Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írnátok haverságból/barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok haverságból/barátságból szerelem lett történeteket, akivel már történt ilyesmi?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtetek el másként nézni a másikra vagy ő hogyan jelezte nektek, hogy már többet szeretne?
2021. júl. 27. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy beszélgettünk úgy jöttek elő egyre gyakrabban az intimebb témák (nem feltétlen kell rosszra gondolni, csak nem találtam jobb szót), aztán alakult magától.
2021. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam, amikor megismertem, ő 24. Eszünkbe se jutott semmi, de közös hobbi miatt heti kapcsolatban voltunk. Nagyon jó barátok lettünk az évek során, aztán a hobbinkat kis időre abba kellett hagyni és mindkettőnknek feltűnt, hogy igazából nem is a csapat meg a tevékenység hiányzik annyira, hanem a másik. Akkor már 18 voltam, randiztunk, kb meg is beszéltük, hogy hol fogunk lakni, hány gyerekünk lesz, stb. 😄 másfél évvel később hozzámentem, azóta is minden rendben. 46N
2021. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tetszik a történeted :)
2021. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokat leveleztünk egy közös elhivatottság kapcsán. Kezdetben tényleg csak baráti alapon. Aztán, eltelt talán egy év is, vagy több. Ritkán jelentkezett, de akkor bókolt és célzásokat tett arra vonatkozóan, hogy bejövök neki. Akkor már rossz kapcsolatban élt, ahogy én is. Aztán egy szép napon elhívott egy eseményre kettesben... és onnantól elindult a lavina. Én érzem, hogy totál belezúgtam.
2021. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!