Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Légszíves, szakértsétek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légszíves, szakértsétek meg, mi az igazság, egy ilyen friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismertem meg a páromat. Úgy viselkedik, mintha szeretne, én őt szeretem. Viszont azt mondta, nem érez többet... Most akkor mi az igazság, mert bármilyen cikkben megnéztem mik a szeretet/szerelem jelei, mindig ráismertem?! Utána visszaszívta hogy nem érez semmit, mondjuk ezt sosem mondta hogy semmit, szóval nem volt mit visszaszívni... Enyhítő körülmény, hogy mikor ezt mondta (nem dühből, vagy ilyesmiből mondta), akkor pont stresszes napjai voltak, ami gondolom kihathat az érzelmeire.

Nem örülnék ha egyoldalúak lennének az érzelmeim, mert akkor lehet hogy hamarosan szakítunk, és az nekem szenvedés lesz. Rákérdeztem, nem akar szakítani.



2015. dec. 7. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a cikkek hülyeségek...
2015. dec. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sok oka lehet. Mondjuk nem mindenkitől kell azt elvárni, hogy rögtön szerelmes legyen. Adj időt a kapcsolatnak, de tudod azért ilyen helyzetbe nem lehet hozni a másik felet sok ideig. Ha én nem érzek semmit a másik iránt, akkor nem is vagyok vele. A cikkekben amiket írnak csak útmutatás lehet, a te érzéseid a legfontosabbak. 35/F
2015. dec. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jól megvagytok?
2015. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, tök jól megvagyunk, ha illő ez a kifejezés. Élvezzük egymás társaságát, ez nem is kérdés. Ezen túl semmi párkapcsolati probléma nincs, objektív megközelítéssel bátran mondhatom, hogy összeillünk. Ha számít, édesanyám is bejelentette egyszer nekem, összeillünk.
2015. dec. 7. 01:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a kérdés halál aranyos :D "légyszíves szakértsétek meg":D hát sajnos én nem vagyok egy szakértő, sem jós, sem látó, hogy megmondjam, hogy mit érezhet a barátnőd irántad, de annyira cuki a stílus amiben írsz,hogy az nem igaz :D édes,mégis intelligens :) nagyon szurkolok nektek,mázlija van veled a csajnak :) de ha mégsem jönne össze a dolog azzal a lánnyal akkor stip-stop veled egy randi :D
2015. dec. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hoppá. :D Én vagyok a lány, ő a fiú...
2015. dec. 7. 01:51
 7/15 anonim ***** válasza:
3as vagyok:Akkor viszont én is azt mondom,hogy várj még egy kicsit. :)
2015. dec. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
hát ez nagyon nagy,szakadok magamon,már lezbikus hajlamaim vannak úgy látszik :D tök világos amúgy hogy te vagy a lány,a pasik nem szoktak szerelem témában cikkeket olvasni,csak este full fáradtan nem esett már le nekem semmi,elnézést :D ennek ellenére szurkolok nektek,hogy minden rendben legyen köztetek,ne izgulj,biztosan nem gondolta komolyan amit mondott,és már rég megbanta :)
2015. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tettekkel kellene erősítsd ezt a kapcsolatot, nem pedig faggatózni. Az interneten pedig inkább olvass a következő témáról: "jelek, hogy a párod szerelmes", "jelek, hogy a párod szeret", hogy fontos vagy neki, stb. Ha ezek a jelek nincsenek meg, nem gond, meg kell Dolgozni értük :)
2015. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De pont ilyen cikkeket olvastam!!!! És megvannak a jelek!!!!!
2015. dec. 9. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!