Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Történt veled olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veled olyan, hogy úgy érezted, ő életed szerelme, de szétmentetek, azután az élet azt igazolta, hogy valóban Ő volt az?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, szingli vagyok
Igen, de találtam jó kompromisszumot (másik párt)
Nem, találtam nála jobbat
Más-kommentelek
36 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden szerelem után meg akarok halni, és azt gondolom nekem már sosem lesz olyan, mint ő. Aztán újra szerelmes leszek és kezdődik minden előről.
2021. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet az az életed szerelme aki veled sincs..

Azaz kvázi egy platoival akarsz házasodni meg plátoi a nagy ő?



Nekem olyan van akivel akárhogy imádjuk egymast, akármennyire vannak koztunk csodak es akarmennyire vagyunk lelkitársak, mégis működésképtelenek vagyunk egyutt HIABA akarjuk Mindketten Hiaba erőltetjuk, hiaba a szerelem is. Ha nem a földön kéne megélni, hanem valami anyagiatlan teruleten "menny" ott valszeg minden f.sza is lenne.

2021. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja es igy a nagy ő-m az, akivel anyagi/földi jövőm is van, egyutt tudunk élni, fenntartani magunkat, csapatként egyuttes erovel haladunk fejlodunk előre, tudunk gyerekeket ellátni, kitartani, azaz "eletképes"működésképes a kapcsolat, de nem lelki társ viszont, az anyagiatlan világban ahol mindez teljesen szükségtelen, pénz se kell, ház se kell, "dolgozni"se kell, szex se kell.., lehet rám se "nézne", hanem az exem jönne elém...


Habár hosszu addig az út.

2021. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert az első meg a második szakítás után újra meg újra összejöttünk. Jól osszefujja a szemetet a szél... Nem tudok erre mit mondani, nevetséges amit csinálunk. Jelenleg már majdnem egy éve külön vagyunk és ismét puhatolozik a drága nagy Ő - m.

Mindenki a maga sorsának a kovácsa, kedves kérdező. Ha hiányzik neked az illető, akkor keresd meg. Veszítenivalód nincs. De a csodára ne várj, mert magától nem fog megoldódni a problémád.

2021. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 moozygoo ***** válasza:
76%

Valószínűleg nekem megvolt a nagy Ő, de végül ő dobott engem.

Később volt hogy beszéltünk, elmondta hogy szakítás után hamar elfelejtett és egyszer sem jutottam eszébe.

Ő azóta boldog párkapcsolatban van, ez már facen is kint van.


Nekem volt azóta egy barátnőm, de később szakítottam vele.


Azóta is eszembe szokott jutni az első, de nem zaklatom, neki nem én voltam az igazi, ilyen az élet :)


26F

2021. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

1 éve nem tudok róla semmit.

1 éve semmi kontakt nincs köztünk.

azóta tanulok, ismerkedek, vizsgázom,sportolok...

nem beszélek róla senkinek hosszú ideje.

nem kérdezek felőle senkitől.

erre fel mi történik?..... ha rágondolok elkap a sírógörc.... pedig már nem tizenéves csitri vagyok.

ez van.

2021. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Bár nem vagyok szingli, de az első szerelmem volt a legjobb, legfejlettebb. Ha tovább bírtuk volna, most mindketten leírhatatlanul booldogok lennénk.
2021. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért feleslegesek az ilyen szavazások, mert az emberek nagy részében nincs semmi önreflexió. Soha nem fogják bevallani, hogy eldobták azt akivel lehetett volna egy normális életük. Helyette jönnek ezek az ordas nagy közhelyek, hogy az ex nem véletlenül ex stb.

Ja nem véletlenül hanem azért, mert esetleg egy gyökér voltál és elszúrtad, de bevallani már egyik sem fogja. Azt felejtik el mindig, hogy valaha az az ex is jobb volt, mint bárki. Pont úgy ahogyan a mostani is.

Meg ez a duma is, hogy talált jobbat. Miben jobbat? Erősen kétlem, hogy együtt van az ember egy olyannal akinek egy jó tulajdonsága sincs. Ezek ilyen gagyi önigazolások és az egó megvédése valamint a saját felelősség háryítása. A kérdésre válaszolva: Szerintem létezik ilyen és igen is lehetséges az, hogy van nagy Ő (több is lehet) csak szerintem nem találkozunk velük olyan sokszor, mint ahogyan sokan gondolják.

2022. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
75%
Nekem nem sikerült vele összejönni, de ahogy alakult a sorsunk szerintem mindketten így jártunk jobban.
2022. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Aki a nagy Ő, azzal nem mész szét, hiszen annyira nem tudtátok megbeszélni, megoldani a problémákat, hogy muszáj volt szakítani. Visszagondolva megszepulnek a dolgok.
2022. jún. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!