Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a gyönyörűszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a gyönyörűszép munkatársnőmbe, de eljegyezték... Azért van még remény?

Figyelt kérdés

Dolgozik nálunk az irodában egy gyönyörűszép lány. Mikor megérkezett, pár hónap múlva beleszerettem. 35 éves vagyok és szűz. Nem volt még barátnőm. Csókolózni se csókolóztam.


Ő 8 évvel fiatalabb nálam. Sokáig nem akarta eljegyezni a pasija, de most megtette. Idén ráadásul elbuktam egy jó lakást is, mert nem mertem rá 80-20% arányú hitelt felvenni (20% önrésszel).


A vőlegénynek meg vett a család már régen, mert millerek. A csaj sokat panaszkodott nekem a pasijára munkaidőben. Ezért abban ringattam magam, hogy egyszer majd együtt leszünk.


Szerintetek?



2022. júl. 16. 17:33
 51/102 anonim ***** válasza:
56%

A lányoknak általában irreális elvárásaik vannak. Én pedig csak attól akartam bármit is, akibe beleszerettem. A többi egyszerűen nem érdekelt.



Ez a nyomorekok dumaja. Érdekes, ezeket a nagy elvarasokat mégis 10/9 ferfi meg tudja ugorni? Biztos nem veled van a baj hm?

2022. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
71%
Te úgy látod, hogy körülötted csak annak volt 35 éves koráig nullánál több, szerelmi alapon létrejött kapcsolata, aki kivételesen jó adottságokkal/körülményekkel rendelkezett? Nem arra akarok kilyukadni, hogy csakis taszító, kiállhatatlan ember lehetsz, de amit mondasz, az önmagában nem jelenthet magyarázatot, mert nem igaz, vagy legalábbis nem ilyen szélsőséges formában.
2022. aug. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 A kérdező kommentje:
Akkor vedd úgy, hogy azok számára, akikbe beleszerettem, taszító, kiállhatatlan ember voltam. A többi viszont nem érdekelt, mert akibe nem voltam szerelmes, attól nrm akartam semmit.
2022. aug. 11. 13:34
 54/102 anonim ***** válasza:
82%
Ez meg úgy hangzik, mintha valójában a te elvárásaid lennének irreálisak, ezzel a nővel kapcsolatban is a szépségét hangsúlyozod, nem lepne meg, ha kiderülne, hogy az a néhány nő, akit kitüntettél a szerelmeddel, egytől egyig 10/10-es bomba volt.
2022. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 A kérdező kommentje:
Nem voltak bomba nők. Ha pontozni kell, én általában 4-5-6-os csajokhoz vonzódom, és leszek beléjük szerelmes, eddigi tapasztalat alapján. Fölötte már nem. Akiről szó van, ő 5/10-es.
2022. aug. 14. 21:29
 56/102 anonim ***** válasza:
69%
Beszélgess vele, az nem árthat.
2022. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel magadnak a kérdést, hogy vajon szóba állt volna veled a kiszemelt, ha egy szórakozóhelyen vagytok. Kétlem, te konkrétan készen kaptál egy szitut. Ha annyira nem akart volna eljegyzést a nő nem teszi meg, ennyi. Fogadd el hogy nem kell rárepkedni más párjára, te örülnél neki?
2022. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 A kérdező kommentje:
Nem repkedtem rá, csak bíztam benne, hogy egyszer szakítanak, és talán együtt lehetünk. Nyomulni se nyomultam.
2022. aug. 24. 00:22
 59/102 anonim ***** válasza:
100%
Oké akkor fogadd el hogy ez van
2022. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 A kérdező kommentje:
Hogyan vehetném rá, hogy felbontsa az eljegyzést? Azon is gondolkodtam, hogy mindent bevallok neki. Csak félek, hogy kirúgnak.
2022. aug. 24. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!