Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt velem? Örökre így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Örökre így maradok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mimt egy darab szikla. Eláltam, és azóta hiába próbálkozom, senki nem tud megmozgatni. Egyszerűen nem érdekelnek... még a világ legjobb, legrendesebb embere se, aki tiszta szívvel szeret engem és mindenünk meglehetne...

Családot akartam mindig is, minden ismerősöm terhes, férjezett, gyermekes. De én úgy érzem, nekem ez sosem adatik meg. Egyszer azért, mert a férjem egy popsibuksi volt, aztán azért, mert olyan érzéketlen lettem, mint egy teáskanál.. vágyom a szerelemre. Adni, kapni.. a jövő építésére, családalapításra.. de minden olyan értelmét vesztett lett.

Lesz ez másképp, vagy 29 évesen vessek keresztet az életemre?

Köszi, hogy elolvastad..



2021. szept. 19. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Mi az, hogy popsibuksi volt?:))
2021. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

S*ggfej.

Nem törődött a kapcsolatunkkal, a házunkkal, de cserébe hetente szétverte a haverjaival, buliztak. Én meg volt, hogy éjfélkor estem haza munkából... ez olyan heti 3x volt.. mikor kiraktam a társaságot, buligyilkos szemétláda lettem.

2021. szept. 19. 12:06
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
Kitaláljuk, 14/F.
2021. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A f*s kapcsolatod olyan mély sebeket okozott, hogy azt belső munka nélkül nem fogod feldolgozni, méghozzá szakemberrel. Árad belőled a negativítás, a fájdalom és a feszültség pár sor alapján is, pedig csak a neten vagyunk.


Nem kell temetni magad, újra felépítheted, de elég kemény munka áll előtted, szóval számolj hosszú idővel.

2021. szept. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindenkinek minden ismerősének és rokonának gyereke van házas vagy terhes.....


volt egy rossz kapcsolatod


legközelebb talán jobb lesz.


nem 49 éves vagy, hogy fel kelljen adni.

2021. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani szeretnélek, csak inkább felvetnék pár dolgot:


"Családot akartam mindig is, minden ismerősöm terhes,"

"...senki nem tud megmozgatni. Egyszerűen nem érdekelnek"


Én ezekből a mondatokból arra is tudok gondolni, hogy fontosabbak a saját célok, mint maga a személy. Magyarán, feltenném magamnak a kérdést, hogy társat keresek-e, vagy pedig a céljaim megvalósulását szerettem volna (gyerekek), de nincs hozzá partner.


Ha az utóbbi eset van, akkor lehet hogy azért nem érdekel senki igazán, mert a családalapítást szeretted volna eredetileg is, viszont szerintem fordítva kéne lennie a dolognak... tehát két ember szereti egymást, és a kapcsolatuk annyira szoros, annyira boldogok, hogy családot alapítanak. Nem tudom mennyire érthető így a felvetés.

Így viszont ha csak a családalapítás a cél, akkor a társ nem annyira "érdekes".


Hangsúlyozom, nem bántás, csak felvetés.

2021. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok, köszönöm! 🙂
2021. szept. 19. 12:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
popsibuksi ...ezt köszi, nagyon nevetek 😃😃🤣🤣😂😂 végig sem tudtam olvasni 😂
2021. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Érdekes felvetés, igazán, és valóban, ahogy visszaolvastam, így is lejöhet.

De nem. Hála égnek nem így van.

Exem volt a mindenem. Mindent feladtam érte és megadtam, amit lehetett. Vele akartam családot alapítani, de nyilván most fáj, hogy az álmaim romokba dőltek. Elég pocsék családi hátterem van, szóval, ha úgy alakul, inkább nem lesz gyermekem, nem akarok egy ártatlan életet önzőségből tönkre tenni. Egyész egyszerűen azt érzem, nem fogok tudni szeretni senkit már... innen kezdve az egész nyilván bukta..

2021. szept. 19. 12:37
 10/21 A kérdező kommentje:
Szívesen 😅
2021. szept. 19. 12:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!