Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történt velem? Örökre így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Örökre így maradok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam, mimt egy darab szikla. Eláltam, és azóta hiába próbálkozom, senki nem tud megmozgatni. Egyszerűen nem érdekelnek... még a világ legjobb, legrendesebb embere se, aki tiszta szívvel szeret engem és mindenünk meglehetne...

Családot akartam mindig is, minden ismerősöm terhes, férjezett, gyermekes. De én úgy érzem, nekem ez sosem adatik meg. Egyszer azért, mert a férjem egy popsibuksi volt, aztán azért, mert olyan érzéketlen lettem, mint egy teáskanál.. vágyom a szerelemre. Adni, kapni.. a jövő építésére, családalapításra.. de minden olyan értelmét vesztett lett.

Lesz ez másképp, vagy 29 évesen vessek keresztet az életemre?

Köszi, hogy elolvastad..



2021. szept. 19. 11:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet?
2023. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!