Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a gyönyörűszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a gyönyörűszép munkatársnőmbe, de eljegyezték... Azért van még remény?

Figyelt kérdés

Dolgozik nálunk az irodában egy gyönyörűszép lány. Mikor megérkezett, pár hónap múlva beleszerettem. 35 éves vagyok és szűz. Nem volt még barátnőm. Csókolózni se csókolóztam.


Ő 8 évvel fiatalabb nálam. Sokáig nem akarta eljegyezni a pasija, de most megtette. Idén ráadásul elbuktam egy jó lakást is, mert nem mertem rá 80-20% arányú hitelt felvenni (20% önrésszel).


A vőlegénynek meg vett a család már régen, mert millerek. A csaj sokat panaszkodott nekem a pasijára munkaidőben. Ezért abban ringattam magam, hogy egyszer majd együtt leszünk.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:33
 81/102 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy egy egyperces táncért a tömegben érdemes lenne végignézned az egész napot, ahogy feleségül megy a párjához, de ez már nem a mi terepünk.
2023. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 Stormgorog válasza:
85%

Erre válaszolnék:

Semmit nem jelent hogy panaszkodik. Kellett neki egy lelki szemeteslada akivel megossza a dolgokat ennyi. Nekem volt olyan, hogy a csaj minden mocsok patkanynak elhordta az exet, aztan 4 nap mulva visszament hozza. :D. Felejtos.


Válaszom :

A kutya is visszamegy a hányásához és megeszi :D

2023. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
87%
Nincs remény, és NAGYON örüljél neki, mert ha lenne, akkor százszor rosszabb lenne!
2023. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretnélek megbántani és nem is ismerlek, de ilyen előélettel még ha szakítana a pasijával sem jönne össze veled egy párkapcsolati szempontból tapasztalt nő! Ha pedig összejönne is neked pokol lenne, mert hasonlítgatnád magad az exhez/exekhez abból kifolyólag hogy neked nincs múltad. Ha az embernek volt pl 5 több éves kapcsolata nem izgatja a csaj exe....de így?

Tönkrementél volna....szerintem ne menj az esküvőre és szerintem a kolléganő egyáltalán nem empatikus hogy meghívott téged, hiszen tudja jól hogy ez neked rosszul esik....

2023. febr. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos vannak ilyen emberek. Én is 31 múltam, de nem volt senkim még. Persze, elmehettem volna k.rvázni, mint ahogyan itt tanácsolták a kérdezőnek. De ez valakinek egyszerűen nem vágya. Nekem is van önértékelési zavarom (valószínűleg), az önbizalmam is sokszor a béka segge alatt van.

A tapasztalat ezen a téren is fontos. De amíg ez mondjuk 18-20 évesen nem gáz, addig 30 felett már az. Persze előfordul, és személyenként változó, hogy miért is van. A legegyszerűbbnek az hangzik, ha szimplán egy bődületes nagy változás lenne a személyiségben. De ez ugye nem sokaknak megy, mert ez nem egy film vagy anime. Ha a kérdező (vagy én) egy 10-es pasival cserélne testet, nagy valószínűséggel ugyanúgy viselkedne. Persze a nők felfigyelnének, de lelkileg ugyanaz az ember volna. Gondolom pszichológussal kéne ezt megbeszélni. Biztosan ilyen témában is tud megoldást. Ezt én is úgy mondom, hogy én sem mennék el beszélgetni ilyen témában sem. De valszeg ez volna az egyik megoldás. A másik, hogy esetleg hasonló helyzetben lévő emberekkel (lehetőleg nőkkel) ismerkedni. Mondjuk nőkből talán kevesebb van, mint férfiból de nem tudom.

Az incel-eket szeretik emlegetni. Persze leegyszerűsítve ha veszünk 100 nőt, meg 110 pasit. Vegyük azt hogy mindenkinek egy párja van, nem kavar félre. Tudom ez nem életszerű, de legyen így, egyszerűbb. Marad a 10 pasi magányban. Ha nem gyilkolnak meg egy pasit sem, akkor tehetnek akármit, maradnak úgy ahogy vannak. Az élet nem ilyen, és kb mindig találni valakit, aki hajlandó egy alkalmi kapcsolatra. Csak ezek az emberek nem egy kezdőre vágynak.


Mondhatni ebben a helyzetben marha nagy szerencse kell, hogy az ilyen ember találjon egy kedves és megértő nőt.

2023. febr. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
100%
Nála nincs és nem is lesz. De másnál még lehet esélyed.
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
90%

Tipikus példája vagy hogy férfiak miért maradnak szűzek még 35 évesen is.

Teljesen félre értelmezed a nő férfi kapcsolatot,és persze csakis egy gyönyörűszép lányra gerjedsz,aki amúgy egy aranyásó,ha egy gazadag nyuggerral akarja el képzelni az életet.

Helyre kellene tenned a realitás érzéked,gyorsan.

febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
100%

Azért mennél el az esküvőjére hogy táncolhass vele... Hát basszus. Én is voltam nagyon szerelmes olyanba aki nem engem választott, de az esküvőjéről még képet se akartam látni, nemhogy elmenni rá. Pont elég volt amikor megtudtam hogy lesz (a nőről tudtam, mikor megismertem már együtt voltak). Akkor se mentem volna ha fizet erte, ami fotósként még meg is történhetett volna.

Ne kínozd magad, és lépj végre túl rajta! Van még pár nő ezen a világon, bár az kétségtelen hogy 35 eves szűzként hátrányban vagy... Engem a szüzesség önmagában nem zavarna, de az hogy mindez 35 évesen, az már valami komolyabb problémára utal. Ami igaz is, hisz ugy ragaszkodsz ehhez az elérhetetlen nőhöz,mintha a feleséged lenne. Vagyis még sokkal jobban is...


A nő meg ha tudja mit érzel iránta, akkor bunkóság volt meghívnia. Vagy csak illemből tette, bízva benne hogy nem vagy olyan hülye, hogy el is menj szétszaggatni a sajat lelked.

febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta, hogy vagy, kérdező?
febr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
100%
Keine.
febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!