Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen igazsagtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazsagtalan az élet?

Figyelt kérdés
Utalom az eletem,a rossz kislanykoromat.kilatastalan az egesz eletem,Nekem nem valo ez az elet,amiota megszulettem csak a rossz er,semmi jo a szuleim nem szerettek,allandoan nyavajgok,pedig probalok,tenni hogy jo legyen.Senki nem szeret aki vagyok,mert mindig csak azert vannak mert tul kedves vagyok,es megteszek barmit ertuk.Nagyon mas lany vok mint a tobbi erzeki is.Mninden nap sirok.Nem all melletem senki.Semmi ertekeim ni.csenek.Meg mindig anyammal lakok nincs meg csaladom sem ferjem sem.Allandoan masok ,mondjak meg hogy mit csinaljak,mert nem vagyok hatarozott pedig kislanykoromba mar megedzothettem volna hiszen ott is majdnem megeroszakoltak,anyam nem nezz semmibe
2015. okt. 16. 07:47
 1/3 anonim válasza:
Mert az élet sajnos ilyen! De hogy olyan tanácsot ,segítséget tudjon adni bárki ami segít ahhoz tudni kellene azt is ,hogy mennyi idős vagy. F40
2015. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretethianyod van.
2015. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

magányos vagy és depressziós is jó eséllyel...


fel a fejjel! a sorsodon te tudsz változtatni,ne félj segítséget kérni! ha nincs kitől segítséged kérned,akkor egyedül kell felépítened magadban azt, amit mindenki másnak is! vagyis a következőket:


-te is értékes és életrevaló, szeretnivaló fontos ember vagy! csak úgy,mint bárki más!

-képes vagy rá!meg tudod csinálni!

-küzdeni kell.

2015. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!