Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy más dolgokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy más dolgokban el tudom fogadni, hogy igazságtalan az élet, de a párkeresésben nem?

Figyelt kérdés

Mindenki szeretne gazdag lenni, de nem lesz mindenki az. Ha én sem, attól még nem érezném, hogy ne lehetne teljes az életem. Ugyanígy még egy csomó dolog van, amit az emberek többsége szeretne, de nem jut ki mindenkinek, és én mindegyik nélkül el is lennék.

Viszont ha arra gondolok, hogy talán sosem lehet szép, nekem tetsző barátnőm, azt már nem tudom elviselni, az életkedvemet is elveszi.

Ez miért van?


2015. okt. 8. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nagyon nagyon sok munka sok pénz.

Sok pénz = plasztikai sebész = szép arc

sok munka = jó testalkat.

2015. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Ha nem tudod elfogadni,majd idővel megszokod.Én is pár évvel ezelőtt itt tartottam,mint Te,hogy nem tudtam elfogadni ezt a tényt,hogy nekem soha nem lehet barátnőm.

Na most viszont eltelt jó pár év,és be kellett látnom,hogy esélyem sincsen,mivel nem születtem helyesnek,jó genetikával...

És hiába tettem meg bármit érte,akkor sem jött össze semmi egyetlen nővel sem.Esélyt sem kaptam soha életemben egy nőtől sem...

24/F

2015. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Én még irigyellek is ezért.

Szerintem már a te gondolkodásod is előny valahol. Én a párkapcsolattal kapcsolatos dolgokat elfogadom, de az élet többi területén nagyon bánt az igazságtalanság és mégis jobb csak egy valami miatt elégedetlenkedni, mint a többi millió miatt. :)

2015. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy egy vagy ezer dolog teszi tönkre az életed
2015. okt. 8. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Azwrt nem lehet soha neked tetszo bartnod, mert nem avgy helyes avgy mert tul magasra teszed a merced?
2015. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, hogy mennyire vagyok helyes, túl magasra teszem a mércét, mivel olyan lánnyal nem lennék boldog, aki szerintem nem csinos, nekik viszont jut jóképű pasi is.
2015. okt. 8. 19:48
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát komolyan le a kalappal előtted kérdező, ezt így leírva itt még nem láttam eddig.Tőlem őszinteségből mára jeles :)


Mindenkinek jutna pár, más kérdés hogy nem akarjuk azokat elfogadni akivel/akikkel megkínál az élet.

2015. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát 7-es.

Ha 0-val kínál meg az élet,akkor elég nehéz lenne abból választani... ;)

Rám még a "legcsúnyább" nők sem nyomulnak,ők sem akarnak tőlem semmit,szóval ez nem befolyásoló tényező nálam. :D

24/F

2015. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fish1 ***** válasza:
73%
" talán sosem lehet szép, nekem tetsző barátnőm" - ebből a mondatból süt az önbizalomhiány. Ez rányomja a bélyegét a dolgaidra a párkeresés terén. Egy önbizalomhiányos embernek nincsen pozitív kisugárzása, így csak ugyanilyen bizonytalan nőket fogsz vonzani. Szerintem elsősorban a saját lelki dolgaidon kellene dolgoznod, és idővel megjön az eredmény. A változás mindig belőled indul el, mert ezáltal a környezeted is máshogy fog hozzád viszonyulni.
2015. okt. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Irigylem a problémádat. Az én anyám pszichésen beteg, és egyre rosszabb, és tehetetlennek érzem magam sokszor, mert annyi mindennel próbálkoztunk már, hogy jobb legyen, de ha van is siker, csak ideig-óráig, és megszólják a családot miatta, a szomszédok kibeszélnek minket, na, ez igazságtalan.
2015. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!