet az a dolog, amit egy másik ember lát, és az első benyomásokat ez alapján szerzik meg egymásról az emberek. Tényleg igaz az, amit sokan vallanak, hogy "a külső megfog, a belső megtart".

Viszont arről senki nem tehet, hogy milyen az arcformája, meg a testalkata. Holott ha belegondolunk, egy embernek minden valódi értéke belül van, és ebből a szempontból nézve én sem tartom magamat értéktelen embernek. De az a baj, hogy pont azok a belső dolgok hiányoznak belőlem, amik a legjobban kellenének egy ismerkedéshez: a bátorság, kezdeményezőkészség, lazaság.

2013. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/183 anonim ***** válasza:
24%

Én értem , hogy pocsékul érezheted magad, de ezen aztán marha sokat segíthet, ha pénzért nőhöz jutsz és látod hogy erőlködik rajtad és belül undorodik.

Hát te tudod.

Én valóban nem látok bele az emberek helyzetébe, nyomorúságaiba, csak elmondtam ,hogy a prostizás nagyon negatív cselekedet és jócskán zuhan erkölcsileg aki ilyet tesz, és nem biztos hogy olyan jó néven veszi majd a kedves, erre sem árt gondolni.

Nem gyilkoshoz hasonlítalak hanem példának hoztam szélsőséges eseteket a megbocsátásra.

A párod mondjuk esetlegesen érdeklődhet és számon kérhet, mert joga van tudni kivel van együtt, az marhára mindegy,hogy tégeg nem érdekel a múlt.

Ne forgasd ki a szavaimat.Nem az eltartás a lényeg hanem a múlt, egy prosti aki megváltozott, elvennéd?

Sajnos bizonyíték nélkül nem fogadom el az állításaidat.

Az a te problémád, hogy engem ebben az erkölcstelen világban egy zsarnoknak akarsz beállítani, senki nem akar büntetni okoska, hanem ha választani lehet két amúgy rendes férfi között, egy nő szerintem inkább a nem k*rvázós pasit mellett voksol.

2013. máj. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/183 Mi közöd Tőle ***** válasza:
18%

Elolvastam pár hozzászólást az elmúlt két napból. Azt a hölgyet, aki itt papol az erkölcsösség jelentőségén, azt meg kell kérni finoman, hogy hagyja el ezt a témát. A 30 éves szűzeink, akik olyan frusztrációkkal küzdenek, hogy még egy prostituáltat sem mernek felhívni, mert félnek, hogy ki kell mozdulniuk a kis komfort zónájukból, azokon az ilyen jellegű bűntudatébresztés egyáltalán nem segít!


Én az ilyen szentfazék dumák helyett inkább azon lobbiznék, hogy a hivatásosok mint fizetség, fogadják el a különböző egészségpénztári tagkártyákat. Ami logikusan belegondolva teljesen jó lenne, mert a férfi lélek egészségéhez elengedhetetlen, hogy egy nő akármilyen szinten törődjön vele.


A lényeg az srácok, hogy akinek nyílt seb van a lába között, az olyantól ne fogadjatok el a problémátokkal kapcsolatban tanácsokat...

2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/183 anonim ***** válasza:
78%

Olvasgattam én is ezt az utolsó pár hozzászólást. A "hivatásos" nők tényleg undorítóak, ebben igaza van, aki ezt írta. Dőreség azzal példálózni, hogy mit szól a jövendőbeli kedves, hiszen mit szólhatna egy nem létező személy bármihez is hozzá? Ezt már minden mindegy alapon kell kezelni, az legyen a döntő, hogy az illetőnek van gyomra a dologhoz, avagy nincs. Nekem nincs, emiatt nem élek vele.


Viszont elfelejtődött, illetve csak nagyon érintőlegesen lett megemlítve, hogy ebben a világban a férfiak számára ingyenszex NINCS! Na jó, ha a kinézeted alapján a legjobb 20%-ban vagy, akkor van. Egyébként: vagy így, vagy úgy, de fizetsz. Szóval jól alkalmazkodtak a nők ehhez a feminista világhoz, hamar megtanultak politizálni a "nyílt sebükkel", ezt a demográfiai helyzet is segíti. Ugyanis tény, hogy a 18-30 éves korosztályban Magyarországon 106 férfira jut 100 nő. Itt ebben a topikban összefújta a szél azt a 6-ot, akire nem jut nő.


A nők felé van egy társadalmi elvárás, miszerint a nők "erényesek". Ezt úgy ahogy van, el lehet felejteni. Ez csak a kommunikációjuk része, hogy megfeleljenek a társadalmi elvárásoknak. Erre jó példa az egyik fórumtársunk, aki egy hasonló topikban papolt, hogy neki nem számít a külső, meg az, hogy valaki izmos-e, aztán elkottyintotta pár hozzászólással később, hogy a barátja nehézsúlyú MMA-ketrecharcos, aztán még ő kérte ki magának, amikor a hitelessége meg lett kérdőjelezve. A másik véglet a minden nő k.rva. Az igazság valahol a kettő között van. Ugyanis mi számít egy nőnek? A külső, vagy a belső, vagy a pénz, vagy mi? Igazából a státusz számít, a közösségben elfoglalt helye az illetőnek. És mi újság a külsővel, számít-e és milyen módon? Eléggé számít, hiszen azt látja meg elsőnek. Van a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Ezt kissé át kell hangszerelni. A külső közvetíti a státuszt, ami ha jó, akkor ígéretes, és majd kiderül, hogy milyen.


