Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a gyönyörűszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a gyönyörűszép munkatársnőmbe, de eljegyezték... Azért van még remény?

Figyelt kérdés

Dolgozik nálunk az irodában egy gyönyörűszép lány. Mikor megérkezett, pár hónap múlva beleszerettem. 35 éves vagyok és szűz. Nem volt még barátnőm. Csókolózni se csókolóztam.


Ő 8 évvel fiatalabb nálam. Sokáig nem akarta eljegyezni a pasija, de most megtette. Idén ráadásul elbuktam egy jó lakást is, mert nem mertem rá 80-20% arányú hitelt felvenni (20% önrésszel).


A vőlegénynek meg vett a család már régen, mert millerek. A csaj sokat panaszkodott nekem a pasijára munkaidőben. Ezért abban ringattam magam, hogy egyszer majd együtt leszünk.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
95%
Nincs.
2022. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
96%

Nem azért ringattad magad ábrándokba, mert vonzódást éreztél felőle, hanem mert neked panaszkodott. A lelki szemetesládája lehetsz a jövőben is max, de többre szerintem ne reménykedj.

És hogy jön ide az elbukott ingatlanod???

2022. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
30%
Szegény. Nem talált jobbat mint azt akire állandoan panaszkodik. Megalkuvó.
2022. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem jelent hogy panaszkodik. Kellett neki egy lelki szemeteslada akivel megossza a dolgokat ennyi. Nekem volt olyan, hogy a csaj minden mocsok patkanynak elhordta az exet, aztan 4 nap mulva visszament hozza. :D. Felejtos.
2022. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide az elbukott ingatlanom, hogy ott sem voltam igazi férfi.
2022. júl. 16. 17:47
 6/102 anonim ***** válasza:
13%
Hogy a fenébe nem lenne: általában 1-2-3 éven belül válás lesz a vége a mostani nagy mennyegzőknek, igaz, ekkor már a nő használt nő lesz csak...
2022. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
23%
nem buktad el, mivel meg sem vetted. ilyen nő volt nálam is. panaszkodott nekem, felmondtam, majd szétmentek később és mással jött össze, nem velem. 35 vagy és nincs lakásod? degáz...
2022. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim ***** válasza:
93%
8. As nem fogom a kerdezo partjat de aruld mar el nekem hogy a mostani arak mellett ki a halal f...a engedhet meg maganak sajat hazat? Hitel, csok, gazdag hatter, orokles nelkul?
2022. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
16%
Van remény igen, én is el vagyok jegyezve, mégis más pasival kavarok. :) L
2022. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 A kérdező kommentje:
6: Állítása szerint a pasija lomha. Visegrádi nyugger. De az ágyban egy csődör. Én, tekintve, hogy még szűz vagyok 35 évesen, nem tudom, hogy tudtam volna úgy eljuttatni a csúcsra, hogy utána magához se térjen.
2022. júl. 16. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!