Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan igazságtalan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan igazságtalan, hogy a férfiak szerethetik, elvehetik, élhetik a 20 25 30 évvel fiatalabb szerelmükkel az életüket, mi nők meg nem (? )

Figyelt kérdés
A férfiaknak kedvez minden, náluk a pénz, a hatalom, egyenlőséget!
2016. márc. 4. 17:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kapcsolatom, ahol a nő 10 évvel volt idősebb. Sajnos már szétváltunk, de mi mentünk minden felé, qvára nem érdekelt minket mások véleménye. Ha gondolod írj rám, engem ilyesmi egyáltalán nem zavar :)
2016. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
De hisz a fiatal csajokkal vonuló idős férfiak is uyganezeket a pillantásokat, ne adj isten megjegyzéseket váltják ki. 24 évvel idősebb a férjem nálam, úgyhogy első kézből tudom. Ezért gondoltam, hogy a kérdés provokáció. Mert sarkít, sztereotipizál.
2016. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha gondolod leírhatod a problémádat privátban, ami alapján ez a kérdés megfogalmazódott benned, szívesen meghallgatom! :)
2016. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Kettőn áll a vásár, ez nőknek is köszönhető, mivel ők azok akik hajlandóak összejönni náluk 20-30 évvel idősebb férfiakkal. Ezért fiatalabb korban a nők sokkal nagyobb előnyben vannak ,mert amíg fiatalok és szépek, addig minden férfikorosztálynak bejönnek, és persze sokan ezt ki is használják, többek közt ennek köszönhető, hogy annyi magányos 20onéves srác van, míg a nők ebben a korban szinte mindig találnak maguk mellé valakit. Idővel persze fordul a kocka( olyan 30-40 éves kor körül) és egyre inkább a férfiak kerülnek előnyös helyzetbe.

Csak nézzünk egy példát. Adott egy 20 éves férfi, és egy 20 éves nő. A férfi magányos, visszahúzódó, nem kell senkinek. A nő csinos, vonzó úgyhogy bejön minden férfikorosztálynak, és válogathat kedvére, és ha már megteheti akkor a legjobbat választja, mondjuk egy menő cégnek a vezérigazgatóját. Na de aztán eltelik 20 év, a férfi 40 évesen jó esetben már kiépített egzisztenciával, biztos anyagi háttérrel rendelkezik, és sokkal könnyebben talál magának párt akár 20onévesek között is. Míg a nő 20 évvel később már nem olyan szép, és nem is kelti fel annyi férfi érdeklődését, visszasír nem egy udvarlót, akit elutasított fiatalabb korában.

2016. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
10%

Unalmas vagy, inkább találj ki újat. És ne próbáld magad áldozatnak beállítani csak azért mert nő vagy.

Ez a leghányingerkeltőbb tulajdonsága a feministáknak, hogy folyton egy kizsákmányolt, kihasznált, szenvedő áldozatként állítják be magukat mindenért...

2016. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Jaguár, sorold a példákat az ilyen jellegű "legális" kapcsolatra, kérlek.
2016. márc. 4. 17:49
 17/29 anonim ***** válasza:
ha férfiak állitják be magukat egyből el ítélik
2016. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen azoknak, akik segítő szándékú válaszokat adtak.
2016. márc. 4. 17:50
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. mondom 29 vagyok a nő 40. Akkor tetszett meg mikor 25 volt. Bár én akkor 14 szóval semmi kilátás :D

Most már nem számít annyira a 10 év gondolom én. De nekem ő valahogy megállt 25-30 körül. Ezt a kivételt leszámítva a 23-30-as korosztály jön be

2016. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%
Ez így van rendjén,bele kellene már törődni.Ez nagyon is igazságos,inkább örülj,hogy emellett még nem kell csadorban járnotok.Érd be egy nálad jóval idősebb tatával is és ne panaszkodj.
2016. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!