Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan igazságtalan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan igazságtalan, hogy a férfiak szerethetik, elvehetik, élhetik a 20 25 30 évvel fiatalabb szerelmükkel az életüket, mi nők meg nem (? )

Figyelt kérdés
A férfiaknak kedvez minden, náluk a pénz, a hatalom, egyenlőséget!
2016. márc. 4. 17:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kérdés elég gyenge provokáció, de meglátjuk mit hoz még az este.
2016. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Ne b ál már ki velem mostanában próbálok kezdeni valamit egy 40 éves nővel. (29 vagyok)
2016. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyenge provokáció.
2016. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Juj,búj vissza ahonnét jöttél.
2016. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
A nők meg akármikor dughatnak. Férfiak csak akkor, ha a nő is akarja.
2016. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó anya-komplexusos pasi van, aki a magánál 20-30 évvel idősebb nőket szereti. Csak én ismerősi körömben két olyan is van, aki így tart el idős nőt, meg annak gyerekeit / unokáit. S van, hogy normális férfi szeret bele egy elbűvölő személyiségbe, ami nála jóval idősebb testbe van zárva. De ez a kérdés szerintem is csak szimpla provokáció...
2016. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok provokáció, hús vér , érző emberi lény vagyok. Történetesen nő és ennek okán hátrányos helyzetű.


A károgók sorolják fel azonnal az ismerőseiket ahol a nő jóval idősebb és nem csak hálószobákban bújkálnak a kedvesükkel, hanem kiléphetnek a napfénybe is :) A jelenleg érvényben levő társadalmi normák elítélőek, kirekesztőek velünk szemben.

2016. márc. 4. 17:27
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
#7 Attól még, hogy valós személy vagy még lehetsz provokáció... és az is vagy.
2016. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
te hol élsz valami muszlin közöségben
2016. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Eddig egyetlen egy példát sem hoztatok, a kamaszos idehányt dacválaszok nem túlságosan meggyőzőek .
2016. márc. 4. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!