Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Légszíves, szakértsétek meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légszíves, szakértsétek meg, mi az igazság, egy ilyen friss kapcsolatban?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismertem meg a páromat. Úgy viselkedik, mintha szeretne, én őt szeretem. Viszont azt mondta, nem érez többet... Most akkor mi az igazság, mert bármilyen cikkben megnéztem mik a szeretet/szerelem jelei, mindig ráismertem?! Utána visszaszívta hogy nem érez semmit, mondjuk ezt sosem mondta hogy semmit, szóval nem volt mit visszaszívni... Enyhítő körülmény, hogy mikor ezt mondta (nem dühből, vagy ilyesmiből mondta), akkor pont stresszes napjai voltak, ami gondolom kihathat az érzelmeire.

Nem örülnék ha egyoldalúak lennének az érzelmeim, mert akkor lehet hogy hamarosan szakítunk, és az nekem szenvedés lesz. Rákérdeztem, nem akar szakítani.



2015. dec. 7. 00:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És egyszer sem faggattam, ezt már többen is írtátok, de nem tudom honnan szedtétek!
2015. dec. 9. 13:38
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek jelek, akkor meg kell értük dolgozni + megbeszélni vele egyenesen, hogy neked erre szükséged van, hiszen nőből vagy. Meg tudja adni neked ezeket az ingyenes figyelmességeket? - ez a legfontosabb kérdés feléje.
2015. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy férfi ha elmondja a jelenlegi érzéseit,akkor azok igazak.Később még erősödhet, illetve megtanulhatja jól kommunikálni azokat feléd :) (gondolom nem hazudós fajta). 3 hónap után nem kell lángoló szerelemnek lennie, szerintem biztos nem haverként tekint rád.


Kicsit adj neki időt, hogy bizonyítson,ha nincs változás, elválnak útjaitok.

2015. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ!

Higgyétek el, vannak jelek, pl. fogja a kezem, de úgy, mint aki akarja fogni. Csókol, de mint aki akar csókolni. Ajkam, nyakam, fülem. Vigyáz, gondoskodik, kedves, stb...

2015. dec. 9. 14:53
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező ezek olyan jelek, hogy 100%-ra semmit nem tudsz velük bizonyítani. Ha olyan hangulatban vagy,akkor képes vagy úgy látni a nézését, mintha szerelmesen nézne rád, vagy szex közben úgy érezni, igazán szerelmes. Mindenbe bele lehet magyarázni és tényleg csak az idő tudja megmondani.Kézfogás,csók,meg ilyenek annyira alapvető dolog.


Őszinte szavak,közös minőségi együtt eltöltött idő, ezek a fontosak tudod.

2015. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!