Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazságtalan az élet olykor nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságtalan az élet olykor nem?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy olyan lánnyal, akinek ilyen fura csúnya csík szerűség volt a fogain. Amikor először megláttam mosolyogni fura volt, de nem undorodtam vagy ilyesmi. Vékony volt, pláne arcra nagyon keskeny, egyáltalán nem az a típus amin megakad a férfiak szeme, és azt mondják wow...

De hát a szerelem vak, nem tudom miért, de szép lassan beleszerettem. Nem sokkal azután, hogy együtt voltunk jött ismeretlen lány facebookon.

Megdicsérte a képemet, hogy de jó tested van... Aztán bejelölt, hogy észrevegyem rám írt... Elkezdtünk chatelni.

Olyan lány volt, amiről a legtöbben csak álmodnak szerintem. Gyönyörű mosoly, hibátlan test, formás cicik, nem kívánhatnál többet. Kérdezte van-e valakim.

Mondom neki, amint látod valakit írt a facebook falamra egy szerelmes posztot...

Erre írja nekem, ez a rondaság a barátnőd? Mit eszel rajta? Nem akarsz találkozni velem inkább?

Tudni kell, hogy 2 hete voltam együtt a leányzóval, tehát gyorsan kitáncolhattam volna a kapcsolatból...


De helyette leoltottam ezt a nőnemű egyedet... Hogy mégis hogy merészel róla így beszélni... Majd én eldöntöm kivel leszek, letiltottam és elküldtem nagyon csúnyán...


Ezt követően a barátom néhány héttel később, a mostanra már exnek számító barátnőm előtt megjegyzi, hogy rendes pasit találtál, nem nézte a külsőségeket.

Erre fogta magát a csaj és faképnél hagyott és hazament... Lebasztam a haveromat, de utólag beláttam, hogy az akkori barátnőm ezt nagyon túlreagálta. Csak hülye módon pár sör után kicsit talán már mámoros állapotban így akart dicsérni a barátom engemet előtte...

Aztán természetesen nem volt megállás, elindultunk a lejtőn, persze nem emiatt, de ezután kezdődött minden...

Fura, mindenben számíthatott rám, amikor rájött egy epilepsziás roham végig aggódva ott voltam mellette... Cserébe kaptam egy hagyj a p*csába reakciót, nem szeretlek hazamegyek.


Nem tegnap volt, és még regényeket tudnék írni miket éltem át mellette, amíg élek nem fogom elfelejteni...


2015. dec. 17. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
És akkor most mi van?Hol van ez a lány?
2015. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy dolog ha a nő nem valami szép,ezt lehet kompenzálni csodás belsővel,ha azonban a belső is tré akkor nincs miről beszélni.
2015. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"rendes pasit találtál, nem nézte a külsőségeket."


És vajon te mit tettél, hogy a barátnőd érezze, nem értesz egyet ezzel a megalázó mondattal?

2015. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Biztosítottam az ellenkezőjéről már eleget azzal, ahogy vele bántam a kapcsolatunk során. Meg nem csak tettekkel, szavakkal is a szituációban...


Nah mind1 igazából csak megb*sz az unalom aztán nosztalgiaztam kicsit..

2015. dec. 17. 18:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Már bánod, hogy elhajtottad a bomba csajt, mi? :D
2015. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenki bánná hogy elúszott egy jó csaj, hazudik aki azt mondaná nem. Én is ugyanígy elküldtem volna a sunyiba.

De tudod mit, jól döntöttél. Ember vagy, ami nem sok mindenkiről mondható el ebben a világban. Büszke lehetsz magadra, komolyan.

A csajod nem tudta ezt értékelni, lesz olyan aki fogja nyugi!

2015. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Erre írja nekem, ez a rondaság a barátnőd? Mit eszel rajta? Nem akarsz találkozni velem inkább?"


Ezt így? És szerinted ez normális? Szerintem vagy egy agyhalott ribè, aki azzal szórakozik, hogy párokat robbant szét, majd lelép, vagy még az sem kizárt, hogy az excsajod tett próbára így. Nem hiszem, hogy egy bombanő rászorulna, hogy idegeneket keressen fészen, akiknek kínálgatja magát, szar volt abban a palacsintában mindenképp.

2015. dec. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!