Egy ismerős, tipikus jó pasi (napbarnított, szálkásra gyúrt, jóképű) elment Thaiföldre nyaralni (van neki miből, mert meglehetősen jól áll), gondolta, felpróbálja a thai csajokat, mondván az itteniekben térdig jár. A csajok kiröhögték, de a piacon mindig adtak neki kaját Pattayában. Ugyanis a külseje mit közvetít az itteni (nyugati) kultúrkörben? Napbarnított (az, hogy ez szoli vagy nem, lényegtelen a szolárium iparág is erre épít), tehát télen is nyaralgat és van pénze erre. Szálkásra gyúrt, tehát van pénze egészséges kajára, nem kenyeret és parizert eszik, illetve van pénze, ideje és energiája gyúrni meg fitness-wellness-ezni. Milyen státuszt közvetít a külseje Thaiföldön? Napbarnított, tehát egész nap kint kapál napszámban, vagy kubikol az útépítéseken (ami itt a szoli, az Thaiföldön a bőrfehérítő krém, ugyanis ott a fehér bőr jelenti a magasabb státuszt, mert az irodisták és a cégvezetők nem sülnek le a napon), szálkásra gyúrt, tehát nehéz fizikai munkát végez napi egy tál rizsért. A piacosok ingyen adtak neki enni, mert azt hitték, hogy menekült.


A nők igényeire visszatérve, sokszor elhangzik, hogy "jaj, a nők igényei az egekben". Igen, ott van, mert megtehetik. Most már megtehetik, mert meg lett nekik engedve. Észak-Afrikában, ahol körülmetélik őket, ott nem tehetik meg. A gyerekek is ha rosszalkodnak, és elnézed neki, persze, hogy feszegeti a határokat és egyre messzebbre megy, ez természetes emberi reakció. Tehát a világ is olyan, hogy nem kedvez, ebben is van igazság. A nők igényeiről született is egy anekdota:


Megnyílik egy új üzlet, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak.


A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:

- Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.

- 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak.

- Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következő szintre.

- Előző emeletre visszamenni nem lehet.


Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának.

Az első emelet ajtaján a következő felirat várja: Ezeknek a férfiaknak van munkája- A nő úgy dönt, hogy megnézi a következő emeletet.

A második emelet ajtaján ez áll: Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket.

- A nő továbbmegy.

A harmadik emeleten: Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképűek.

- Wow, gondolja a nő, és továbbmegy.

A negyedik emeleten: Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek és segítenek a házimunkában.

- Hihetetlen, gondolja a nő, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami ara készteti hogy továbbmenjen.

Az ötödik emelet: Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek, segítenek a házimunkában és romantikusak!

Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillanatban megtorpan és felmegy a hatodikra.

Az ajtó ezt találja: Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nők sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást.


Az utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.


Az első emeleten vannak a nők akik szeretik a szexet.

A másodikon a nők akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük időnként elmegy sörözni a cimborákkal.

A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még soha SENKI sem járt!!



Visszatérve a topikindítóra, aszongya:


"Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, nem csak szexuális értelemben, hanem hogy kiegészítse az életem, szeressen nagyon és engedje, h szeressem" - az élet nem brazil szappanopera, sem nem Disney-rajzfilm.


Át kell ezt is hangszerelni kicsit realista stílusra:


"Viszont nagyon vágyom valakire már, természetesen egy nőre, aki nemcsak szexuális értelemben, hanem minden értelemben kihasznál, átver, alázzon meg nagyon, és engedem neki, h megalázzon" - ez így már valóságosabb, csak elég elolvasni az első 5 oldalt a Szerelem, szex rovatból, illetve figyelemmel kísérni az ismerőseid magánéletét, hamar kiderül, hogy a nők elég messze vannak az erényességtől, csak a kommunikációjuk olyan.


Hiszen te is elismerted, hogy az elutasítási formuláik is nettó hazugságok, ugye? Akkor mi garantálja, hogy párkapcsolatban is őszinték lesznek, egy olyan szituációban, ahol érzelmi nyomás alatt vannak? A nem létező "erényességük"? Tehát gyakorlatilag kiderült, hogy akiknél eddig kezdeményeztél, egytől-egyig jellemtelen hulladékok, akire nemhogy az idődet, egy 6.35-ös skulót is teljesen felesleges pazarolni, valamelyik izomjózsi dugópartija úgyis intenzívre küldi egyszer, nem a te dolgod, se a bosszú, se az időpazarlás. Neked az a dolgod, hogy eldöntsd, hogy vállalsz-e párkapcsolatot, annak minden örömével és bajával együtt, és keresel egy olyan nőt, aki nem csak kommunikál az erényességről, hanem magáénak is vallja, vagy beletörődsz a helyzetedbe, és vagy elmész hivatásoshoz, ha a gyomrod bírja, vagy nem, ha nem bírja. De ha elmész, akkor nem papolhatsz erényességről.....

2013. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/183 anonim ***** válasza:
100%

Én is totál esélytelennek tartom magam a nőknél. Eddig talán csak azért nem mentem el prostihoz, mert annyira kegyetlenül ronda és ocsmány a külsőm, hogy jó eséllyel még ők is elzavarnának (ráadásul úgy, hogy még túlsúlyos sem vagyok).


30/f

2013. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!