Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van köztetek olyan, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, vagy ismertek olyanokat akik évek ( vagy évtizedek) után jöttek össze először vagy újra a nagy szerelmükkel? Hogy alakukt a történetetek, az életetek?

Figyelt kérdés

Ha nem ismertek ilyet, tudtok olyan könyvet ajánlani, ami erről szól?


Nagyon köszönöm! :)



2020. márc. 13. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Kettő jutott eszembe. Egyik az én törénetem, bár ott csak két év szünet volt. Első igazi szerelmemmel találkoztam újra egy ismerősöm szalagavatóján. A srác akkor egy volt osztálytársammal járt. Nos, újra megláttuk egymást és ugyan azzal az őrülettel vetettük bele magunkat a kapcsolatba, ahogy legelőször. A csajt abban a pillanatban otthagyta. Sajnos a frenetikus boldogság ismét nem tartott sokáig. Bár rendkívüli testi lelki vonzalom volt köztük, de valahogy más téren nem illettünk össze. Hiába akartuk, valahogy mindig elsodrodtunk egymástól. Nem igazán értettük meg egymást. Később harmadjára is ugyanez megismétlődött, pár év szünet után és ismét vége lett hamarosan. Ettől függetlenül szép emlék és egyben szomorú, hogy így alakult.


Másik, keresztanyám esete. Fiatalkori szerelme plátói volt. A férfi még akkor, viszonylag fiatalon fuvarosnak állt és ország, világ felé utazgatott. Végül már hatvanon felül volt, mikor hazaköltözött és nyugdíjba vonult. Akkor keresztanyámmal újra találkozott és előjött a régi szerelem. 66 évesen hozzáment feleségül. Kapcsolatuk csak látszólag volt boldog. Keresztapám megcsalta, rosszul bánt vele.

2020. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


Kár, hogy egyik sem alakult igazán "happy end-dé"! :/

2020. márc. 13. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza hozzád, Ahol a szivárvány véget ér, Egy nap (ezt nem tudom, hogy van-e könyvben, csak a filmet láttam). Hasonló sztori mind a három, aranyos kis történetek szerintem. ☺️
2020. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi #3-mas! :)
2020. márc. 24. 03:57
 5/7 anonim válasza:

Szia, én a saját történetenet tudom leírni.


Olyan 12 éves körül voltam, mikor barátnőmmel felkerestük a legjobb jatszoteret a környéken. Ott megismerkedtünk a helyi gyerekekkel (főleg fiukkal). Egy idő után gyerek szerelem lett köztem és az egyik fiu között (előtte jóba voltam egy másikkal, de csak hülyülés szinten). Szóval a fiúval komolyabb volt a dolog, de sajnos keveset tudtunk találkozni, akkoriban sokszor "szobafogságban" voltam, és nen mehettem le a játszótérre. Emiatt igazából szétmentük, egy ideig nen is találkoztunk. Ezen felül kicsit féltem a dologtól, sem előtte sem utána nem volt ilyen érzésem egyik fiúmmal sem.

Pár év múlva, mikor 15 voltam, rámírt, hogy mi újság velem, rég beszéltünk. Elkezdtünk találkozni, néha hármasban a barátjával, aztan igazából az ő segítségével léptünk meg azt, hogy valójában mindketten ugyan azt szeretnénk, úgyhogy végül összejöttünk.

Ez már 10 éve történt, azóta is együtt vagyunk, idén volt az esküvőnk :)


Tipikusan az a történet, hogy ha szeretsz valakit, engedd el, ha visszajön hozzád, tenyleg a tied marad. *-*

2021. nov. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok #5-ös válaszoló! 🙂


További sok boldogságot kívánok Nektek! 😊

2021. nov. 25. 07:53
 7/7 anonim válasza:
Köszönjük szépen! 😊😍
2021. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!