Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, ha kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha kapcsolatban vagy, és beleszeretsz másba?

Figyelt kérdés

Több éves kapcsolatom van, jegyesek vagyunk, együtt élünk, mindenki azt várja, mikor lesz már esküvő.

Csak igazából nem olyan tökéletes a dolog, mint kéne, egyszerűen gyakran agresszív velem a párom ok nélkül, nincs türelme hozzám. Amikor rendes, akkor meg elég rendes.

Közben kiderült, hogy a egy barátommal nagyon közel állunk egymáshoz, sokkal jobban passzolnánk, nagyon sok hasonló dolog van a személyiségünkben.

Viszont nagyon messze lakunk egymástól, illetve nekem már itt minden "le van rendezve", évek óta gyűrűs menyasszony vagyok, nem lehet csak úgy kilépni. Nem vagyunk már gyerekek, hogy elrontottam, majd váltok.


Ilyenkor mi a megoldás?


2015. dec. 13. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy a pároddal és úgy érzed h nem is fog, akkor nincs más lehetőség csak a váltás, és hidd el még mindig jobb mint majd az ügyvédeket járni mert hozzámentél..
2015. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne valaki másért hagyd el (perszedrukkolok, hogy működjön a sraccal), hanem azèrt mert nem vagy boldog. Gyűrűs menyasszony évek óta? Bárki lehet az, gondolom nem véletlenül húzzatok évek óta. Egy agresszív férj mellől még nehezebb lelépni és akkor is lesznek majd, akik csúnyán néznek.
2015. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet mondani a párodnak az igazat: Nem vagyok szerelmes beléd. Pont. Legyen vége. Ennyi. Aztán új lapot lehet nyitni az életedben.


Nem másoknak kell megfelelni. Nem mások fognak leélni vele egy egész életet. Nem másokkal agresszív, amikor rossz napja van, és nem mások öregszenek majd meg mellette, hanem TE. Te így akarsz élni? Tényleg?


" Le van rendezve" ? Ez nevetséges.


Évek óta gyűrűs menyasszony vagy? Le lehet venni a gyűrűt és ennyi. Ki lehet lépni. Simán. Sőt, ki kell lépni, ha nem jó. Márpedig nyilvánvalóan nem az. És nem másért kell kilépni. Magad miatt. Akkor is, ha nem lesz más utána jó ideig.


Nem csak a gyerekek rontanak el dolgokat, a felnőttek is. ÉS igen, váltani kell, ha nem vagy boldog. Mártírként lehet élni, csak nem érdemes.


Én megtettem, jól tettem, nem bántam meg. NEked sem ajánlom az áldozat szerepet, mert vissza fog ütni, ha nem most, 20 év múlva, amikor már minden lehetőséged elúszott. Tényleg kell ez neked?

2015. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 RRR ***** válasza:

kilépsz

és nem szenvedsz ,kínlódsz

előbb utóbb meg kellene tenned

tehát inkább most

legyél boldog ,mert 1 életed van

2015. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne kilépni egy olyan kapcsolatból,ahol a felek vagy az egyik fél nem boldog?!

Kilépsz,szakítasz,megmondod neki miért,nem gerinctelen féreg módjára megcsalod,mint ahogy divat mostanság.És utána mehetsz a másik sráchoz vagy akihez akarsz menni.

2015. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a megoldás, hogy szakítasz, pont. Megspóroltok egy válást. Ha már most ennyire nem stimmel, később ez csak romlani fog. Voltak ismerősömék, akik így jártak, ők nem fújták le az esküvőt, de aztán mégis elváltak. Most mindketten mással boldogok.
2015. dec. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs közös gyerek, közös nagyobb értékű hitel, stb. Még mindig könnyebb kilépni és muszáj is, ha már kiderült a több éves kapcsolatról, hogy nem működik. Megszokáson alapuló kapcsolatnak semmi értelme fiatalon... Mennyi idős vagy?


Hogy érted, hogy nagyon messze laktok? Valahogy csak kiderült, hogy jobban illetek egymáshoz. Ahogy, az előttem szólók is írták, mindenkinek csak egy élete van. És annak a barátnak is csak egy élete van. Lehet, téged keresett ezidáig.

2015. dec. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!