Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazságtalan vele szemben így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságtalan vele szemben így egy kapcsolatban maradni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, viszont nem vagyok belé szerelmes. Soha nem is voltam. Másfél éve ismerkedtünk meg, ő állítása szerint rögtön belém szeretett, nekem viszont hosszú randizós időszak kellett, hogy megszeressem. Ő is tudja, hogy nekem ez nem szerelem volt első látásra, de azt mondja nem baj, mert tudja, hogy szeretem. És ez így is van. Ő a legjobb ember a világon, nagyon kedves, udvarias, türelmes, tudom hogy remek apa és férj lenne belőle, ami nekem nagyon fontos. Viszont néha bűntudatom van, hogy én nem tudom úgy, olyan lángolóan szeretni őt, ahogy ő engem. Szerintetek igazságtalan így vele maradni? Nagyon nem akarom, hogy vége legyen ennek a kapcsolatnak, ő az első férfi, akivel hosszú távon is el tudnám képzelni a jövőmet. Mit tegyek?

24/L


2015. dec. 22. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
maradj vele. sokkal fontosabb, hogy el tudod-e képzelni vele a jövődet, mint hogy szerelemmel szereted-e. a szerelem elmúlik, a barátság, szeretet, tisztelet fontosabb.
2015. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Ez az a kategória, amikor megtaláltad a tök jó pasit, még sem elég, amit nyújtani tud neked.

Gondolj csak vissza az előbbiekre, amikor szingli voltál.

Lehet hogy pont ilyen társat kerestél magadnak, és nem találtál. Most hogy megvan, meg nem tudod megfelelőképpen értékelni.

Amíg nincs meg mindent megadnál érte, amikor már a tied kevesebbet ér. :(


Szomorú az, ilyen, de ez van. Nem baj, de gondolkodj el ezen.


23/F

2015. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit szánalmas vagy.
2015. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sajnos igazságtalan. Ha már, másfél év alatt, nem lettél bele szerelmes, akkor már gond van. Nem hiába van bűntudatod. Érdekből ne legyünk senkivel. Ha valami gond lesz a kapcsolatban, ott borulni fog a bili, és elég keserű szájízzel fog továbbállni, megtörve.

Ezt valószínű, érzed is a lelked mélyén, és nem akarod megbántani ezzel hogy elmondod neki.

A legrosszabb dolog, mind két félnek.

2015. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
sztem kár húzni. Akaratodon kívül is eljöhet majd akibe szerelmes leszel
2015. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az elsővel értek eggyet.

N/24

2015. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első komolyabb gondnál borulni fog a kapcsolatotok, és akkor már nem számít, hogy mit mond a gyakorlatias észjárás. El tudod képzelni vele boldogan, felszabadultan a hátralévő életedet?
2015. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek el, vele tényleg látom magam akár 70 évesen is. Nagyon szeretem a barátom, és higgyétek el, értékelem is őt. Mindketten sokat teszünk a kapcsolatunkért, nem csak ő. Szinte minden együtt csinálunk, mindent megbeszélünk egymással. Nagyon szeretek vele lenni, tényleg olyan, mintha ő lenne a másik felem. Csak az a hülye szerelem, nem tudom miért nem jön. :( Attól nem félek, hogy másba beleszeretek, ha a jelenlegi páromba nem sikerült, másba se fog. Igazából életemben egyszer voltam szerelmes, és hát annak nem lett szép vége. Az a kapcsolat csak szexből, veszekedésekből, féltékenységből és szomorúságból állt. Ebből nem kérek még egyszer.
2015. dec. 22. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Te döntésed, tégy belátásod szerint, és maradj vele. Ha netán probléma lenne és borul a dolog, gondolj majd a fentebb leírtakra.
2015. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Te nem 14 éves vagy inkább?Vagy mi az a nagy érzés amit vársz?

A saját történetem:egyszer voltam szerelmes (vagy mi) ,egy hazug ,felszínes ,gyökérbe.Persze nem is jöttem össze vele ,de évekig nagyon vonzott ,most sem közömbös.Persze nem szoktam róla álmodozni ,vagy szomorkodni ,de öszintén mondom hogy iszonyúan vonzónak találom.

A férjem is vonzó a szememben ,de tényleg bevallom hogy nem annyira mint az a férfi.Ö viszont jó társ ,vicces ,kedves és megbízható.Azt sem mondanám ,hogy az általad vizionizált hatalmas nagy szerelem az ,amit érzek iránta.Mégsem cserélném le ,mert jól látod:a szerelem szenvedésböl ,veszekedésböl és nem mellesleg nagyon jó szexböl áll.Mérlegeld ,hogy neked melyikre van szükséged ,sajnos nemigen láttam még arany középutat (ideig óráig max).Egyszer hallottam egy mondást ,miszerint az igazi szerelem beteljesületlen marad...van benne valami.

2015. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!